Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
7170 |
1965 rocznik znaczków czystych (Fi.104,80). | Fi.1412-1503 Mi.1561-1652 |
 | 70 PLN | |
7171 |
1965 20. rocznica wyzwolenia Warszawy, znaczek za 60 gr na papierze szarym (w świetle lampy ultrafioletowej) z rzadkim błędem na poz.27 występującym w części nakładu "plamka na dłoni", czyste; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.1412b B1 Mi.1561 |
 | 130 PLN SPRZEDANY | |
7172 |
 | 50 PLN | |
7173 |
1965 zwierzęta prehistoryczne, znaczek za 60 gr. z błędem na poz.8 "krótszy pazur", gwarancja. | Fi.1424 B1 Mi.1573 |
 | 30 PLN | |
7174 |
 | 30 PLN | |
7175 |
1965 zwierzęta prehistoryczne, prawy znaczek z błędem "krótszy pazur". | Fi.1424B1 Mi.1573 |
 | 20 PLN | |
7176 |
1965 zwierzęta prehistoryczne, znaczek z błędem "krótszy pazur". | Fi.1424B1 Mi.1573 |
 | 15 PLN | |
7177 |
1965 zwierzęta prehistoryczne, znaczek z niespasowanym drukiem barw - przesunięta barwa brązowa na dinozaurze. | Fi.1425 |
 | 20 PLN | |
7178 |
1965 20. rocznica układu PRL - ZSRR, czworoblok z pustopolami na dolnym marginesie. | Fi.1432 |
  | 250 PLN | |
7179 |
1965 20. rocznica Układu PRL - ZSRR, znaczki za 60 gr (długie) w parce pionowej, dolny z błędem na poz.50 w 1 sektorze "wybrzuszenie polskiej flagi na górnej krawędzi"; gwarancja Kalinowski. | Fi.1432 B2 Mi.1581 |
 | 65 PLN SPRZEDANY | |
7180 |
1965 mistrzostwa świata w klasie Finn, arkusz sprzedażny znaczka za 40 gr z błędem B1, występującym tylko w 5 sektorze, gwarancja i opis Wysocki. | Fi.1439 ark. (1439B1) Mi.1588 |
 | 60 PLN | |
7181 |
1965 Mistrzostwa Świata w klasie Finn, znaczek za 50 gr z błędem na poz.6 "ŚWIAT zamiast ŚWIATA" na kopercie FDC; gwarancja. | Fi.1440 B1 Mi.1589I |
 | 50 PLN | |
7182 |
1965 Mistrzostwa Świata w klasie Finn, znaczek za 50 gr z klasycznym błędem na poz.6 "ŚWIAT zamiast ŚWIATA" (Mi.25 euro), czysty, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.1440 B1 Mi.1589I |
 | 50 PLN | |
7183 |
1965 Mistrzostwa Świata w klasie Finn, znaczki za 50 gr w parce pionowej z marginesami, dolny z błędem na poz.6 "ŚWIAT zamiast ŚWIATA"; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Walocha. | Fi.1440 B1 Mi.1589I |
 | 60 PLN | |
7184 |
1965 Mistrzostwa Świata w klasie Finn, znaczek z błędem na poz.6 "ŚWIAT zamiast ŚWIATA", z oznaczeniem sektora 3, gwarancja i opis Wysocki. | Fi.1440 B1 Mi.1589I |
 | 30 PLN | |
7185 |
1965 mistrzostwa świata w klasie Finn, znaczek z błędem "ŚWIAT zamiast ŚWIATA", gwarancja i oznaczenie Wysocki. | Fi.1440 B1 Mi.1589I |
 | 20 PLN | |
7186 |
1965 Mistrzostwa świata w klasie Finn, czworoblok znaczków za 50 gr, prawy górny z błędem na poz.2 w 4 sektorze "dwie kreski "wiosła"", czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.1440 B4 Mi.1589 |
  | 60 PLN | |
7187 |
1965 Mistrzostwa Świata w klasie Finn, lewy dolny znaczek z błędem "ŚWIAT zamiast ŚWIATA". | Fi.1440B1 Mi.1589 |
  | 27 PLN SPRZEDANY | |
7188 |
1965 mistrzostwa świata w klasie Finn, dolny znaczek z błędem "ŚWIAT zamiast ŚWIATA". | Fi.1440B1 Mi.1589 |
 | 25 PLN | |
7189 |
1965 mistrzostwa świata w klasie Finn, znaczek z błędem "ŚWIAT zamiast ŚWIATA". | Fi.1440B1 Mi.1589 |
 | 20 PLN | |
7190 |
1965 Mistrzostwa świata w klasie Finn, czworoblok znaczków za 4 zł, lewy dolny z błędem na poz.9 "zielona kreska przechodząca przez litery SK w POLSKA", czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.1441 B1 Mi.1592 |
  | 60 PLN SPRZEDANY | |
7191 |
