Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
19256 |
| 25 PLN | |
19257 |
1963 Zdobywanie kosmosu, znaczek za 2,50 zł z błędem z poz.11 "ogonek przy 9" na kopercie FDC; gwarancja i opis. | Fi.1296 B2 Mi.1444 |
| 50 PLN | |
19258 |
1963 zdobywanie kosmosu, górny znaczek z błędem "wypustka przy 9". | Fi.1296 B2 Mi.1444 |
| 30 PLN | |
19259 |
1963 zdobywanie kosmosu, znaczek za 2,50 zł. z rzadkim błędem na poz.11 "wypustka przy 9", gwarancja i opis Walisch. | Fi.1296 B2 Mi.1444 |
| 40 PLN | |
19260 |
1963 zdobywanie kosmosu, znaczek z błędem "ogonek przy cyfrze 9". | Fi.1296B2 Mi.1444 |
| 10 PLN | |
19261 |
1963 zdobywanie kosmosu, 4-ka, lewy górny znaczek z błędem "ogonek przy cyfrze 9", gwarancja i oznaczenie. | Fi.1296B2 Mi.1444 |
| 25 PLN | |
19262 |
1963 zdobywanie kosmosu, znaczek z błędem "ogonek przy cyfrze 9", gwarancja i oznaczenie Wysocki. | Fi.1296B2 |
| 25 PLN | |
19263 |
1963 zdobywanie kosmosu, górny lewy znaczek z błędem "ogonek przy cyfrze 9". | Fi.1296B2 |
| 30 PLN | |
19264 |
1963 zdobywanie kosmosu, znaczki z bloku, z marginesem z nazwą wydania. | Fi.1297+1298 |
| 75 PLN | |
19265 |
1963 Konie polskie, trzy wartości znaczków w parkach tête-bêche, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.1299-1301 Mi.1447-49 |
| 20 PLN | |
19266 |
1963 konie polskie, zdwojony druk barwy żółtej - od niedawna katalogowane. Barwa żółta jest dość jasną więc mimo że błąd jest dość intensywny nie wygląda tak efektownie jak np. na barwie czarnej. | Fi.1303MK Mi.1451 |
| 80 PLN | |
19267 |
1963 Konie polskie, narożna parka znaczków za 6,50 zł,na lewym marginesie liczba rozrachunkowa, na górnym marginesie zachowały się oznaczenia arkuszowe normalnie niedostępne, ponieważ były obcinane przy podziale arkuszy drukarskich na sektory - tu odręczne znaki maszynisty i częściowo próby kolorów; kasowane z gumą; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.1308 Mi.1456 |
| 40 PLN | |
19268 |
1963 zeszycik znaczkowy. | Fi.ZzL 5a |
| 300 PLN | |
19269 |
1963 mistrzostwa świata w szermierce w Gdańsku, stemplowany blok. | Fi.bl.38 Mi.Bl.29 |
| 45 PLN | |
19270 |
1963 XXVIII Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, blok. | Fi.bl.38 Mi.Bl.29 |
| 70 PLN | |
19271 |
1963 mistrzostwa świata w szermierce w Gdańsku, blok stemplowany. | Fi.bl.38 Mi.Bl.29 |
| 35 PLN | |
19272 |
1963 XXVIII Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, blok kasowany z pełną oryginalną gumą (Fi.65.-). | Fi.bl.38 (27) Mi.Bl.29 |
| 50 PLN | |
19273 |
1963 XXVIII Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, trzy niekatalogowane odmiany bloków, pierwsza o numerze 49293 na białym papierze o grubości 0,105 mm z kremową błyszczącą gumą , druga o numerze 40990 na białym papierze o grubości 0,095 mm z białą matową gumą i trzecia - najbardziej odmienna, o numerze 15512 na kremowoszarym papierze o grubości 0,10 mm z kremową matową gumą, UWAGA - są też różnice w kolorach, ostrości rysunku i napisów, podobny zestaw sprzedał się na jednej z ostatnich aukcji. | Fi.bl.38 (27) Mi.Bl.29 |
| 800 PLN | |
19274 |
1963 XXVIII Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, bloczek z błędem na znaczku za 40 gr. "plama na zadzie konia", gwarancja Krawczyk. | Fi.bl.38 B (27) Mi.Bl.29 |
