Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
18567 |
1952 cementownia w Wierzbicy, seria w czworoblokach. | Fi.610-1 Mi.748-9 |
| 70 PLN | |
18568 |
1952 cementownia w Wierzbicy, serie z odmianami papieru. | Fi.610-1 Mi.748-9 |
| 60 PLN | |
18569 |
1952 Święto Kultury Fizycznej, 1,20 zł - frankatura mieszana, list wysłany 18.8.53 z miejscowości Szerzyny do Chicago, dobry stan zachowania. | Fi.615, 534 Mi.753, 672 |
| 30 PLN | |
18570 |
1952 Dzień Stoczniowca, znaczek z błędem "plama na czapce". | Fi.618B1 Mi.756 |
| 20 PLN | |
18571 |
1952 Dzień Stoczniowca, znaczek z błędem "plama na czapce", gwarancja i opis Walocha. | Fi.618B1 Mi.756 |
| 20 PLN | |
18572 |
1952 Dzień Stoczniowca, znaczek z błędem "plama na czapce". | Fi.618B1 |
| 20 PLN | |
18573 |
1952 zlot młodych przodowników pracy w Warszawie, znaczki z pustopolami z z prywatnym nadrukiem reklamowym firmy "L. Plewka z Leszna Wielkopolskiego" na kopercie banki PKO z Poznania wysłanej z Zakopanego. | Fi.619, 620 Mi.757, 758 |
| 100 PLN | |
18574 |
1952 zlot młodych przodowników pracy w Warszawie, seria z pustopolami. | Fi.619-21 Mi.757-9 |
| 150 PLN | |
18575 |
1952 Zlot Młodych Przodowników Pracy w Warszawie, 45+15gr czworoblok znaczków z pustopolami z lewej strony, czyste (Fi.+80.-). | Fi.620 Pw Mi.758 Zf |
| 80 PLN | |