Aukcja 110. Całostki

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
40494

1972 Mikołaj Kopernik, koperta z sygnaturą XII.73.

Fi.Ck56
40 PLN
40495

Fi.Cp527
20 PLN
40496

1972 95-lecie urodzin F.Dzierżyńskiego, karta z delikatną odbitką szarego prostokąta wielkości tła znaku opłaty, u dołu po lewej stronie na napisie okolicznościowym (w rzeczywistości o wiele wyraźniejsza), karton prążkowany pionowo; dla porównania karta zwykła; gwarancja.

Fi.Cp531
120 PLN
40497

1973 całostki, rocznik: 3 koperty i 46 kart (Fi.196,50).

Fi.Ck57-9, Cp551-96
70 PLN
40498

1973 koperta na przesyłki lotnicze z sygnaturą IX.74.

Fi.Ck59
40 PLN
40499

Fi.Cp577u
450 PLN
40500

1973 karta z prywatnym dodrukiem - "Wystawa Filatelistyczna/ Warszawa - Moskwa 73/ 23-30 XI 1973 r.", na odwrocie okolicznościowy tekst.

Fi.Cp578
20 PLN
40501

1973 Rok Nauki Polskiej - Kazimierz Gzowski, karta z usterką "białe kółeczko pod wyrazem KANADZIE".

Fi.Cp589
80 PLN
40502

1974 karty pocztowe czyste, rocznik - 29 sztuk (Fi.79,50).

Fi.Cp597-625
70 PLN
40503

1974 Dzień Olimpijczyka, kartka z wydrukowanymi życzeniami na odwrocie.

Fi.Cp599I
30 PLN
40504

1974 karnet - Międzynarodowa Wystawa Filatelistyczna "Socphilex IV" w Katowicach, skasowany okolicznościowo 19.V w Zabrzu (Fi.120.-).

Fi.Cp602K
80 PLN
40505

1974 SUCHE TŁOCZENIE prywatnego dodruku i jego sygnatury na karcie VIII. Wystawa Filatelistyczna "Warszawa XXX", dla porównania karta z wydrukowanym dodrukiem "WYSTAWA FILATELISTYCZNA 30.I. - 12.II.1975 r."; rzadki walor w doskonałym stanie zachowania.

Fi.Cp613
500 PLN
40506

1974 wystawa filatelistyczna "Warszawa XXX", całostka z trzykrotnym drukiem barwy czarne; jednym prawidłowym i przesuniętym w barwie szarej i ledwie widocznym szczątkowym praktycznie bez farby, na odwrocie znaczek z kasownikiem, gwarancja i opis Pelczar.

Fi.Cp613MK
1 200 PLN
40507

1974 30-lecie SB i MO, kartka z odwróconym i przesuniętym drukiem barwy czerwonej, gwarancja i opis Pelczar.

Fi.Cp618MK
600 PLN
40508

1975 karty pocztowe, czyste, rocznik - 24 sztuki w tym 635I i 635II (Fi.117.-).

Fi.Cp626-47
95 PLN
40509

Fi.Cp629I
30 PLN
40510

Fi.Cp635II
40 PLN
40511

1976 POSTLOT, koperta z sygnaturą 1979.

Fi.Ck61
50 PLN
40512

1976 karty pocztowe, czyste, rocznik - 14 sztuki (Fi.45.-).

Fi.Cp648-61
35 PLN
40513

Fi.Cp650I
20 PLN
40514

Fi.Cp650I
30 PLN
40515

1977 koperta o sygnaturze (XII 76 1.000.000) z prywatnym dodrukiem - "10 lat STADNINY KONI Janów Podlaski", czysta.

Fi.Ck62
20 PLN
40516

1977 koperta o sygnaturze (II kw. 1979 1.800.000) z prywatnym dodrukiem - "60 lat Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Komunikacji", skasowana stemplem okolicznościowym 11.12.1979 w Warszawie.

Fi.Ck62
30 PLN
40517

1977 orzeł z sali audiencyjnej Zamku Królewskiego w Warszawie, koperta z sygnaturą III kw. 1979.

Fi.Ck62
50 PLN
40518

1977 karta z prywatnym dodrukiem - "100 ROCZNICA URODZIN MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE OKRĘGOWA SPECJALISTYCZNA WYSTAWA FILATELISTYCZNA POLONICA CHODZIEŻ 4-12.VI.1977"; temat - CHEMIA, NOBEL.

Fi.Cp662
30 PLN
40519

1977 karty pocztowe czyste, rocznik - 28 kart w tym 680b i 680c (Fi.90.-).

Fi.Cp662-87
60 PLN
40520

1977 karta z prywatnym dodrukiem - "XVII Ogólnopolskie Spotkanie Członków Klubu PZF 'Dzień Znaczka' Olsztyn, 29.X.1978 r.", skasowana 29.10 w Olsztynie, dodatkowe stempelki "Harcerska Poczta Doręczeniowa ze szczepu im. Mikołaja Kopernika MRĄGOWO" i "PH" z lilijką harcerską.

Fi.Cp663
30 PLN
40521

1977 Dzień Olimpijczyka, całostka z dodrukiem Klubu Olimpijczyka PZF.

Fi.Cp667
30 PLN
40522

1977 300-lecie Wilanowa, całostka z sygnaturą XI.77.

Fi.Cp668
30 PLN
40523

1977 300-lecie Wilanowa, całostka z sygnaturą I.79.

Fi.Cp668
30 PLN
40524

1977 300-lecie Wilanowa, całostka z sygnaturą V.78.

Fi.Cp668
30 PLN
40525

1977 300-lecie Wilanowa, całostka z sygnaturą VI.78.

Fi.Cp668
30 PLN
40526

1978 karty pocztowe czyste, rocznik - 31 sztuk (Fi.85.-)

Fi.Cp688-718
60 PLN
40527

1978 30-lecie WKS Gwardia, karnet.

Fi.Cp702K
70 PLN
40528

Fi.Cp710I
50 PLN
40529

Fi.Cp710I
40 PLN
40530

1978 Dzień Olimpijczyka, kartka z wydrukowanymi życzeniami na odwrocie.

Fi.Cp749I
30 PLN
40531

1979 całostki, rocznik: 1 koperta i 26 kart (Fi.84,50).

Fi.Ck63, Cp719-43
60 PLN
40532

1979 całostka z dodrukiem za zgodą Ministerstwa Łączności z okazji odsłonięcia pomnika Janusza Kusocińskiego.

Fi.Cp741
50 PLN
40533

1980 całostki, rocznik: 3 koperty i 35 kart (Fi.123.-).

Fi.Ck64-6, Cp744-78
70 PLN