Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
9261 |
1888 list do Wilna, na froncie odbiorczy godzinnik z Wilna. | |
| 80 PLN SPRZEDANY | |
9262 |
1889 rosyjska całostka stosowana na Ziemiach Polskich, podwójna karta pocztowa za 4+4 kop; bardzo dobry stan zachowania (na odwrocie minimalne ślady po podlepkach). | Mi.P12 |
| 80 PLN | |
9263 |
1889 rosyjska całostka stosowana na Ziemiach Polskich, podwójna karta pocztowa za 3+3 kop; bardzo dobry stan zachowania (na odwrocie praktycznie niewidoczne ślady po podlepkach). | Mi.P15 |
| 80 PLN | |
9264 |
1889 rosyjska całostka stosowana na Ziemiach Polskich, koperta za 7 kop, rozmiar: 145x81mm; bardzo dobry stan zachowania (na odwrocie minimalny ślad po podlepce). | Mi.U33A |
| 40 PLN | |
9265 |
1889 adres przesyłkowy na austriackim dwujęzycznym (niemiecki i polski) formularzu do Krakowa, na odwrocie stempel odbiorczy. | |
| 40 PLN | |
9266 |
1890 dwujęzyczna austriacka całostka z opłaconą odpowiedzią. | Fi.Cp11II |
| 60 PLN | |
9267 |
1890 rosyjska całostka stosowana na Ziemiach Polskich, sekretnik za 5 kop; bardzo dobry stan zachowania (boki sklejone, dół otwarty z pełną oryginalną gumą). | Mi.K1 |
| 40 PLN | |
9268 |
1890 rosyjska całostka stosowana na Ziemiach Polskich, sekretnik za 7 kop, krawędzie z pełną oryginalną gumą, bardzo dobry stan zachowania. | Mi.K6 |
| 60 PLN | |
9269 |
1890 rosyjska całostka stosowana na Ziemiach Polskich, opaska gazetowa za 1 kop, rozmiar: 88x376mm; dobry stan zachowania (niewielkie przybrudzenia, opaska nieznacznie krótsza). | Mi.S1 |
| 40 PLN | |
9270 |
1890 obwoluta listu z Cosel (Koźle) do Kostenthal (Gościęcin). | |
| 40 PLN | |
9271 |
1890 adres przesyłkowy do paczki ze Lwowa Filia III do Tarnopola, na odwrocie stempel odbiorczy. | |
| 80 PLN | |
9272 |
1890 kartka z Polnisch Krawarn (Krowiarka) do Szwajcarii. | |
| 50 PLN | |
9273 |
1891 znaczek na wycinku unieważniony stemplem numerowym Grabow (Grabów koło Poznania). | Mi.47 |
| 10 PLN | |
9274 |
1891 Rudnik, list do Lwowa opłacony znaczkiem wydania z 1890 roku unieważnionym kasownikiem z Rudnika. | Mi.53 |
| 80 PLN | |
9275 |
1891 kompletny składany list urzędowy z Podgórza do Dębnik. | |
| 40 PLN | |
9276 |
1892 list wartościowy z Ustrzyk Dolnych do Lwowa. | Mi.65 |
| 100 PLN | |
9277 |
1892 sądowy dowód doręczenia (Post-Zustellungsurkunde) odesłany 30/12 z miejscowości Święta Anna do sądu w Koźlu, okrągły datownik nadawczy SANCT-ANNABERG i odbiorczy COSEL z 31.12; dobry stan zachowania. | |
| 60 PLN | |
9278 |
1893 opaska gazetowa do Węgierskiej Górki opłacona znaczkiem gazetowym wydania z 1867 roku, późne użycie, doskonały stan zachowania. | Mi.42 |
| 350 PLN | |
9279 |
1893 list wartościowy z Sambora do Lwowa. | Mi.50, 63 |
| 40 PLN | |
9280 |
1893 KORESPONDENCJA ZAMORSKA, list wysłany 18.I z Nowego Jorku do Przemyśla, na odwrocie dodatkowy wirnik poczty amerykańskiej, datownik odbiorczy Przemyśl 3/2; walor w bardzo dobrym stanie zachowania. | Mi.65 |