| 400 PLN | |
19275 |
1963 Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, blok na na kopercie pierwszego dnia obiegu. | Fi.bl.38 FDC Mi.Bl.29 |
| 125 PLN | |
19276 |
1963 XXVIII Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, blok z błędem "fałda na udzie zawodnika". | Fi.bl.38B1 Mi.Bl.29 |
| 300 PLN | |
19277 |
1963 zdobywanie kosmosu, bloczek na kopercie pierwszego dnia obiegu. | Fi.bl.40I Mi.Bl.31I |
| 180 PLN | |
19278 |
1963 Zdobywanie kosmosu, blok z przeperforowanym górnym marginesem na kopercie FDC. | Fi.bl.40I (29) Mi.Bl.31I |
| 240 PLN | |
19279 |
| 150 PLN | |
19280 |
1963 Zdobywanie kosmosu, blok czysty z przeperforowanym górnym marginesem (Fi.220.-). | Fi.bl.40I (29I) Mi.Bl.31I |
| 200 PLN | |
19281 |
1963 zdobywanie kosmosu, koperta pierwszego dnia obiegu bloku z perforacja na górnym marginesie. | Fi.bl. 40I FDC Mi.Bl.31I |
| 200 PLN | |
19282 |
1963 zdobywanie kosmosu, blok na na kopercie pierwszego dnia obiegu. | Fi.bl.40I FDC Mi.Bl.31I |
| 200 PLN | |
19283 |
1963 zdobywanie kosmosu, blok z nie przeperforowanym górnym marginesem w idealnym stanie. | Fi.bl.40II Mi.Bl.31II |
| 320 PLN | |
19284 |
1963 zdobywanie kosmosu, koperta pierwszego dnia obiegu bloku bez perforacji na górnym marginesie. | Fi.bl.40II FDC Mi.Bl.31II |
| 400 PLN | |
19285 |
1963 Zdobywanie kosmosu, blok czysty bez perforacji górnego marginesu na żeberkowanym papierze (Fi.500.-), ładny stan zachowania, gwarancja i opis. | Fi.bl.40IIx (29) Mi.Bl.31II |
| 500 PLN | |
19286 |
1963 Zdobywanie kosmosu, blok czysty na papierze żeberkowanym (Fi.350.-), gwarancja i opis odmiany. | Fi.bl.40Ix (29) Mi.Bl.31I |
| 320 PLN | |
19287 |
| 500 PLN | |
19288 |
1963 nalepki okolicznościowe wystawy filatelistycznej w Warszawie. | |
| 20 PLN | |
19289 |
1964 "Wodzowie" arkusik pamiątkowy z okazji 20-lecia wydania pierwszej powojennej polskiej serii i Międzynarodowej Wystawy Filatelistycznej Lublin 64, skasowany 25.X na kopercie miejscowego listu poleconego wysłanego w Lublinie. | |
| 60 PLN | |
19290 |
1964 rocznik kopert FDC (bez bl.: 41(30), 42(31); Fi.126.-). | Fi.1309-1411 Mi.1457-1560 |
| 60 PLN | |
19291 |
1964 rocznik znaczków czystych (Fi.317.-). | Fi.1309-1411 Mi.1457-1560 |
| 280 PLN | |
19292 |
1964-1965 TOM VI JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami (2 serie z przywieszkami i 2 serie zn+Pw+zn medale olimpijskie); wycena zestawu według katalogu Fischera to 647 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty! | Fi.1309-1503 Mi.1457-1652 |
| 500 PLN | |
19293 |
1964 IX Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, lewy znaczek z usterką w postaci czerwonej plamy w pierwszym kole olimpijskim. | Fi.1309MK Mi.1457 |
| 25 PLN | |
19294 |
1964 Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, znaczek za 30 gr z błędem "brak pionowych białych tasiemek przy numerze startowym" na kopercie FDC; gwarancja. | Fi.1310 B1 Mi.1458 |
| 30 PLN | |
19295 |
1964 zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, prawy znaczek z błędem "brak tasiemek przy numerze startowym". | Fi.1310B1 Mi.1458 |
| 20 PLN | |