Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
8942 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 4, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa, bardzo ładny stan zachowania. | Fi.Cp50IIc |
| 100 PLN | |
8943 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 3, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa, dofrankowana i wysłana z Radomia do Warszawy, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | Fi.Cp50IIc |
| 30 PLN SPRZEDANY | |
8944 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 4, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa, dofrankowana i wysłana z Szczawnicy do Warszawy, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | Fi.Cp50IIc |
| 30 PLN SPRZEDANY | |
8945 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 7, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa, dofrankowana i wysłana z Wilna do Małych Sołecznik, słabszy stan zachowania, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | Fi.Cp50IIc |
| 30 PLN | |
8946 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 15, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa, dofrankowana i wysłana z Łuczaja do Warszawy, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | Fi.Cp50IIc |
| 40 PLN | |
8947 |
1931 Henryk Sienkiewicz, karta ilustrowana - Wilno, I nakład, sygnatura VIII-1931; dofrankowana i wysłana 29.VIII.1932 z miejscowości Michałowo-Niezabudka do Berlina. | Fi.Cp50Ia |
| 40 PLN SPRZEDANY | |
8948 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 12 - JAREMCZE, I nakład, sygnatura VIII-1931; czysta w dobrym stanie zachowania. | Fi.Cp50Ia |
| 140 PLN SPRZEDANY | |
8949 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 25 - GNIEZNO, I nakład, sygnatura VIII-1931; czysta w minimalnie słabszym stanie zachowania (karta w dwóch miejscach nadgięta). | Fi.Cp50Ia |
| 80 PLN | |
8950 |
1931 wydanie ilustrowane - Henryk Sienkiewicz, parka nie rozciętych całostek z arkusza drukarskiego zawierającego całostki z wszystkimi ilustracjami, z ilustracjami nr 19 i 23 z sygnaturą VII-1931 z stemplem "WZÓR" na znakach opłaty, kartki z tym nadrukiem wydała poczta polska dla celów okazowo - reklamowych, minimalne zagniecenia, same takie całostki są rzadkie, a nierozcięta parka unikatowa, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp50Ia WZÓR |
| 3 000 PLN | |
8951 |
| 10 PLN | |
8952 |
1932 całostka z sygnaturą VI-1932 i hasłem propagandowym F. | Fi.Cp51 |
| 80 PLN SPRZEDANY | |
8953 |
1932 kartka z sygnaturą IX-1933 i hasłem propagandowym 4 z obiegu pocztowego z Warszawy ze stemplem wirnikowym Challenge 1934. | Fi.Cp51 |
| 30 PLN | |
8954 |
| 30 PLN | |
8955 |
1932 karta w sprawach żywnościowych. | Fi.Cp54 |
| 50 PLN | |
8956 |
1932 druk w sprawach żywnościowych - wieśniaczka (Fi.60.-). | Fi.Cp54 |
| 50 PLN | |
8957 |
1932 kartka w sprawach żywnościowych. | Fi.Cp54 |
| 45 PLN | |
8958 |
1932 kartka w sprawach żywnościowych. | Fi.Cp 54 |
| 40 PLN | |
8959 |
1932 karta widokowa bez znaku opłaty pocztowej z nadrukiem kasującym starą wartość "Cena 10 gr/Cena 15 gr.", ilustracja nr.10 - "Polska: Znaczek pocztowy ku uczczeniu Jerzego Waszyngtona". | |
| 80 PLN | |
8960 |
1932 komplet 20 sztuk kart widokowych bez znaku opłaty pocztowej wydanych przez Ministerstwo Poczt i Telegrafów - wszystkie karty z nadrukiem "Cena 10 gr" lub "Cena 15 gr" (w przypadku karty nr.9 - tryptyk) zmniejszającym cenę, dokonanym w 1937 roku w myśl rozporządzenia MPiT; bardzo rzadkie karty w komplecie praktycznie nieosiągalne; bardzo dobry stan zachowania (na krawędziach minimalne, praktycznie niewidoczne punktowe przebarwienia). | |
| 3 000 PLN | |
8961 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 30. | Fi.Cp56 |
| 100 PLN SPRZEDANY | |
8962 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 28, na odwrocie ślady po podlepkach. | Fi.Cp56 |
| 80 PLN | |
8963 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 27. | Fi.Cp56 |
| 100 PLN | |
8964 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 25. | Fi.Cp56 |
| 115 PLN SPRZEDANY | |
8965 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 21. | Fi.Cp56 |
| 215 PLN SPRZEDANY | |
8966 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 15. | Fi.Cp56 |
| 100 PLN | |
8967 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 13. | Fi.Cp56 |
| 100 PLN SPRZEDANY | |
8968 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 12. | Fi.Cp56 |
| 100 PLN | |
8969 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 11. | Fi.Cp56 |
| 100 PLN | |
8970 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 9. | Fi.Cp56 |
| 100 PLN SPRZEDANY | |
8971 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 8. | Fi.Cp56 |
| 100 PLN SPRZEDANY | |
8972 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 18. | Fi.Cp56 |
| 100 PLN SPRZEDANY | |
8973 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 17. | Fi.Cp56 |
| 100 PLN | |
8974 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 16. | Fi.Cp56 |
| 100 PLN | |
8975 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 12. | Fi.Cp57 |
| 120 PLN | |
8976 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 8. | Fi.Cp57 |
| 120 PLN | |
8977 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 28, na odwrocie ślady podlepek. | Fi.Cp57 |
| 90 PLN | |
8978 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 23. | Fi.Cp57 |
| 120 PLN | |
8979 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 22. | Fi.Cp57 |
| 120 PLN | |
8980 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 16. | Fi.Cp57 |
| 120 PLN | |
8981 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 17. | Fi.Cp57 |
| 120 PLN SPRZEDANY | |