Aukcja rozpocznie się 21.06.2024

Aukcja 107. PRL 1952-1989

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
7050

1963 Wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, znaczki za 6,50 zł w czworobloku, prawy dolny błędem na poz."dwie gwiazdki pod Z w ZESPOŁOWY", czyste; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.1269 B1
Mi.1417
40 PLN
7051

Fi.1270 B1
Mi.1418
40 PLN
7052

Fi.1270B1
Mi.1418
15 PLN
7053

Fi.1270B1
Mi.1418
25 PLN
7054

1963 XIII Mistrzostwa Europy w koszykówce, znaczek z błędem "krótka stopa", gwarancja i opis Walocha.

Fi.1270B1
20 PLN
7055

1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, znaczek z błędem "1863 zamiast 1963".

Fi.1272B1
Mi.1420
10 PLN
7056

Fi.1275 B1
Mi.1423
50 PLN
7057

Fi.1275 B1
Mi.1423
20 PLN
7058

Fi.1275 ark. (1275B1)
Mi.1423
100 PLN
7059

1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczki za 60 gr w czworobloku, lewy dolny z powtarzalnym błędem "czerwona kropka nad kabiną", czyste; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.1279 B
Mi.1427
60 PLN
7060

1963 XX-lecie LWP, czworoblok znaczka za 60 gr., lewy górny z błędem na poz.13 "dwóch pilotów", gwarancja z opisem Schmutz.

Fi.1279 B2
Mi.1427
80 PLN
7061

1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek z błędem "dwóch pilotów".

Fi.1279B2
Mi.1427
35 PLN
7062

1963 20-lecie Ludowego wojska Polskiego, znaczek z błędem "dwóch pilotów".

Fi.1279B2
40 PLN
7063

1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczki za 1,35 zł w czworobloku, prawy dolny z rzadkim błędem na poz.20 "wcięcie u górnej podstawy noska 1" (dawniej "odmienna jedynka w nominale"), czyste; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.1281 B1
Mi.1429
150 PLN
7064

1963 XX-lecie LWP, czworoblok znaczka za 2,50 zł., prawy dolny z błędem na poz.20 "uszkodzone O", gwarancja z opisem Schmutz.

Fi.1283 B1
Mi.1431
80 PLN
7065

Fi.1283B1
Mi.1431
30 PLN
7066

1963 XX-lecie LWP, znaczek za 3 zł, niespasowanie barw - znaczek z przesunięciem pionowym barwy oliwkowej (hełm i kołnierz żołnierza, w mieczu: głownia, jelec i głowica), dla porównania znaczek wydrukowany normalnie; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja.

Fi.1284 MK
Mi.1432
300 PLN
7067

1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, przesunięcie nadruku w lewo.

Fi.1286
Mi.1434
30 PLN
7068

1963 Wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, znaczki za 40 gr w marginesowej parce, dolny błędem na poz.9 "ukośna kreska na hełmie pod pierwszym C w CCCP", czyste; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.1286 B
Mi.1434
80 PLN
7069

Fi.1287 B2
Mi.1435
40 PLN
7070

Fi.1287 B2
Mi.1435
50 PLN
7071

1963 wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, znaczek z błędem "KOMOSIŁ".

Fi.1287B2
Mi.1435
25 PLN
7072

Fi.1287B2
Mi.1435
25 PLN
7073

1963 wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, lewy znaczek z błędem "KOMOSIŁ".

Fi.1287B2
20 PLN
7074

1963 zdobywanie kosmosu, narożny czworoblok znaczków za 30 gr. na papierze żeberkowanym pionowo, gwarancja.

Fi.1289x
Mi.1437
120 PLN
7075

Fi.1290x
Mi.1438
30 PLN
7076

Fi.1290x1
30 PLN
7077

1963 zdobywanie kosmosu, znaczek na papierze prążkowanym x2, gwarancja i opis.

Fi.1290x2
Mi.1438
35 PLN
7078

Fi.1295 B1
Mi.1443
40 PLN
7079

1963 zdobywanie kosmosu, czworoblok znaczków za 1,55 zł., lewy dolny z błędem z poz.16 "wgięta kopuła", gwarancja Falkowski.

Fi.1295 B1
Mi.1443
40 PLN
7080

1963 zdobywanie kosmosu, lewy znaczek z błędem "wklęsła kopuła".

Fi.1295s
Mi.1443
25 PLN
7081

Fi.1296 B2
Mi.1444
50 PLN
7082

1963 zdobywanie kosmosu, znaczek z błędem "ogonek przy cyfrze 9".

Fi.1296B2
Mi.1444
15 PLN
7083

Fi.1296B2
Mi.1444
10 PLN
7084

Fi.1296B2
25 PLN
7085

1963 zdobywanie kosmosu, górny lewy znaczek z błędem "ogonek przy cyfrze 9".

Fi.1296B2
30 PLN
7086

1963 zdobywanie kosmosu, nierozerwana parka znaczków z bloku.

Fi.1297+98
Mi.1445+46
80 PLN
7087

1963 zdobywanie kosmosu, znaczki z bloku, z marginesem z nazwą wydania.

Fi.1297+1298
75 PLN
7088

Fi.1299-1301
Mi.1447-49
20 PLN
7089

Fi.1303 MK
Mi.1451
27 PLN