results
Num# Description Start price Buy price
433931953 PODWÓJNY DRUK - spektakularny błąd do tej pory niekatalogowany!!! koperta "Elektrownia w Jaworznie" za 45+15 gr z napisem "CENA 70 GR" z hasłem propagandowym C; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Korszeń.

5 000 PLN

4 500 PLN

434051954 koperta lotnicza "Samolot nad Paczkowem", sygnatura VI-1954, czysta.

30 PLN

24 PLN

434111957 koperta lotnicza "Samolot nad Krakowem", sygnatura VI-1957, czysta.

30 PLN

24 PLN

434331960 V Międzynarodowe Targi Książki.

10 PLN

10 PLN

434341960 zabytkowe budowle miast polskich (II) - komplet 17 ilustrowanych kart, w tym karta Gdańsk z prawidłowym napisem - "ŻURAW"; bardzo dobry stan zachowania (Fi.292.-).

200 PLN

160 PLN

434371961 1000-lecie Państwa Polskiego - karty ilustrowane - komplet 40 sztuk, czyste (Fi.576.-).

400 PLN

320 PLN

434431962 karty pocztowe czyste, rocznik - 52 sztuki w tym Cp221I (Fi.721.-).

580 PLN

450 PLN

434581965 koperta na listy lotnicze z sygnaturą VIII-1964.

10 PLN

10 PLN

434831975 Dożynki Centralne w Koszalinie, dodatkowy nakład karty z nadrukiem informującym o cenach nawozów sztucznych wykonany na zlecenie CRS "Samopomoc Chłopska", bardzo dobry stan zachowania.

50 PLN

50 PLN

435201990 całostki, rocznik: 2 koperty i 2 karty.

15 PLN

15 PLN

435211991 całostki, rocznik: 2 koperty i 7 kart.

30 PLN

30 PLN

435221992 karty pocztowe czyste, rocznik - 11 sztuk (Fi.21.-).

30 PLN

30 PLN

435231993 całostki, rocznik: 5 koperty i 30 kart (Fi.108.-).

100 PLN

100 PLN

435241994 całostki, rocznik: 2 koperty i 22 karty (Fi.73.-).

70 PLN

70 PLN

435321924 Znaczek składkowy LOPP - Warszawa - Śmigło i Skrzydła, znaczek czysty za 10 gr. w kolorze zielonym, rzadszy.

30 PLN

30 PLN

435341925 nalepka Ligi Obrony Powietrznej Państwa służące do zbierania funduszy na cele statutowe.

20 PLN

20 PLN

435491928 Wydanie na cele budowy obiektów lotniczych - Białystok - samolot, Na budowę lotniska w Białymstoku, czworoblok czystych znaczków za 5 gr., rzadki, piękny stan zachowania.

480 PLN

408 PLN

435791933 Wydanie Zarządu Głównego i Komitetów Wojewódzkich - Warszawa - X-lecie LOPP, znaczek kasowany za 5 gr. i czysty za 10 gr.

30 PLN

30 PLN

435821934 nalepki Ligi Obrony Powietrznej Państwa służące do zbierania funduszy na cele statutowe.

120 PLN

102 PLN

435911936 VIII Krajowe Zawody o Puchar Przechodni im. A.Wańkowicza w Toruniu, list do Brandenburg w Niemczech, przesłany balonem "Gryf"; tym balonem przewieziono 170 sztuk poczty.

400 PLN

400 PLN

436021938 X Krajowe Zawody Balonów Wolnych o Puchar Przechodni im. A.Wańkowicza w Mościcach, list przesłany balonem "Hel"; kasownik okolicznościowy w kolorze fioletowym (Fi.dopłata 100%) datownik odbiorczy Matyjowice na froncie; na odwrocie rzadko spotykany datownik TELEF.-TELEG.LWÓW z wyróżnikiem "j"; bardzo dobry stan zachowania.

600 PLN

600 PLN

436091939 XI Krajowe Zawody Balonowe o Puchar Przechodni im.A.Wańkowicza w Mościcach, balon "Pomorze", wycięty adres odbiorcy (uzupełniony).

120 PLN

120 PLN

436101939 XI Krajowe Zawody Balonowe o Puchar Przechodni im.A.Wańkowicza w Mościcach, balon "Mościce I", wycięty adres odbiorcy (uzupełniony).

120 PLN

120 PLN

436111939 kartka przygotowana do przelotu balonem "Belgica" w ramach Międzynarodowych Zawodów Balonów Wolnych o puchar Gordon - Bennetta we Lwowie, które z powodu wybuchu wojny się odbyły, nalepka polskiej poczty balonowej.

120 PLN

210 PLN

436121939 kartka przygotowana do przelotu balonem "Belgica" w ramach Międzynarodowych Zawodów Balonów Wolnych o puchar Gordon - Bennetta we Lwowie, które z powodu wybuchu wojny się odbyły, nalepki polskiej poczty balonowej.

120 PLN

210 PLN

437191987 III wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, komplet 9 kart, skasowanych stemplami okolicznościowymi o tematyce papieskiej z okresu pielgrzymki.

40 PLN

40 PLN

437372005 "Kondolencje z Jerozolimy - Izraela Polsce i Chrześciaństwu w związku ze zgonem Papieża Jan Pawła II" arkusik 6-znaczkowy na kopercie FDC.

50 PLN

50 PLN

437411960 nalepka Totalizatora Sportowego, poszukiwany staloryt Czesława Słani z nadrukiem rzadkiej nowej wartości 10 zł, poza zgięciami narożnika w bardzo ładnym stanie.

150 PLN

102 PLN

437431960 nalepka Totalizatora Sportowego, poszukiwany staloryt Czesława Słani z nadrukiem wysokiej nowej wartości 50 zł., ładny stan zachowania.

120 PLN

102 PLN

437441961 Sofia Loren, nalepka w formie znaczka pocztowego poczty włoskiej grawerowana przez Czesława Słanię, rzadkie.

500 PLN

400 PLN

437471964 winietka pamiątkowa z okazji tysiąclecia Polski wydrukowane w USA w formie 9-cio znaczkowych arkuszy, zaprojektowana przez Dana Jarry z Francji i grawerowana przez Czesława Słania, a wydana przez Stowarzyszenie Polskich Kombatantów w Stanach Zjednoczonych.

20 PLN

17 PLN

437641942 "POLPEX 1942" pamiątkowa winieta w formie bloczka z polskim przedwojennym znaczkiem Fi.210 przedstawiającym Wawel i fragmentem tekstu i zapisu nutowego pieśni "Boże coś Polskę".

50 PLN

50 PLN

437721957 ilustrowana koperta wysłana 23.XII z góry Kościuszki - najwyższego szczytu Australii do Pruszcza Gdańskiego

40 PLN

40 PLN

437751962 karnet - "Polphil 62" zawierający pamiątkową winietkę z okazji 40-lecia Muzeum Poczty.

50 PLN

50 PLN

437881966 nalepki okolicznościowe rytowane w stali z okazji wystawy filatelistycznej Polphilex 66 w Wielkiej Brytanii.

180 PLN

160 PLN

439161930 widokówka Hel - ORP Mewa w porcie, czysta.

80 PLN

80 PLN

439201933 widokówka Hel - żaglowiec Lwów, czysta.

80 PLN

80 PLN

439811924/27 Republika Weimarska, budowle, seria kasowana.

30 PLN

30 PLN

439921933 Saara, eksplozja w Neukirchen, seria czysta na podlepkach.

90 PLN

90 PLN

440041936 III Rzesza, gonitwa o "Brunatną wstęgę Niemiec", znaczek czysty.

15 PLN

15 PLN