Aukcja zakończy się 06.05.2024
Do końca aukcji pozostało:

Aukcja 110. Całostki

Strona:
Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
40414

1959 Zjazd Związku Ochotniczych Straży Pożarnych, karta czysta, temat - POŻARNICTWO.

Fi.Cp172
20 PLN
40415

1959 15-lecie radiofonii w Polsce Ludowej, komplet 2 czystych kart (Fi.24.-).

Fi.Cp173a-b
20 PLN
40416

1960 150 rocznica urodzin Fryderyka Chopina, karta czysta.

Fi.Cp174
10 PLN
40417

1960 50-lecie Międzynarodowego Dnia Kobiet.

Fi.Cp175
10 PLN
40418

1960 1800-lecie Kalisza, karta czysta.

Fi.Cp176
10 PLN
40419

1960 zabytkowe budowle miast polskich (I), karta Gdańsk z błędnym napisem - "ŻÓRAW"; rzadki walor w bardzo dobrym stanie zachowania (Fi.220.-).

Fi.Cp178a
200 PLN
40420

1960 zabytkowe budowle miast polskich, kartka z błędem w napisie "ŻÓRAW".

Fi.Cp178a
200 PLN
40421

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą X.60.

Fi.Cp179
50 PLN
40422

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą IV.61.

Fi.Cp179
50 PLN
40423

1960 zabytkowe budowle miast polskich - Kraków - karty oliwkowe, komplet 16 sztuk z hasłami propagandowymi 29-44 (Fi.96.-).

Fi.Cp179b
80 PLN
40424

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą IV.61.

Fi.Cp181a
80 PLN
40425

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą XII.60.

Fi.Cp184
50 PLN
40426

1960 zabytkowe budowle miast polskich (II) - komplet 17 ilustrowanych kart, w tym karta Gdańsk z prawidłowym napisem - "ŻURAW"; bardzo dobry stan zachowania (Fi.292.-).

Fi.Cp188-204
220 PLN
40427

1960 zabytkowe budowle miast polskich (II) - komplet 18 ilustrowanych kart w tym obie odmiany karty Gdańsk: z prawidłowym napisem - "ŻURAW" i bardzo rzadkiej z napisem błędnym - "ŻÓRAW"; idealny stan zachowania (Fi.892.-).

Fi.Cp188-204 + 191I
Mi.P214I-II
750 PLN
40428

1960 zabytkowe budowle ziem polskich, całostka z poprawnym napisem "ŻURAW".

Fi.Cp191
80 PLN
40429

1960 zabytkowe budowle ziem polskich, całostka z błędem "ŻÓRAW".

Fi.Cp191I
480 PLN
40430

1961 koperty 40-lecie Spółdzielni Wydawniczej "Książka i Wiedza", 40 i 60 gr czyste.

Fi.Ck34-35
30 PLN
40431

1961 1000-lecie Państwa Polskiego - karty ilustrowane - komplet 40 sztuk, w tym karta z błędem "chmurka", czyste (Fi.589.-).

Fi.Cp205
440 PLN
40432

1961 1000-lecie państwa polskiego, komplet całostek z błędem "chmurka w lewym górnym rogu".

Fi.Cp205a-d B1
100 PLN
40433

1962 karta z prywatnym dodrukiem - "I Ogólnopolski Zjazd Klubu Filatelistów Olimpijczyków" skasowana pamiątkowo 18.3 w Warszawie.

Fi.Cp209a
80 PLN
40434

1962 Warszawa - Stare Miasto - karty ilustrowane - komplet 30 sztuk, czyste (Fi.378.-).

Fi.Cp210
250 PLN
40435

1962 karty z prywatnym dodrukiem - "Wystawa Filatelistyczna/ Oddziału Warszawskiego PZF/ 13-20 maja 1962/ Warszawa - Pałac Prymasowski", zestaw dwóch kart.

Fi.Cp210b, c
30 PLN
40436

1962 75-lecie języka Esperanto, komplet 2 kart (Fi.32.-).

Fi.Cp219-20
30 PLN
40437

1962 50-lecie śmierci Bolesława Prusa, komplet 3 kart z kolorowymi ilustracjami Antoniego Uniechowskiego (Fi.54.-).

Fi.Cp223I-III
40 PLN
40438

1963 XX posiedzenie Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, całostka z nadrukiem prywatnym na odwrocie.

Fi.232
85 PLN
SPRZEDANY
40439

1963 karty pocztowe czyste, rocznik - 47 sztuk, w tym: Cp232, Cp232I, Cp233, 8xCp233I, Cp233Ia, 4xCp233II, 5xCp239, 5xCp240 (Fi.469.-).

Fi.Cp224-42
280 PLN
40440

1963 statek skandynawski, całostka z sygnaturą IX.64.

Fi.Cp233
40 PLN
SPRZEDANY
40441

1963 35-lecie PLL "LOT", karta (na górze) z brakiem barwy ciemnozielonej widocznym na znaku opłaty, dla porównania dołączono kartę wydrukowaną poprawnie (na dole); czysta w dobrym stanie zachowania; gwarancja z opisem.

Fi.Cp238
800 PLN
40442

1964 całostki, rocznik: 4 koperty i 21 kart (Fi.226.-).

Fi.Ck.38-40, Cp243 -62b
110 PLN
40443

1964 koperty - 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego, komplet - 4 sztuki, czyste (Fi.43.-).

Fi.Ck38-40, 38I
40 PLN
40444

1964 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego, komplet 3 kart (Fi.21.-).

Fi.Cp244-46
15 PLN
40445

1964 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego, komplet 8 kart (Fi.66.-).

Fi.Cp248-55
40 PLN
40446

1964 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego, komplet 9 kart ilustrowanych, w tym 251 z dodatkowym napisem "WYSTAWA FILATELISTYCZNA JAGIELLONICA '64", czyste (Fi.91,-).

Fi.Cp248-55 + 251I
60 PLN
40447

1965 całostki, rocznik: 2 koperty i 31 kart (Fi.278.-).

Fi.Ck41-2, Cp263-93
140 PLN
40448

1965 700-lecie Warszawy komplet 8 kart ilustrowanych, czyste (Fi.80.-).

Fi.Cp264-71
50 PLN
40449

1965 700-lecie Warszawy, całostka z sygnaturą VI.65.

Fi.Cp275
30 PLN
40450

1965 700-lecie Warszawy, całostka z sygnaturą VIII.65 i hasłem propagandowym 62.

Fi.Cp275I
40 PLN
SPRZEDANY
40451

1965 200-lecie Teatru Narodowego w Warszawie, komplet 9 czystych kart; bardzo dobry stan zachowania (Fi.88.-).

Fi.Cp283-91
50 PLN
40452

1966 karty pocztowe czyste, rocznik - 22 sztuki (Fi.94,50).

Fi.Cp294-314
50 PLN
40453

1967 całostki, rocznik: 4 koperty i 51 kart w tym Cp316III (Fi.259,50).

Fi.Ck43-46, Cp315-64
140 PLN