Aukcja zakończy się 08.07.2024

Aukcja 113. PRL 1952-1989

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
19256

1963 zdobywanie kosmosu, lewy znaczek z błędem "wklęsła kopuła".

Fi.1295s
Mi.1443
25 PLN
19257

Fi.1296 B2
Mi.1444
50 PLN
19258

1963 zdobywanie kosmosu, górny znaczek z błędem "wypustka przy 9".

Fi.1296 B2
Mi.1444
30 PLN
19259

Fi.1296 B2
Mi.1444
40 PLN
19260

1963 zdobywanie kosmosu, znaczek z błędem "ogonek przy cyfrze 9".

Fi.1296B2
Mi.1444
10 PLN
19261

Fi.1296B2
Mi.1444
25 PLN
19262

Fi.1296B2
25 PLN
19263

1963 zdobywanie kosmosu, górny lewy znaczek z błędem "ogonek przy cyfrze 9".

Fi.1296B2
30 PLN
19264

1963 zdobywanie kosmosu, znaczki z bloku, z marginesem z nazwą wydania.

Fi.1297+1298
75 PLN
19265

Fi.1299-1301
Mi.1447-49
20 PLN
19266

Fi.1303MK
Mi.1451
80 PLN
19267

1963 Konie polskie, narożna parka znaczków za 6,50 zł,na lewym marginesie liczba rozrachunkowa, na górnym marginesie zachowały się oznaczenia arkuszowe normalnie niedostępne, ponieważ były obcinane przy podziale arkuszy drukarskich na sektory - tu odręczne znaki maszynisty i częściowo próby kolorów; kasowane z gumą; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.1308
Mi.1456
40 PLN
19268

1963 zeszycik znaczkowy.

Fi.ZzL 5a
300 PLN
19269

1963 mistrzostwa świata w szermierce w Gdańsku, stemplowany blok.

Fi.bl.38
Mi.Bl.29
45 PLN
19270

1963 XXVIII Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, blok.

Fi.bl.38
Mi.Bl.29
70 PLN
19271

1963 mistrzostwa świata w szermierce w Gdańsku, blok stemplowany.

Fi.bl.38
Mi.Bl.29
35 PLN
19272

Fi.bl.38 (27)
Mi.Bl.29
50 PLN
19273

Fi.bl.38 (27)
Mi.Bl.29
800 PLN
19274

1963 XXVIII Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, bloczek z błędem na znaczku za 40 gr. "plama na zadzie konia", gwarancja Krawczyk.

Fi.bl.38 B (27)
Mi.Bl.29
400 PLN
19275

1963 Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, blok na na kopercie pierwszego dnia obiegu.

Fi.bl.38 FDC
Mi.Bl.29
125 PLN
19276

Fi.bl.38B1
Mi.Bl.29
300 PLN
19277

1963 zdobywanie kosmosu, bloczek na kopercie pierwszego dnia obiegu.

Fi.bl.40I
Mi.Bl.31I
180 PLN
19278

Fi.bl.40I (29)
Mi.Bl.31I
240 PLN
19279

1963 Zdobywanie kosmosu, blok kasowany okolicznościowo w pierwszym dniu obiegu.

Fi.bl.40I (29)
Mi.Bl.31I
150 PLN
19280

Fi.bl.40I (29I)
Mi.Bl.31I
200 PLN
19281

1963 zdobywanie kosmosu, koperta pierwszego dnia obiegu bloku z perforacja na górnym marginesie.

Fi.bl. 40I FDC
Mi.Bl.31I
200 PLN
19282

1963 zdobywanie kosmosu, blok na na kopercie pierwszego dnia obiegu.

Fi.bl.40I FDC
Mi.Bl.31I
200 PLN
19283

Fi.bl.40II
Mi.Bl.31II
320 PLN
19284

1963 zdobywanie kosmosu, koperta pierwszego dnia obiegu bloku bez perforacji na górnym marginesie.

Fi.bl.40II FDC
Mi.Bl.31II
400 PLN
19285

1963 Zdobywanie kosmosu, blok czysty bez perforacji górnego marginesu na żeberkowanym papierze (Fi.500.-), ładny stan zachowania, gwarancja i opis.

Fi.bl.40IIx (29)
Mi.Bl.31II
500 PLN
19286

1963 Zdobywanie kosmosu, blok czysty na papierze żeberkowanym (Fi.350.-), gwarancja i opis odmiany.

Fi.bl.40Ix (29)
Mi.Bl.31I
320 PLN
19287

Fi.bl.40Ix (29)
Mi.Bl.31I
500 PLN
19288

1963 nalepki okolicznościowe wystawy filatelistycznej w Warszawie.

20 PLN
19289

1964 "Wodzowie" arkusik pamiątkowy z okazji 20-lecia wydania pierwszej powojennej polskiej serii i Międzynarodowej Wystawy Filatelistycznej Lublin 64, skasowany 25.X na kopercie miejscowego listu poleconego wysłanego w Lublinie.

60 PLN
19290

Fi.1309-1411
Mi.1457-1560
60 PLN
19291

1964 rocznik znaczków czystych (Fi.317.-).

Fi.1309-1411
Mi.1457-1560
280 PLN
19292

1964-1965 TOM VI JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami (2 serie z przywieszkami i 2 serie zn+Pw+zn medale olimpijskie); wycena zestawu według katalogu Fischera to 647 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty!

Fi.1309-1503
Mi.1457-1652
500 PLN
19293

1964 IX Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, lewy znaczek z usterką w postaci czerwonej plamy w pierwszym kole olimpijskim.

Fi.1309MK
Mi.1457
25 PLN
19294

Fi.1310 B1
Mi.1458
30 PLN
19295

Fi.1310B1
Mi.1458
20 PLN