Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
17927 |
1948 Bolesław Bierut, znaczek z numerem walca na marginesie. | Fi.478 Mi.526 |
| 30 PLN | |
17928 |
1948 Bolesław Bierut, narożny znaczek z numerem walca na dolnym marginesie. | Fi.478 Mi.526 |
| 30 PLN | |
17929 |
1948 Bolesław Bierut, rotograwiura, 35 zł - frankatura pojedyncza, opłacony zgodnie z taryfą list polecony wysłany 9.8 z Gdańska do Ząbkowic Śląskich, znaczek skasowany datownikiem GDAŃSK 6 (WRZESZCZ); stempel odbiorczy na odwrocie; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.478 Mi.526 |
| 50 PLN | |
17930 |
1948 Kongres Jedności Klasy Robotniczej, narożny znaczek z numerem walca na marginesie. | Fi.479 Mi.505 |
| 30 PLN | |
17931 |
1948 Kongres Jedności Klasy Robotniczej, I wydanie z datą 8.XII.1948, bloki legitymacyjne z oznaczeniem zaakceptowanych walców: 5 zł - N.1.W.I.; 15 zł i 25 zł - N.1.W.II.; znajdujące się pod 91 lub 100 znaczkiem w arkuszu, czyste, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.479-81 Mi.505-07 |
| 120 PLN | |
17932 |
1948 Kongres Jedności Klasy Robotniczej, blok legitymacyjny. | Fi.480 Mi.506 |
| 35 PLN | |
17933 |
1948 Kongres Jedności Klasy Robotniczej, seria w okolicznościowym karnecie. | Fi.482-4 Mi.508-10 |
| 50 PLN | |
17934 |
1948 Kongres Jedności Klasy Robotniczej, serie z odmianami papieru. | Fi.482-4 Mi.508-10 |
| 90 PLN | |
17935 |
1948 karnet - "KONGRES JEDNOŚCI KLASY ROBOTNICZEJ" seria z datą "XII.1948". | Fi.482-4 Mi.508-10 |
| 50 PLN SPRZEDANY | |
17936 |
1948 Kongres Jedności Klasy Robotniczej, II wydanie z datą XII.1948, seria kasowana; gwarancja. | Fi.482-84 Mi.508-10 |
| 25 PLN | |
17937 |
1948 Kongres Jedności Klasy Robotniczej, II wydanie z datą XII.1948, 25 zł - blok legitymacyjny z oznaczeniem walca OK.W.I. (okolicznościowy) - znajdującym się pod 100 znaczkiem w arkuszu, czysty, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.484 Mi.510 |
| 50 PLN | |
17938 |
1948 walka z gruźlicą, list z Uhnowa nadany 1.2.49 do Krakowa. | Fi.485 Mi.511 |
| 200 PLN | |
17939 |
1948 walka z gruźlicą, seria stemplowana z przywieszkami. | Fi.485-8 Pw Mi.511-4 |
| 50 PLN | |
17940 |
1948 walka z gruźlicą, seria w pionowych paskach z kompletem przywieszek, znaczki za 15+10 zł z numerem walca na dolnym marginesie. | Fi.485-8 Pw1-10 Mi.511-4 |
| 900 PLN | |
17941 |
1948 walka z gruźlicą, komplet dziesięciu serii z wszystkimi rodzajami przywieszek. Doskonały stan. | Fi.485-8 Pw1-10 Mi.511-4 |
| 850 PLN | |
17942 |
1948 walka z gruźlicą, seria w paskach z kompletem przywieszek. | Fi.485-8 Pw1-10 Mi.511-4 |
| 1 250 PLN | |
17943 |
1948 walka z gruźlicą, 10 stemplowanych serii z kompletem przywieszek. | Fi.485-8 Pw1-10 Mi.511-4 |
| 480 PLN | |
17944 |
1948 walka z gruźlicą, seria w pięcio znaczkowych paskach z przywieszkami z marginesami dolnymi - liczby rozrachunkowe, jeden z numerem walca na dolnym marginesie. | Fi.485-8 Pw6-10 Mi.511-4 |
| 550 PLN | |
17945 |
1948 walka z gruźlicą, komplet dziesięciu serii czystych z różnymi przywieszkami w pionowych paskach (Fi.1250); dodatkowo z marginesami i numerami walców na dolnym marginesie, gdzieniegdzie złożone, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.485-88 Pw Mi.511-14 Zf |
| 1 500 PLN | |
