Aukcja rozpocznie się 21.06.2024

Aukcja 107. PRL 1952-1989

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
7130

1964 20. rocznica Powstania warszawskiego, znaczek z błędem "ścięte cyfry 64".

Fi.1365B1
Mi.1513
10 PLN
7131

Fi.1365B5
Mi.1513
10 PLN
7132

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, znaczek z błędem "przerwane O w POWSTANIE", gwarancja i oznaczenie Wysocki.

Fi.1365B5
15 PLN
7133

Fi.1365B5
20 PLN
7134

Fi.1365s
Mi.1513
20 PLN
7135

Fi.1365t
Mi.1513
20 PLN
7136

Fi.1372-3
Mi.1520-1
50 PLN
7137

Fi.1375 B1
Mi.1513
10 PLN
7138

1964 100. rocznica urodzin Stefana Żeromskiego, arkusz sprzedażny.

Fi.1379 ark.
Mi.1527
45 PLN
7139

1964 80. rocznica urodzin Eleonory Roosevelt, narożna parka z numerem walca na lewym marginesie.

Fi.1383
35 PLN
7140

Fi.1384-8
Mi.1533-7
250 PLN
7141

Fi.1384-88Pw
Mi.1533-37Zf
30 PLN
7142

Fi.1387+Pw2B1
25 PLN
7143

1964 badanie kosmosu, znaczek z ciekawą usterką "PÓLSKA".

Fi.1408
25 PLN
7144

1964 zeszycik znaczkowy, bardzo dobry stan.

Fi.ZzL 3a
400 PLN
7145

Fi.ZzL 5d
400 PLN
7146

1964 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, blok.

Fi.bl.41
Mi.Bl.32
80 PLN
7147

Fi.bl.41
Mi.Bl.32
35 PLN
7148

1964 Zimowa Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, stemplowany blok.

Fi.bl.41
Mi.Bl.32
40 PLN
7149

Fi.bl.41
Mi.Bl.32
80 PLN
7150

Fi.bl.41
Mi.Bl.32
80 PLN
7151

1964 Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, blok na kopercie FDC (Fi.130.-).

Fi.bl.41 (30)
Mi.Bl.31
90 PLN
7152

1964 Igrzyska olimpijskie w Insbrucku, blok kasowany okolicznościowo, rzadszy jak na kopercie FDC.

Fi.bl.41 (30)
Mi.Bl.31
120 PLN
7153

1964 Igrzyska Olimpijskie w Insbrucku, blok kasowany (Fi.80.-)

Fi.bl.41 (30)
Mi.Bl.31
60 PLN
7154

1964 Igrzyska olimpijskie w Insbrucku, blok kasowany ze znacznie przesuniętym rysunkiem i perforacją, tylko numer położony prawidłowo, dodatkowo sygnatura "F.WINIARSKI PWPW" na znaczkach za 2,50 zł. znacznie obniżona, gwarancja.

Fi.bl.41 (30) B
Mi.Bl.31
250 PLN
7155

1964 Igrzyska olimpijskie w Insbrucku, kasowany blok z obniżonymi na poz.1 i 4 sygnaturami projektanta F.WINIARSKI PWPW, co ciekawe są one różnie oddalone od napisu "Polska", co dowodzi, iż mimo tego samego koloru druku były to odrębne operacje technologiczne.

Fi.bl.41 (30) B
Mi.Bl.31
80 PLN
7156

1964 Igrzyska olimpijskie w Insbrucku, blok na papierze białym z obniżonymi na poz.1 i 4 sygnaturami projektanta F.WINIARSKI PWPW, co ciekawe są one różnie oddalone od napisu "Polska", co dowodzi, iż mimo tego samego koloru druku były to odrębne operacje technologiczne.

Fi.bl.41 B (30)
Mi.Bl.31
200 PLN
7157

Fi.bl.41 FDC
Mi.Bl.32
90 PLN
7158

1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok.

Fi.bl.42
Mi.Bl.34
25 PLN
7159

Fi.bl.42
Mi.Bl.34
80 PLN
7160

Fi.bl.42
Mi.Bl.34
160 PLN
7161

Fi.bl.42
Mi.Bl.34
80 PLN
7162

Fi.bl.42 (31)
Mi.Bl.34
80 PLN
7163

1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok kasowany (Fi.60.-)

Fi.bl.42 (31)
Mi.Bl.34
40 PLN
7164

1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok czysty na białym papierze i z białą gumą oraz rzadką odmianą perforacji - dodatkowy otwór perforacyjny ponad górną perforacją poziomą, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.bl.42 MK1 (31)
Mi.Bl.34
150 PLN
7165

1964 igrzyska olimpijskie w Tokio, czysty blok - rzadka odmiana numeratora z ośmioramienną gwiazdką.

Fi.bl.42 MK2 (31)
Mi.Bl.34
240 PLN
7166

1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok na kopercie FDC.

Fi.bl.43
Mi.Bl.33
10 PLN
7167

1964 "Wodzowie" arkusik pamiątkowy z okazji 20-lecia wydania pierwszej powojennej polskiej serii i Międzynarodowej Wystawy Filatelistycznej Lublin 64 z ciekawie obróconym rysunkiem.

50 PLN
7168

1965 20. rocznica wyzwolenia Warszawy, znaczek z rzadkim błędem na poz.27 występującym w części nakładu "plamka na dłoni", na kopercie FDC; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.1412 B1
Mi.1561
60 PLN
7169

1965 rocznik kopert FDC (Fi.120,70).

Fi.1412-1503
Mi.1561-1652
70 PLN