Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
9222 |
1952 wycofana koperta 12I drukowana z X walca z hasłem propagandowym A "Przed wsią polską ...", ponownie dopuszczona do obiegu po oklejeniu w Centralnej Składnicy Zaopatrzenia P.i T. znaczkiem opłaty nr.606 i nadrukowaniu stempelkiem gumowym w kolorze fioletowym tekstu: "CENA 70 gr./ łącznie ze znaczkiem 45 + 15 gr."; dobry stan zachowania - górna część przebarwiona od światła (Fi.120.-). | Fi.Ck15Ib |
| 100 PLN | |
9223 |
1952 wycofana koperta 12I drukowana z X walca z hasłem propagandowym B "Umacniajmy jedność ...", ponownie dopuszczona do obiegu po oklejeniu w Centralnej Składnicy Zaopatrzenia P.i T. znaczkiem opłaty nr.606 i nadrukowaniu stempelkiem gumowym w kolorze fioletowym tekstu: "CENA 70 gr./ łącznie ze znaczkiem 45 + 15 gr."; dobry stan zachowania - minimalne naddarcie na górnej krawędzi (Fi.120.-). | Fi.Ck15Ib |
| 100 PLN | |
9224 |
1952 wycofana koperta 12I drukowana z IX walca z hasłem propagandowym B "Umacniajmy jedność ...", ponownie dopuszczona do obiegu po oklejeniu w Centralnej Składnicy Zaopatrzenia P.i T. znaczkiem opłaty nr.606 i nadrukowaniu stempelkiem gumowym w kolorze fioletowym tekstu: "CENA 70 gr./ łącznie ze znaczkiem 45 + 15 gr."; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Ck15Ib |
| 180 PLN SPRZEDANY | |
9225 |
1952 koperta z podwójnym nadrukiem - normalnym i odwróconym nowej wartości, unikalne, gwarancja Pelczar. | Fi.Ck15Npo |
| 2 400 PLN | |
9226 |
| 20 PLN | |
9227 |
1952 budownictwo mieszkaniowe, całostka z sygnaturą czwartego nakładu VIII.52 i hasłem propagandowym 23. | Fi.Cp131 |
| 85 PLN SPRZEDANY | |
9228 |
1952 budownictwo mieszkaniowe, całostka z sygnaturą czwartego nakładu VIII.52 i hasłem propagandowym 19. | Fi.Cp131 |
| 50 PLN SPRZEDANY | |
9229 |
1952 budownictwo mieszkaniowe, całostka z sygnaturą czwartego nakładu VIII.52 i hasłem propagandowym 20b. | Fi.Cp131 |
| 85 PLN SPRZEDANY | |
9230 |
1952 budownictwo mieszkaniowe, całostka z sygnaturą czwartego nakładu VIII.52 i hasłem propagandowym 21c, niewielkie naddarcie na górze całostki. | Fi.Cp131 |
| 55 PLN SPRZEDANY | |
9231 |
1952 Nowa Huta, całostka z sygnaturą drugiego nakładu IX.53 i hasłem propagandowym 22. | Fi.Cp135 |
| 40 PLN SPRZEDANY | |
9232 |
1952 Nowa Huta, całostka z sygnaturą drugiego nakładu IX.53 i hasłem propagandowym 21c. | Fi.Cp135 |
| 40 PLN | |
9233 |
1953 koperta z nadrukiem stempelka gumowego typu 1 "CENA 75. GR", dwie linie na ostro zakończonej klapie, hasło propagandowe E; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Ck16I |
| 100 PLN | |
9234 |
| 500 PLN | |
9235 |
1953 koperta "Elektrownia w Jaworznie" 45+15 gr (70 gr), hasło propagandowe D "Światowy front pokoju ...", dwie linie adresowe na ostro zakończonej klapie; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Ck16a1 |
| 50 PLN SPRZEDANY | |
9236 |
1953 koperta "Elektrownia w Jaworznie" 45+15 gr (70 gr), hasło propagandowe F "Robotnicy i robotnice ...", dwie linie adresowe na ostro zakończonej klapie; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Ck16a1 |
| 50 PLN SPRZEDANY | |
9237 |
1953 koperta "Elektrownia w Jaworznie" 45+15 gr (70 gr), hasło propagandowe C "Niech żyje i krzepnie sojusz ...", trzy linie adresowe z podpisami na ostro zakończonej klapie; dobry stan zachowania. | Fi.Ck16a2 |
| 40 PLN SPRZEDANY | |
9238 |
