Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
9181 |
1826 list składany z Graudenz (Grudziądz). | |
| 40 PLN | |
9182 |
1830 około, obwoluta listu z Brieg (Brzeg). | |
| 40 PLN | |
9183 |
1836 obwoluta listu z Poznania do Bydgoszczy. | |
| 60 PLN | |
9184 |
1840 obwoluta listu z Osche (Osie) do Schwetz (Świecie). | |
| 100 PLN | |
9185 |
1841 kompletny składany list z Gdańska do Francji, stemple tranzytowe i odbiorczy na odwrocie. | |
| 100 PLN | |
9186 |
| 40 PLN | |
9187 |
1850 znaczek na wycinku unieważniony rzadkim stemplem numerowym z obecnych ziem polskich "1478" z Tannhausen w Prusach Zachodnich, dzisiaj Jedlinka Zdrój. | Mi.2 |
| 60 PLN | |
9188 |
1850 NISKO, austriacki znaczek za 3 kr I wydania z 1850 roku, skasowany polskim datownikiem z ozdobnikami w Nisku, bardzo dobry stan zachowania. | Mi.3 |
| 80 PLN | |
9189 |
1850 KRAKAU, parka austriackich znaczków za 3 kr I wydania z 1850 roku, skasowana datownikiem w Krakowie, bardzo dobry stan zachowania. | Mi.3 |
| 50 PLN | |
9190 |
1850 GLINIANY, austriacki znaczek za 3 kr I wydania z 1850 roku, skasowany polskim datownikiem z ozdobnikami w Glinianach, bardzo dobry stan zachowania. | Mi.3 |
| 150 PLN | |
9191 |
1850 Jabłonka, recypis zwrotny z Bratysławy opłacony znaczkiem pierwszego wydania z 1850 roku unieważnionym w miejscowości Jablonka, znaczek w pięknym stanie. | Mi.4 |
| 260 PLN SPRZEDANY | |
9192 |
1850 KRAKAU B.H., znaczek za 9 kr I wydania z 1850 roku, skasowany datownikiem na dworcu kolejowym w Krakowie, bardzo dobry stan zachowania. | Mi.5 |
| 60 PLN | |
9193 |
1850 obwoluta listu z Flatow (Złotów) do Marienwerder (Kwidzyna). | |
| 40 PLN | |
9194 |
1851 obwoluta listu poleconego z Gurczno (dzisiaj Górzno) do Kwidzyna. | |
| 50 PLN | |
9195 |
| 300 PLN | |
9196 |
1853 KRAKAU, austriacki gazetowy znaczek skarbowy (Zeitungsstempelmarke) za 2 kr I wydania z 1853 roku, skasowany datownikiem w Krakowie, bardzo dobry stan zachowania. | Mi.Z1 |
| 150 PLN | |
9197 |
1854 obwoluta listu z Strasburga (Brodnicy) do Marienwerder (Kwidzyna). | |
| 40 PLN | |
9198 |
1855 obwoluta listu wysłanego z C.K. regimentu ułanów stacjonującego w Peszcie na Węgrzech 7.9.1855 do Pressburga (Bratysławy) gdzie dotarł w tym samym dniu, tam został przekierowany do Wieliczki gdzie dotarł 20.9.1855 prze Kraków (14.9.), list jako wojskowy był zwolniony z opłaty pocztowej (adnotacja Exoffo), dekoracyjny obieg pocztowy. | |
| 400 PLN | |
9199 |
1856 obwoluta listu z Ober Glogau (Głogówek) do Neustadt. | Mi.5 |
| 250 PLN | |
9200 |
1857 po, znaczek pruski I wydania za 3 Sgr na koszulce listu z miejscowości Wrocki do Grudziądza, skasowany bardzo rzadkim stemplem numerowym 1912 - Wrocki (Wrotzk), powyżej odciśnięty dwuwierszowy w ramce stempel nadawczy WROTZK 19 5; wycena na liście ponad 2000 euro, niestety koszulka bardzo mocno obcięta. | Mi.4 |
| 800 PLN | |
9201 |
1857 parka znaczków unieważnionych stemplem numerowym "103". | Mi.6a |
| 120 PLN | |
9202 |
1858 STANISLAU, austriacki znaczek za 10 kr II wydania z 1858 roku z mocno przesuniętą perforacją pionową, skasowany polskim datownikiem z ozdobnikami w Stanisławowie; dobry stan zachowania. | Mi.14I |
| 100 PLN | |
9203 |
1858 list z Krakowa do Eisenberg, na odwrocie stempel odbiorczy. | Mi.15 |
| 50 PLN | |
9204 |
1859 znaczek na wycinku unieważniony stemplem Iarocin (Jarocin). | Mi.10a |
| 300 PLN | |
9205 |
1859 list urzędowy z Śmigiel. | |
| 40 PLN | |
9206 |
1860 (?) obwoluta składanego listu z Stargardu do Szczecina. | |
| 200 PLN | |
9207 |
1860 (około) obwoluta listu ze Szczecina do Słupska, na froncie stempel nadawczy i odbiorczy. | |
| 60 PLN | |
9208 |
| 150 PLN | |
9209 |
1861 znaczek na wycinku unieważniony stemplem Myslowitz (Mysłowice). | Mi.18 |
| 120 PLN | |
9210 |
| 50 PLN | |
9211 |
| 300 PLN | |
9212 |
1862 kompletny składany list z Wrocławia na Węgry, na odwrocie stempel odbiorczy. | |
| 120 PLN | |
9213 |
1863 DELATYN, austriacki znaczek za 5 kr V wydania z 1863 roku, skasowany polskim datownikiem w Delatynie, bardzo dobry stan zachowania. | Mi.32 |
| 80 PLN | |
9214 |
1863 list z Krakowa do Wiednia, na odwrocie stempel odbiorczy. | |
| 50 PLN | |
9215 |
1865 Jasienica, recypis zwrotny z Krakowa opłacony znaczkiem wydania z 1863 roku unieważnionym w Jasienicy. | Mi.27 |
| 200 PLN | |
9216 |
1866 list z Gdańska do Berlina opłacony znaczkami poczty pruskiej. | Mi.16, 17 |
| 50 PLN | |
9217 |
| 60 PLN | |
9218 |
1867 pruska koperta wysłana z Czernowitz do Łazisk, znak opłaty unieważniony przez kreślenie. | Mi.U26A |
| 50 PLN | |
9219 |
1867 list ze Lwowa do Gdańska, na odwrocie stemple odbiorcze. | |
| 50 PLN | |
9220 |
| 50 PLN | |