The auction will end on 05.10.2020
The auction ends in:

Results

Page:
Num# Photos Description Start price Buy price
43152

1920 kartka do korespondencji zagranicznej.

40 PLN40 PLN
43153

1920 podwójna kartka z opłaconą odpowiedzią.

100 PLN100 PLN
43156

1921 kartka do obrotu krajowego.

30 PLN30 PLN
43158

1921 kartka z napisem KARTA POCZTOWA długości ponad 98 mm.

30 PLN30 PLN
43161

1921 podwójna kartka z opłacona odpowiedzią.

70 PLN70 PLN
43167

1922 kartka z napisem KARTA POCZTOWA długości ponad 98 mm.

30 PLN30 PLN
43174

1925 całostka bez sygnatury.

40 PLN40 PLN
43188

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 10, I nakład - sygnatura VIII-1931.

60 PLN60 PLN
43189

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 8, I nakład - sygnatura VIII-1931.

60 PLN60 PLN
43190

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 5, I nakład - sygnatura VIII-1931.

60 PLN60 PLN
43192

1932 kartka w sprawach żywnościowych z sygnaturą VII-1932.

30 PLN30 PLN
43213

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 19 - Gdynia Poczta Główna; na odwrocie punktowe przebarwienia.

100 PLN80 PLN
43233

1937 wydanie ilustrowane - zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 52, bardzo dobry stan zachowania.

120 PLN96 PLN
43238

1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki - 15 gr, długość napisu KARTA POCZTOWA - 53 mm, sygnatura VI-1938, hasło propagandowe I - TELEFON USPRAWNIA ŻYCIE, ZBLIŻA I PRZYŚPIESZA! ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie.

15 PLN15 PLN
43249

1938 całostka z hasłem propagandowym P i sygnaturą X-1938.

20 PLN20 PLN
43254

1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 15 gr, sygnatura VI-1939, hasło propagandowe S - POCZTA WPROWADZIŁA PACZKI BEZ ADRESÓW POMOCNICZYCH (Fi.20.-).

15 PLN15 PLN
43262

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 5 - Stanisław Konarski, ostemplowana grzecznościowo 8.IX.1939 w Lublinie.

20 PLN20 PLN
43263

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 2 - Mikołaj Rej, ostemplowana grzecznościowo 8.IX.1939 w Lublinie.

20 PLN20 PLN
43264

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 30 - Stanisław Moniuszko; temat - MUZYKA.

50 PLN50 PLN
43265

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 22 - August Cieszkowski, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie.

20 PLN20 PLN
43266

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 9 - Adam Mickiewicz, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie.

20 PLN20 PLN
43267

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr.51 - Barok (budownictwo kościelne): BEREZWECZ; minimalne, prawie niedostrzegalne przebarwienia.

40 PLN40 PLN
43268

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 24 - Maria Skłodowska-Curie (pierwsza w historii kobieta laureatka nagrody Nobla, w dziedzinie: fizyki w 1903 roku i chemii w 1911 roku).

200 PLN215 PLN
43269

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 29 - Fryderyk Chopin; temat - MUZYKA.

200 PLN200 PLN
43270

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 15.

40 PLN40 PLN
43271

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 34.

40 PLN40 PLN
43272

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 35.

40 PLN40 PLN
43273

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 50.

40 PLN40 PLN
43274

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 38.

40 PLN40 PLN
43275

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, kartka ze Lwowa do Wiednia, ilustracja nr 13, uszkodzenie na prawym brzegu kartki.

70 PLN70 PLN
43276

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 26 - Aleksander Fredro.

160 PLN160 PLN
43277

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 33 - Artur Grottger.

160 PLN160 PLN
43278

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 39 - Leon Wyczółkowski.

160 PLN160 PLN
43279

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 28.

90 PLN90 PLN
43280

1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka ilustrowana - Ułani Beliny na patrolu - maj 1915; lewy dolny róg nadgięty.

40 PLN40 PLN
43291

1944 wydanie prowizoryczne, całostka do obrotu zagranicznego ze znakiem opłaty Jagiellończyk bardzo rzadka wydania bez ilustracji (Cp83), doskonały stan zachowania, gwarancja Korszeń.

1 800 PLN1 600 PLN
43312

1947 wydanie dla upamiętnienia ofiar obozu w Oświęcimiu.

25 PLN25 PLN
43352

1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Aleksandra Gierymskiego z czarnym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16d (5-wierszowym); bardzo dobry stan zachowania.

120 PLN98 PLN
43355

1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Józefa Chełmońskiego z czarnym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16c (6-wierszowym); jak podaje podręcznik "Polskie Znaki Pocztowe": "Wg informacji uzyskanych od pracowników Drukarni Pocztowej w Łodzi sloganem w kolorze czarnym zaopatrywane były karty 121 zapakowane już w paczki po 20 sztuk, czyli bez kart z portretem W.Bogusławskiego i J.Chełmońskiego, karty powyższe zaopatrzone w slogan stanowią dużą rzadkość"; bardzo dobry stan zachowania.

1 200 PLN960 PLN
43356

1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Bolesława Prusa z czarnym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16c (6-wierszowym); bardzo dobry stan zachowania.

250 PLN200 PLN