1965 mistrzostwa świata w klasie Finn, czworoblok znaczków za 1,35 zł., lewy górny z błędem "kropka przy prawym maszcie", gwarancja Falkowski. | Fi.1442 B Mi.1591 |
  | 40 PLN | |
7192 |
1965 VI Konferencja Ministrów Łączności w Pekinie, znaczki rozdzielone długą przywieszką, lekkie sfałdowanie papieru po lewej stronie. | Fi.1447 Mi.1596 |
 | 270 PLN | |
7193 |
1965 VI Konferencja Ministrów Łączności w Pekinie, górna część arkusza ze znaczkami rozdzielonymi przywieszką. | Fi.1447 Mi.1596 Zf |
 | 100 PLN | |
7194 |
1965 konferencja ministrów łączności w Pekinie, góra arkusza z przywieszką. | Fi.1447 Mi.1596 |
 | 35 PLN | |
7195 |
1965 VI Konferencja Ministrów Łączności w Pekinie, górna część arkusza ze znaczkami rozdzielonymi przywieszką, kasowane z pełną gumą, bardzo dobry stan zachowania (Fi.120.-). | Fi.1447Pw Mi.1596Zf |
 | 80 PLN | |
7196 |
1965 VI Konferencja Ministrów Łączności w Pekinie, górna część arkusza ze znaczkiem z długą przywieszką, rzadko spotykane w takiej formie; bardzo dobry stan zachowania (Fi.250.-). | Fi.1447Pw Mi.1596Zf |
 | 150 PLN SPRZEDANY | |
7197 |
1965 VI Konferencja Ministrów Łączności w Pekinie, górna część arkusza ze znaczkami rozdzielonymi przywieszką, bardzo dobry stan zachowania (Fi.450.-). | Fi.1447Pw Mi.1596Zf |
 | 400 PLN | |
7198 |
1965 VI Konferencja Ministrów Łączności w Pekinie, górna część arkusza ze znaczkami rozdzielonymi przywieszką, pionowo złożony, kasowane z pełną gumą (Fi.120.-). | Fi.1447Pw Mi.1596Zf |
 | 50 PLN | |
7199 |
1965 Siedem wieków Warszawy, znaczek za 60 gr ze znacznie przesuniętą perforacją, gwarancja Krawczyk. | Fi.1452 Mi.1601 |
 | 50 PLN | |
7200 |
1965 "IV POLSKA WYPRAWA W HINDUKUSZ", kasownik okolicznościowy na kopercie firmowej Uniwersytetu Jagiellońskiego, przesłanej miejscowo 11.7.66 w Krakowie. | Fi.1452 Mi.1601 |
 | 40 PLN | |
7201 |
1965 międzynarodowy Rok Spokojnego Słońca, znaczek z przesuniętym drukiem barwy czarnej - podwójne planety, kontynent amerykański postanowił już opuścić Ziemie i udać się w podróż międzyplanetarną. Dla porównania po prawej normalny znaczek.Do tej pory notowane tylko w formie kasowanej z klejem. | Fi.1462MK Mi.1611 |
 | 150 PLN | |
7202 |
1965 Storczyki, komplet arkusików 10-znaczkowych, kasowane z pełną gumą (Fi.280.-). | Fi.1463-71 Mi.1612-20 |
 | 200 PLN | |
7203 |
1965 Storczyki, komplet arkusików 10-znaczkowych, czyste (Fi.350.-). | Fi.1463-71 Mi.1612-20 |
 | 350 PLN | |
7204 |
1965 storczyki, seria w stemplowanych arkusikach sprzedażnych. | Fi.1463-71 ark. Mi.1612-20 |
 | 170 PLN | |
7205 |
1965 storczyki, arkusik perforowany i wycięty z zagiętym narożnikiem. Na zagiętym narożniku dodatkowa perforacja - można więc stwierdzić, iż najpierw arkusiki wycinano z arkusza drukarskiego, a dopiero po tym ząbkowano. | Fi.1466 Mi.1615 |
 | 250 PLN | |
7206 |
1965 storczyki, znaczek z błędem "zielona kropka pod ZŁ". | Fi.1471B1 |
 | 30 PLN | |
7207 |
1965 Medale Polaków na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio, komplet arkusików w specjalnym klaserze, czyste (Fi.120.-). | Fi.1472-79 Mi.1623-30 |
 | 100 PLN | |
7208 |
1965 Medale Polaków na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio, komplet arkusików, czyste (Fi.120.-). | Fi.1472-79 Mi.1623-30 |
 | 80 PLN | |
7209 |
1965 medale Polaków na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio, znaczek z niespasowanym drukiem barw - podwójna postać boksera po lewej. | Fi.1473 Mi.1624 |
 | 65 PLN | |