Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
40334 |
1949 wydanie przedrukowe, całostka z nadrukiem typ 12. | Fi.Cp122 |
| 38 PLN | |
40335 |
1950 "groszy" koperta z czerwonym nadrukiem typu 22, czysta, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Ck11 |
| 150 PLN | |
40336 |
1950 groszy, koperta z nadrukiem groszy typ 3B w barwie czarnej. | Fi.Ck12IA |
| 120 PLN | |
40337 |
1950 groszy, koperta z nadrukiem groszy typ 9 w barwie czarnej. | Fi.Ck12IA |
| 60 PLN | |
40338 |
1950 groszy, koperta z nadrukiem groszy typ 18 w barwie fioletowej. | Fi.Ck12IB |
| 60 PLN | |
40339 |
1950 groszy, koperta z nadrukiem groszy typ 14 w barwie czarnej. | Fi.Ck12IB |
| 60 PLN | |
40340 |
1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 23 w barwie fioletowej. | Fi.Cp106 |
| 80 PLN | |
40341 |
1950 "groszy - lokalny", Niemodlin, całostka 109I z fioletowym nadrukiem typu 32, czysta, doskonały stan zachowania; gwarancja Krawczyk. | Fi.Cp109I |
| 400 PLN | |
40342 |
1950 "groszy - lokalny", Niemodlin, całostka 109I z fioletowym nadrukiem typu 31, czysta, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja Krawczyk. | Fi.Cp109I |
| 400 PLN | |
40343 |
1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 18B w barwie fioletowej. | Fi.Cp109I |
| 24 PLN | |
40344 |
1950 groszy, całostka wydania przedrukowego z nadrukiem groszy typ 5 w barwie fioletowej. | Fi.Cp110Ib |
| 220 PLN | |
40345 |
1950 groszy, całostka wydania przedrukowego z nadrukiem groszy typ 23 w barwie fioletowej. | Fi.Cp113III |
| 80 PLN | |
40346 |
1950 groszy, całostka wydania przedrukowego z nadrukiem groszy typ 3 w barwie fioletowej. | Fi.Cp117c |
| 140 PLN | |
40347 |
1950 groszy, całostka wydania przedrukowego z nadrukiem groszy typ 8 w barwie fioletowej. | Fi.Cp119Ib |
| 120 PLN | |
40348 |
1950 groszy, całostka z nadrukiem prowizorycznym typ 14 i z nadrukiem groszy typ 1 w barwie fioletowej. | Fi.Cp121 |
| 220 PLN | |
40349 |
1950 groszy, całostka z nadrukiem prowizorycznym typ 14 i z nadrukiem groszy typ 24 w barwie fioletowej. | Fi.Cp121 |
| 220 PLN | |
40350 |
1950 groszy, całostka z nadrukiem prowizorycznym typ 14 i z nadrukiem groszy typ 23 w barwie czarnej. | Fi.Cp121I |
| 220 PLN | |
40351 |
1950 walka o pokój, całostka. | Fi.Cp123 |
| 30 PLN | |
40352 |
1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 4 w barwie czarnej. | Fi.Cp123 |
| 120 PLN | |
40353 |
1950 gołąb pokoju. | Fi.Cp123 |
| 30 PLN | |
40354 |
1950 całostka z hasłem propagandowym 19. | Fi.Cp124 |
| 30 PLN | |
40355 |
1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 14 w barwie fioletowej. | Fi.Cp124 |
| 50 PLN | |
40356 |
| 200 PLN | |
40357 |
| 20 PLN | |
40358 |
1951 Światowy Tydzień Młodzieży, karta czysta. | Fi.Cp126 |
| 20 PLN | |
40359 |
1951 ilustrowana karta do życzeń 1-majowych. | Fi.Cp127 |
| 20 PLN | |
40360 |
| 20 PLN | |
40361 |
| 15 PLN | |
40362 |
| 150 PLN | |
40363 |
1952 Bolesław Bierut, koperta z sygnaturą IV-52 z obiegu pocztowego. | Fi.Ck13 |
| 25 PLN | |
40364 |
1952 koperty "Plan 6-letni Elektryfikacja", zakończenie klapy ostre, komplet 6 sztuk ze wszystkimi hasłami propagandowymi, czyste, bardzo dobry stan zachowania (Fi.252.-). | Fi.Ck14a |
| 220 PLN | |
40365 |
| 35 PLN | |
40366 |
1952 Budownictwo mieszkaniowe, 30+15 gr, sygnatura V.52, hasło propagandowe 23 (Fi.36.-). | Fi.Cp131 |
| 20 PLN | |
40367 |
1953 koperty z nadrukiem stempelka gumowego typu 1 "CENA 75. GR", dwie linie na ostro zakończonej klapie, komplet 6 sztuk ze wszystkimi hasłami propagandowymi; bardzo dobry stan zachowania (Fi.612.-). | Fi.Ck16I |
| 500 PLN | |
40368 |
1953 elektrownia w Jaworznie, całostka z hasłem propagandowym H, stempelek gumowy typ 5, klapa zaokrąglona, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | Fi.Ck18IIa |
| 80 PLN | |
40369 |
1953 koperty "Elektrownia w Jaworznie" 60+20 gr, napis "CENA 95 GR" antykwą, komplet 6 sztuk ze wszystkimi hasłami propagandowymi, zakończenia klap ostre, czyste; bardzo dobry stan zachowania (Fi.360.-). | Fi.Ck18a |
| 300 PLN | |
40370 |
1953 elektrownia w Jaworznie, całostka z hasłem propagandowym F, klapa zaokrąglona, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | Fi.Ck18a |
| 80 PLN | |
40371 |
| 15 PLN | |
40372 |
1953 całostka okolicznościowa z Mikołajem Kopernikiem. | Fi.Cp137 |
| 50 PLN | |
40373 |
1954 koperta lotnicza z sygnaturą VI-1954. | Fi.Ck19 |
| 30 PLN | |