Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
8982 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 31. | Fi.Cp57 |
| 120 PLN | |
8983 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 29. | Fi.Cp57 |
| 120 PLN | |
8984 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 7. | Fi.Cp57 |
| 120 PLN SPRZEDANY | |
8985 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 6. | Fi.Cp57 |
| 120 PLN SPRZEDANY | |
8986 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 14. | Fi.Cp57 |
| 120 PLN | |
8987 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 15. | Fi.Cp57 |
| 120 PLN | |
8988 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 10. | Fi.Cp57 |
| 120 PLN SPRZEDANY | |
8989 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 9. | Fi.Cp57 |
| 120 PLN | |
8990 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 8. | Fi.Cp57 |
| 100 PLN SPRZEDANY | |
8991 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 13. | Fi.Cp57 |
| 120 PLN | |
8992 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 11. | Fi.Cp57 |
| 120 PLN | |
8993 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 12. | Fi.Cp57 |
| 120 PLN | |
8994 |
1933 całostka wydania z nadrukiem nowej wartości typ I. | Fi.Cp58I |
| 70 PLN SPRZEDANY | |
8995 |
1933 wydanie prowizoryczne, karta nr.45 z czarnym nadrukiem nowej wartości wykonanym w PWPW (cyfra 0 o mniejszym świetle otworu, kreski cieńsze); karta o sygnaturze "P.Z.G.Nr.235-5.000.000-25"długości 35 mm wysłana 12.IV.1935 z urzędu Warszawa 2 do Krakowa, znak opłaty unieważniony wirnikiem propagandowym "POCZTA TO NAJPEWNIEJSZY INKASENT KORZYSTAJCIE ZE ZLECEŃ INKASOWYCH DO 2000 ZŁ" (Myślicki 34 126). | Fi.Cp58IIa |
| 40 PLN | |
8996 |
1933 kartka wydania prowizorycznego z obiegu pocztowego z Warszawy ze stemplem wirnikowym z cytatem J. Piłsudskiego. | Fi.Cp58IIa |
| 40 PLN | |
8997 |
1933 kartka wydania prowizorycznego z obiegu pocztowego z Warszawy do Wiednia. | Fi.Cp58Ia |
| 30 PLN | |
8998 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 16 z obiegu pocztowego z Przemyśla. | Fi.Cp56 |
| 35 PLN | |
8999 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 9 z obiegu pocztowego z Rzeszowa do Krakowa. | Fi.Cp57 |
| 35 PLN | |
9000 |
1934 wydanie prowizoryczne w związku z obniżeniem taryfy pocztowej, rzadka karta podwójna 10+10/20+20 gr; dobry stan zachowania - na odwrocie karty na odpowiedź na całej długości w pasie szerokości ok 1 cm punktowe ślady kleju od wklejenia na stronę albumową (Fi.300.-). | Fi.Cp60 |
| 150 PLN | |
9001 |
1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 24. | Fi.Cp61 |
| 350 PLN SPRZEDANY | |
9002 |
1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 18. | Fi.Cp62 |
| 400 PLN SPRZEDANY | |
9003 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 18 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp63 |
| 50 PLN | |
9004 |
1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 14. | Fi.Cp63 |
| 300 PLN | |
9005 |
| 40 PLN | |
9006 |
1934 kartka z opłaconą odpowiedzią (cześć nadawcza) z obiegu pocztowego z Jaworzna. | Fi.Cp65A |
| 40 PLN | |
9007 |
1934 całostka z sygnaturą IX-1934 z obiegu pocztowego z Katowic do Niemiec. | Fi.Cp67 |
| 40 PLN | |
9008 |
1935 kartka (na odpowiedź) z Grodna 1.7.35 do Warszawy. | Fi.Cp65B |
| 50 PLN | |
9009 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 16 - Tatry Dolina Strążyska, wysłana 28.XII.37 z Zakopanego do Warszawy; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp68 |
| 30 PLN | |
9010 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 28 - Łowickie Panna młoda w czepcu, wysłana 7.VI.37 z Dąbrowy Górniczej do Warszawy; dobry stan zachowania. | Fi.Cp68 |
| 30 PLN | |
9011 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 10 - Gdynia Okręt szkolny "Dar Pomorza" (Fi.150.-); na odwrocie punktowe przebarwienia. | Fi.Cp68 |
| 120 PLN | |
9012 |
1935 całostka z ilustracją nr 15, plamka nad sygnaturą. | Fi.Cp68 |
| 40 PLN | |
9013 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją 5 z miejscowego obiegu pocztowego w Bielsku. | Fi.Cp68 |
| 40 PLN | |
9014 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją 19 z doklejonym znaczkiem z obiegu pocztowego z Krechowic do Austrii. | Fi.Cp68 |
| 40 PLN | |
9015 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją 31 z doklejonym znaczkiem z obiegu pocztowego z Warszawy do Austrii, wirnik propagandowy "POLSKI CZERWONY KRZYŻ / CHRONI - RATUJE / CZY JESTEŚ JUŻ CZŁONKIEM / P.C.K." Warszawa 2 (Myślicki 35 104). | Fi.Cp68 |
| 40 PLN | |
9016 |
| 40 PLN | |
9017 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 3 z obiegu pocztowego z Koszyłowca. | Fi.Cp68 |
| 40 PLN | |
9018 |
1935 całostka z ilustracją 5 z obiegu pocztowego z Rzeszowa. | Fi.Cp68 |
| 35 PLN | |
9019 |
| 30 PLN SPRZEDANY | |
9020 |
1937 Gdynia - Dworzec Morski, 10 gr sygnatura X-1937, hasło propagandowe N - PODCZAS PODRÓŻY - KORZYSTAJCIE Z POCZTY PERONOWEJ; sygnatura VI-1938, hasło propagandowe L - CHROŃCIE LINIE TELEFONICZNE OD USZKODZEŃ; na karcie albumowej ze zbioru Janusza Adamczyka. | Fi.Cp72 |
| 80 PLN | |
9021 |
| 60 PLN | |