1953 koperta "Elektrownia w Jaworznie" 45+15 gr (70 gr), hasło propagandowe E "Każda tona węgla ...", trzy linie adresowe z podpisami na ostro zakończonej klapie; dobry stan zachowania. | Fi.Ck16a2 |
| 40 PLN SPRZEDANY | |
9239 |
1953 koperta "Elektrownia w Jaworznie" 45+15 gr (70 gr), hasło propagandowe H "Przez podniesienie kultury ...", trzy linie adresowe z podpisami na ostro zakończonej klapie; dobry stan zachowania. | Fi.Ck16a2 |
| 40 PLN SPRZEDANY | |
9240 |
1953 koperta "Elektrownia w Jaworznie" 45+15 gr (70 gr), hasło propagandowe G "Niech żyje i krzepnie wieczna ...", trzy linie adresowe z podpisami na ostro zakończonej klapie; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Ck16a2 |
| 50 PLN | |
9241 |
| 300 PLN | |
9242 |
| 15 PLN | |
9243 |
1953 budownictwo, całostka z sygnaturą trzeciego nakładu VII.53 i hasłem propagandowym 22. | Fi.Cp136 |
| 40 PLN | |
9244 |
1953 budownictwo, całostka z sygnaturą trzeciego nakładu VII.53 i hasłem propagandowym 23. | Fi.Cp136 |
| 40 PLN | |
9245 |
1953 budownictwo, całostka z sygnaturą trzeciego nakładu VII.53 i hasłem propagandowym 21b. | Fi.Cp136 |
| 40 PLN | |
9246 |
| 40 PLN | |
9247 |
1953 budownictwo, całostka z sygnaturą trzeciego nakładu VII.53 i hasłem propagandowym 20b. | Fi.Cp136 |
| 40 PLN | |
9248 |
1953 Mikołaj Kopernik, całostka ilustrowana z obiegu pocztowego z Góry Kalwarii, całostak typ II. | Fi.Cp137 |
| 50 PLN | |
9249 |
1954 koperta z nadrukiem nowej wartości. | Fi.Ck14I |
| 120 PLN | |
9250 |
1954 koperta z podwójnym nadrukiem nowej wartości, bardzo rzadkie, gwarancja Pelczar. | Fi.Ck14IIINp |
| 1 500 PLN | |
9251 |
1954 koperta z odwróconym nadrukiem nowej wartości, bardzo rzadkie, gwarancja Pelczar. | Fi.Ck16INo |
| 1 000 PLN | |
9252 |
1954 koperta z nadrukiem nowej wartości z obiegu pocztowego, gwarancja Pelczar. | Fi.Ck18IIIa |
| 100 PLN | |
9253 |
1954 koperta lotnicza "Samolot nad Paczkowem", brak kreski ułamkowej pomiędzy sygnaturą V-1956, a napisem "Lotniczy list pocztowy", występujący w części nakładu, czysta. | Fi.Ck19 |
| 160 PLN | |
9254 |
1954 koperta lotnicza z sygnaturą V-56 z błędem brak kreski ułamkowej w sygnaturze. | Fi.Ck19 |
| 100 PLN | |
9255 |
1954 koperta lotnicza z sygnaturą V-56 z błędem brak kreski ułamkowej w sygnaturze z obiegu pocztowego. | Fi.Ck19 |
| 40 PLN | |
9256 |
1954 makulatura całostek wykorzystana do wykonania zawieszek na worki pocztowe, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp130MK |
| 700 PLN | |
9257 |
1954 makulatura całostek wykorzystana do wykonania zawieszek na worki pocztowe, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp130MK/131MK |
| 700 PLN | |
9258 |
1954 Wydanie prowizoryczne "Cena 40 gr.", stempelek typu 4 na karcie z sygnaturą IX.52 i hasłem propagandowym 22, wysłana ze Staszowa (Fi.75.-). | Fi.Cp132A |
| 40 PLN | |
9259 |
1954 Wydanie prowizoryczne "Cena 40 gr.", stempelek typu 19a na karcie z sygnaturą IX.52 i hasłem propagandowym 21c; doskonały stan zachowania. | Fi.Cp132A |
| 80 PLN | |
9260 |
1954 Wydanie prowizoryczne "Cena 40 gr.", stempelek typu 4 na karcie z sygnaturą IX.52 i hasłem propagandowym 18b, wysłana ze Staszowa; doskonały stan zachowania (Fi.75.-). | Fi.Cp132B |
| 50 PLN | |
9261 |
1954 Wydanie prowizoryczne "CENA 40 GR.", stempelek typu 13 na karcie z sygnaturą VII.53 i hasłem propagandowym 21c; doskonały stan zachowania. | Fi.Cp136 |
| 80 PLN | |