results
Num# Description Start price Buy price
404291948 rocznik znaczków czystych (Fi.628.- bez bloków 10 i 11).

380 PLN

380 PLN

404411948 100-lecie Wiosny Ludów, seria z odmianami.

300 PLN

300 PLN

404491948 wyścig kolarski dookoła Polski, seria na kopercie pierwszego dnia obiegu.

30 PLN

25 PLN

404501948 FDC - "VII Wyścig kolarski dookoła Polski", nakład 5000 sztuk, bardzo dobry stan zachowania (Mi.25 euro).

60 PLN

60 PLN

404541948 Wystawa Ziem Odzyskanych, znaczek za 6 zł ostemplowany 9.8 kasownikiem okolicznościowym Wrocław 1 z wyróżnikiem B1 (Myślicki 48 068).

30 PLN

20 PLN

404571948 FDC - karta maksimum - "Zjazd Filatelistów w Toruniu" (Myślicki 48 110).

60 PLN

60 PLN

404601948 Europejska Konferencja Rozkładów Jazdy w Krakowie, znaczek kasowany (Mi.30 euro); gwarancja Krawczyk.

30 PLN

30 PLN

404781948 Bolesław Bierut, blok legitymacyjny. Według PZP nakład N.1.W.VI. to 200.000 sztuk. Znaczki drukowano w arkuszach 100-znaczkowych więc istniało jedynie 2.000 sztuk arkuszy !!! A ile zachowało się z tego bloków legitymacyjnych ???

80 PLN

70 PLN

405071948 Kongres Jedności Klasy Robotniczej, seria z odmianami.

200 PLN

200 PLN

405101948 Kongres Jedności Klasy Robotniczej, wydanie z datą "8.XII.1948", 25 zł - frankatura mieszana, dekoracyjny polecony list lotniczy wysłany 4.V.1949 z Warszawy do Chicago, datowniki odbiorcze na odwrocie; gwarancja Korszeń.

40 PLN

40 PLN

405141948 walka z gruźlicą, seria z różnymi przywieszkami.

70 PLN

70 PLN

405181948 bojownicy o wolność i demokrację, narożny czworoblok znaczka za 80 zł.

90 PLN

90 PLN

405281948 bojownicy o wolność i demokrację, seria na małych podlepkach.

60 PLN

60 PLN

405361948 bojownicy o wolność i demokrację, seria w parkach rozdzielonych różnymi przywieszkami.

700 PLN

630 PLN

405501948 Kultura polska, blok czysty z 3 sektora w arkuszu drukarskim - arkusz miał cztery sektory, bardzo ładny stan zachowania, guma gładka na całej powierzchni (Fi.650.-).

450 PLN

400 PLN

406301950 groszy, znaczek z nadrukiem lokalnym z Niemodlina typ 31.

25 PLN

25 PLN

406321950 groszy, znaczek z nadrukiem lokalnym z Piły typ 41.

25 PLN

25 PLN

406341950 groszy, znaczek z nadrukiem lokalnym z Bielska Podlaskiego typ 37.

25 PLN

25 PLN

406451950 "groszy - lokalny", Brzeziny, Bierut, znaczek za 5 zł. z lila stempelkiem typu 34, gwarancja i opis Krawczyk

40 PLN

40 PLN

406761950 "groszy - lokalny", Gdynia, Bierut, znaczek za 15 zł. z wyjątkowo ładnie odbitym czerwonym stempelkiem typu 27B (z Wielkiej Wsi na Helu, który już bez litery G był nadużyty w Gdyni), gwarancja Krawczyk.

50 PLN

50 PLN

407171950 25. rocznica śmierci Juliana Marchlewskiego, znaczek za 15 zł z błędem na poz.58 "kropka na czole", czysty; gwarancja i opis Schmutz.

60 PLN

60 PLN

407261950 groszy, miejscowy firmowy list polecony z Warszawy 5.11.50 opłacony znaczkami z nadrukami groszy typ 23 w kolorze czarnym, brak jednego znaczka, cyfra daty w kasowniku do góry nogami, trzy znaczki bez nadruku groszy, list z przed oficjalnego wejścia do obiegu znaczków z nadrukiem groszy.

120 PLN

130 PLN

408601950 Bolesław Bierut, znaczek z pustopolem.

10 PLN

10 PLN

408701950 Bolesław Bierut, znaczek z pustopolem.

10 PLN

10 PLN

408721950 Bolesław Bierut, znaczek z ząbkowaniem ZR 11 1/4: 11 3/4, gwarancja i oznaczenie Korszeń.

25 PLN

25 PLN

408781950 groszy, list z Ciechanowa do Warszawy 1 opłacony przez odbiorcę znaczkami dopłaty z nadrukiem groszy typ 2 w kolorze fioletowym, gwarancja Petriuk.

40 PLN

40 PLN

408981951 groszy, list polecony z Poznania do Niemiec opłacony znaczkami z nadrukiem groszy typ 9, 11, 14 w kolorze fioletowym, gwarancja Petriuk.

60 PLN

60 PLN

410141951 list z aresztu śledczego w Przemyślu nadany w Rzeszowie do Krakowa, stempel cenzury więziennej.

80 PLN

80 PLN

410171951 rocznik znaczków czystych (Fi.426.- ).

260 PLN

260 PLN

410201951 Kongres Ligi Kobiet, metrykalny znaczek z oznaczeniem walca (1 walec, 1 nakład) znajdującym się za 100 znaczkiem w arkuszu, czyste, bardzo dobry stan zachowania.

50 PLN

50 PLN

410331951 I Kongres Kultury Polskiej, arkusz sprzedażny znaczka za 40 gr. złożony w połowie.

150 PLN

135 PLN

410341951 I Kongres Kultury Polskiej, arkusz sprzedażny znaczka za 1,15 zł złożony w połowie, w arkuszu znaczki z błędami "kreska na ukos rysunku" i "zniekształcone T w POCZTA".

300 PLN

270 PLN

410401951 III Światowy Festiwal Młodych Bojowników o Pokój w Berlinie, znaczek legitymacyjny o ząbkowaniu liniowym 12¾:10¾ z oznaczeniem walca N.I.W.I. - znajdującym się pod 100 znaczkiem w arkuszu, czyste, dobry stan zachowania.

40 PLN

40 PLN

410411951 III Światowy Festiwal Młodych Bojowników o Pokój w Berlinie, narożny czworoblok znaczków o ząbkowaniu liniowym 12¾:10¾, lewy dolny z błędem na poz.91 "biała plama pod gołąbkiem", dobry stan zachowania; gwarancja Krawczyk.

60 PLN

60 PLN

410481951 Ogólnopolska Spartakiada, list z Katowic do Niemiec.

15 PLN

10 PLN

410491951 Ogólnopolska Spartakiada, znaczek za 45 gr z powtarzalnym błędem "POEZTA", ząbkowanie liniowe ZL14; czyste; gwarancja Korszeń.

60 PLN

60 PLN

410621952 groszy, list polecony z Katowic do Danii opłacony znaczkami z nadrukiem groszy typ 3 w kolorze czerwonym, gwarancja Petriuk.

50 PLN

45 PLN

410801952 Międzynarodowy Dzień Dziecka, arkusz sprzedażny złożony w połowie.

300 PLN

300 PLN

410821952 100. rocznica śmierci Mikołaja Gogola, odmiany papieru.

30 PLN

30 PLN

410841952 cementownia w Wierzbicy, czworoblok.

25 PLN

15 PLN