Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
40454 |
1967 60-lecie Sportów Motorowych w Polsce, dofrankowana koperta z pieczątką Polskiego Związku Motorowego w Jakuszycach wysłana 8.6.69 jako polecona ze Szklarskiej Poręby do Warszawy, datownik odbiorczy na odwrocie; dobry stan zachowania. UWAGA nie mylić z całostką z dodrukiem adresu PZMot w Warszawie! | Fi.Ck46 |
| 40 PLN | |
40455 |
1967 Jacht na jeziorach mazurskich, karta o sygnaturze I.-72, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp316 |
| 50 PLN | |
40456 |
1967 jacht na jeziorach mazurskich, całostka z sygnaturą I.68. | Fi.Cp316 |
| 25 PLN | |
40457 |
| 25 PLN | |
40458 |
| 25 PLN | |
40459 |
1967 jacht na jeziorach mazurskich, całostka z sygnaturą VII.68. | Fi.Cp316 |
| 25 PLN | |
40460 |
1967 jacht na jeziorach mazurskich, całostka z sygnaturą I.69. | Fi.Cp316 |
| 25 PLN | |
40461 |
| 25 PLN | |
40462 |
1967 jacht na jeziorach mazurskich, całostka z sygnaturą III.69. | Fi.Cp316 |
| 25 PLN | |
40463 |
| 25 PLN | |
40464 |
1967 jacht na jeziorach mazurskich, całostka z sygnaturą IX.69. | Fi.Cp316 |
| 25 PLN | |
40465 |
1967 jacht na jeziorach mazurskich, całostka z sygnaturą I.70. | Fi.Cp316 |
| 25 PLN | |
40466 |
| 25 PLN | |
40467 |
1967 jacht na jeziorach mazurskich, całostka z sygnaturą III.70. | Fi.Cp316 |
| 25 PLN | |
40468 |
| 25 PLN | |
40469 |
1967 jacht na jeziorach mazurskich, całostka z sygnaturą VI.70. | Fi.Cp316 |
| 25 PLN | |
40470 |
1967 jacht na jeziorach mazurskich, całostka z sygnaturą VI.71. | Fi.Cp316 |
| 25 PLN | |
40471 |
1967 jacht na jeziorach mazurskich, całostka z sygnaturą IV.71. | Fi.Cp316 |
| 25 PLN | |
40472 |
1967 jacht na jeziorach mazurskich, całostka z sygnaturą VII.71. | Fi.Cp316 |
| 25 PLN | |
40473 |
1967 jacht na jeziorach mazurskich, całostka z sygnaturą I.72. | Fi.Cp316 |
| 25 PLN | |
40474 |
| 25 PLN | |
40475 |
| 20 PLN | |
40476 |
| 75 PLN | |
40477 |
1968 Ogólnopolska Wystawa Ogrodnicza w Katowicach, całostka bez druku barwy różowej, dla porównania prawidłowo wydrukowana całostka poniżej. | Fi.Cp380MK |
| 500 PLN | |
40478 |
1968 latarnia morska w Rozewiu, całostka z przesuniętym w prawo drukiem barwy jasnoniebieskiej. | Fi.Cp393MK |
| 120 PLN | |
40479 |
1968 latarnia morska w Rozewiu, całostka z przesuniętym w górę drukiem barwy jasnoniebieskiej. | Fi.Cp393MK |
| 180 PLN SPRZEDANY | |
40480 |
1968 75-lecie ruchu filatelistycznego w Polsce, unikalne autorskie projekty znaku opłaty (dwa egzemplarze) i całej całostki autorstwa Ryszarda Dudzickiego, dodatkowo definitywna całostka z autografem projektanta, odbitki z archiwum po projektancie. | Fi.Cp395P |
| 6 000 PLN | |
40481 |
1969 koperta lotnicza 40-lecie PLL "Lot", sygnatura (I.69). | Fi.Ck47 |
| 10 PLN | |
40482 |
1969 całostki, rocznik: 2 koperty i 24 karty (Fi.114.-). | Fi.Ck47-8, Cp403-26 |
| 65 PLN | |
40483 |
1969 40-lecie PLL "Lot", koperta bez druku barwy granatowej - brak nominału oraz elementów samolotu, fotoatest Rzadkosz. | Fi.Ck47B1 |
| 400 PLN | |
40484 |
1969 I. Olimpiada Gołębi Pocztowych w Katowicach, barwa czarna (część upierzenia gołębia, napisy i rysunki) przesunięta w górę, sprawiająca wrażenie podwójnego druku; karta czysta, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja. | Fi.Cp404 MK |
| 200 PLN | |
40485 |
1970 całostki, rocznik: 4 koperty i 44 karty w tym 437I (Fi.187.-). | Fi.Ck49-52, Cp427-66 |
| 70 PLN | |
40486 |
1970 karta z prywatnym dodrukiem - "Ogólnopolskie sympozjum filatelistyczne poświęcone W.I.Leninowi/ spotkanie klubu zainteresowań PZF ruch robotniczy - Kraków 18.X.1970", ostemplowana okolicznościowo 18.X w Krakowie. | Fi.Cp460 |
| 20 PLN | |
40487 |
1971 koperty odbudowa Zamku Królewskiego w Warszawie, podstawowa i z okolicznościowym dodrukiem "Polsko - Rumuńska Wystawa Filatelistyczna", czyste (Fi.26.-). | Fi.Ck53, 53I |
| 20 PLN | |
40488 |
1971 całostki, rocznik: 2 koperty (Ck53 i 53I) i 45 kart (Fi.154.-). | Fi.Ck53-53I, Cp467-511 |
| 70 PLN | |
40489 |
1971 500-lecie urodzin Mikołaja Kopernika, całostka z niespasowanym drukiem barw, gwarancja Rzadkosz. | Fi.Cp501MK |
| 30 PLN | |
40490 |
1971 500-lecie urodzin Mikołaja Kopernika, całostka z niespasowanym drukiem barw, gwarancja Rzadkosz. | Fi.Cp502MK |
| 30 PLN | |
40491 |
1972 całostki, rocznik: 2 koperty i 46 kart (Fi.127,50). | Fi.Ck55-6, Cp512-50 |
| 60 PLN | |
40492 |
1972 Mikołaj Kopernik, koperta z sygnaturą XII.74. | Fi.Ck56 |
| 50 PLN SPRZEDANY | |
40493 |
1972 Mikołaj Kopernik, koperta z sygnaturą VIII.74. | Fi.Ck56 |
| 50 PLN | |