17946 |
1948 walka z gruźlicą, komplet dziesięciu serii czystych ze wszystkimi przywieszkami; bardzo dobry stan zachowania (Fi.900.-). | Fi.485-88 Pw Mi.511-14 Zf |
| 800 PLN | |
17947 |
1948 walka z gruźlicą, znaczek z błędem "bransoletka", gwarancja Krawczyk. | Fi.487B1 Mi.513 |
| 70 PLN | |
17948 |
1948 walka z gruźlicą, dziesięć znaczków za 15 + 10 zł z kompletem przywieszek. | Fi.488 Pw1-10 Mi.514 |
| 90 PLN | |
17949 |
1948 walka z gruźlicą, parka bez perforacji poziomej na marginesie, rzadkie. | Fi.488s Mi.514Uo |
| 220 PLN | |
17950 |
1948 bojownicy o wolność i demokrację, parka rozdzielona przywieszką, tzw. mostek. | Fi.489 Mi.515 |
| 350 PLN | |
17951 |
1948 bojownicy o wolność i demokrację, pasek znaczków z arkusza. | Fi.489 Mi.515 |
| 150 PLN | |
17952 |
1948 bojownicy o wolność i demokrację, luzak. | Fi.489 Mi.515 |
| 60 PLN | |
17953 |
1948 Bojownicy o wolność i demokrację, czysty znaczek za 80 zł. z czwartą przywieszką po prawej (Fi.250.-). | Fi.489 Pw Mi.515 Zf |
| 200 PLN | |
17954 |
1948 bojownicy o wolność i demokrację, blok FDC na lotniczym liście poleconym z Warszawy do USA, na odwrocie stemple odbiorcze. Niski numer bloku 00058. | Fi.489 bl. 11 Mi.Bl. 11 |
| 1 400 PLN | |
17955 |
1948 Bojownicy o wolność i demokrację, seria w tym znaczek za 100 zł z przywieszką (WIELKIM...) na ekspresowym poleconym liście filatelistycznym wysłanym 7.3 z Bydgoszczy do Koszalina, znaczki czysto skasowane w urzędzie nadawczym Bydgoszcz 1, na odwrocie stempel urzędu przejściowego Bydgoszcz 1 i datownik odbiorczy; same znaczki kasowane Fi.380.-; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.489, 490Pw, 491 Mi.515-17 |
| 500 PLN | |
17956 |
1948 bojownicy o wolność i demokrację, seria z nadrukami groszy. | Fi.489-91 Mi.515-7 |
| 100 PLN | |
17957 |
1948 bojownicy o wolność i demokrację, seria. | Fi.489-91 Mi.515-7 |
| 170 PLN | |
17958 |
| 150 PLN | |
17959 |
1948 Bojownicy o wolność i demokrację, narożnikowa seria czysta z numerem sektora i arkusika, ładny stan, zwykła seria (Fi.210.-). | Fi.489-91 Mi.515-17 |
| 250 PLN | |
17960 |
1948 Bojownicy o wolność i demokrację seria czysta w ładnym stanie (Fi.210.-). | Fi.489-91 Mi.515-17 |
| 150 PLN | |
17961 |
1948 Bojownicy o wolność i demokrację, oryginalnie kasowana seria (Fi.270.-), znaczki o tak wysokich nominałach rzadko były używane pocztowo, gwarancja Krawczyk. | Fi.489-91 Mi.515-17 |
| 300 PLN | |
17962 |
1948 Bojownicy o wolność i demokrację, mały bloczek z sektora 4 liczony jako pasek znaczków z bloku (Fi.600.-), arkusz drukarski miał sześć sektorów, bardzo dekoracyjny, poza małym węgielkiem w papierze w ładnym stanie. | Fi.489-91 A Mi.A515-17 |
| 540 PLN | |
17963 |
1948 bojownicy o wolność i demokrację, 4 serie z kompletem przywieszek po lewej stronie. | Fi.489-91 Pw1-4 Mi.515-7 |
| 3 800 PLN | |
17964 |
1948 bojownicy o wolność i demokrację, seria w kompletnych arkuszach z przywieszkami bez numeracji, bardzo dobry stan zachowania, rzadkie. | Fi.489-91 ark. MK Mi.515-7 |
| 18 000 PLN | |
17965 |
1948 bojownicy o wolność i demokrację, seria znaczków z bloku. | Fi.489-91A Mi.A515-7 |
| 900 PLN | |
17966 |
1948 bojownicy o wolność i demokrację, pasek znaczków z arkusza. | Fi.490 Mi.516 |
| 170 PLN SPRZEDANY | |