| 80 PLN | |
9281 |
1893 list z Warszawy do Łodzi. | |
| 70 PLN | |
9282 |
1895 niemiecka całostka za 10 Pf wysłana 26.9 z Poznania do miejscowości Iwaniska, znak opłaty skasowany datownikiem POSEN z wyróżnikiem "*1d", datownik odbiorczy ИВАНИСКАЯ П.О. РАДОМСК.Г. z wyróżnikiem "1" z dnia 17.9; bardzo dobry stan zachowania. | Mi.P25 |
| 50 PLN | |
9283 |
1896 obwoluta składanego listu ze Lwowa do Nowego Sącza. | |
| 30 PLN | |
9284 |
1896 kartka nadana w ambulansie pocztowym na trasie Odenberg -Jablonkau (Bogumin - Jabłonków) nr 442. | |
| 80 PLN | |
9285 |
1897 list wartościowy ze Lwowa do Niemiec, opłata gotówkowa, stempel Lwów Śródmieście. | |
| 100 PLN | |
9286 |
1898 austriackie sądowe znaczki doręczeniowe - 17½ Kr niebiesko/czarne - parka pionowa o ząbkowaniu ZL 12½ na dowodzie doręczenia wysłanym 23.II z Jarosławia; wielokrotności tych znaczków na kompletnych przesyłkach są bardzo rzadko spotykane - wysoka wycena katalogowa; walor w dobrym stanie zachowania. | Fi.Iax Mi.1aB |
| 500 PLN | |
9287 |
1900 list wartościowy z Sambora do Iwonicza, znaczek za 60 hal. wydania z 1899 roku z ząbkowaniem 12½ / 12½. | Mi.80 |
| 120 PLN | |
9288 |
1900 list z Przemyślan do Niemiec, koperta przycięta od góry. | |
| 50 PLN | |
9289 |
1900 14 targi Przemysłu Rolnego w Poznaniu, okolicznościowa kartka z Poznania ze stemplem okolicznościowym wystawy "POSEN LANDW. AUSSTELLUNG 13 6 00 * 8-9 V.*", bardzo dobry stan zachowania. | |
| 250 PLN | |
9290 |
1901 DUBLANY, austriacki znaczek za 30 hal wydania z 1899 roku, skasowany polskim datownikiem w Dąbrówce, dobry stan zachowania. | Mi.77 |
| 30 PLN | |
9291 |
1901 kartka z Lwowa do Wiednia, widokówka Lwów rynek. | |
| 70 PLN | |
9292 |
1901 kartka nadana w ambulansie pocztowym na trasie Lwów - Kraków, widokówka z Przemyśla. | |
| 60 PLN | |
9293 |
1902 KORESPONDENCJA ZAMORSKA, widokówka wysłana 4.7 z Funchal na Maderze do Warszawy, kasownik przejściowy Lisbona z 7.8 i odbiorczy Warszawa 30.VI; odręcznie dopisano w trzech narożnikach znaczka wartość nominału 25 i obrysowano odciśnięte datowniki; dobry stan zachowania. | Mi.28 |
| 150 PLN | |
9294 |
1902 kartka z Tyńca do Krakowa nadana ze składnicy pocztowej w Tyńcu przez nadrzędny urząd pocztowy w Skawinie, stempel składnicy pocztowej. | Mi.72 |
| 100 PLN | |
9295 |
1902 ŻABNO, austriacki znaczek za 40 hal wydania z 1899 roku, skasowany polskim datownikiem w Żabnie, bardzo dobry stan zachowania. | Mi.78 |
| 40 PLN | |
9296 |
1902 kartka z Bochni do Kłaja. | |
| 70 PLN | |
9297 |
1902 list ze Lwowa do Bukaczowic, stempel odbiorczy na froncie, koperta lekko uszkodzona jak na skanie. | |
| 50 PLN | |
9298 |
1902 przekaz paczkowy z Rajczy do Bielska, na odwrocie stempel odbiorczy. | |
| 100 PLN | |
9299 |
1902 kartka nadana w ambulansie pocztowym na trasie Lwów - Stróże nr 57. | |
| 60 PLN | |
9300 |
1902 kartka nadana w ambulansie pocztowym na trasie Kraków - Lwów nr 52. | |
| 60 PLN | |