The auction will start on 19.06.2020

Results

Page:
Num# Photos Description Start price Buy price
16225

1919 porto lokalne Borysławia, miejscowy przekaz pieniężny z Borysławia, na odwrocie znaczki opłaty z lokalnym nadrukiem Porto typ 19 z Borysławia, gwarancja i oznaczenie Walocha.

160 PLN140 PLN
16229

1919 porto lokalne Radymno, przekaz pieniężny z Nowego Targu do Radymna, na odwrocie znaczki opłaty z lokalnym nadrukiem Porto typ 112 z Radymna, gwarancja i oznaczenie Walocha.

200 PLN170 PLN
16234

1919 porto lokalne Andrychów, przekaz pieniężny z Chrzanowa do Andrychowa, na odwrocie znaczek opłaty z lokalnym nadrukiem Porto typ 2 z Andrychowa, gwarancja i oznaczenie Walocha.

160 PLN140 PLN
16235

1919 porto lokalne Tarnów, przekaz pieniężny z Tarnowa do Borysławia, na odwrocie znaczki opłaty z lokalnym nadrukiem Porto typ 19 z Borysławia, gwarancja i oznaczenie Walocha.

160 PLN140 PLN
16237

1919 porto lokalne Radymno, przekaz pieniężny z Frysztaku do Radymna, na odwrocie znaczki opłaty z lokalnym nadrukiem Porto typ 112 z Radymna, gwarancja i oznaczenie Walocha.

200 PLN170 PLN
16245

1919 zestaw znaczków z lokalnymi nadrukami porta.

35 PLN35 PLN
16253

1920 lokalne prowizoria dopłat, TARNOPOL (typ 144) - Orzeł na tarczy barokowej, znaczek opłaty za 1 mk. przedrukowany lokalnie stempelkiem "R" typu 144 w położeniu odwróconym i użyty jako znaczek dopłaty w Tarnopolu, jak wiele znaczków użytych na skarcie nie został dodatkowo unieważniony kasownikiem, gwarancja i opis Schmutz.

160 PLN144 PLN
16308

1924 AMBULANS NR.454 relacji ŁUKÓW-DĘBLIN, nieopłacony list przesłany 1.VIII ambulansem, datownik z wyróżnikiem "b" odciśnięto na froncie koperty oznaczając jednocześnie niebieską kredką dopłatę "T", którą pobrano w urzędzie oddawczym w Warszawie w podwójnej wysokości brakującej opłaty; dobry stan zachowania; gwarancja Korszeń.

600 PLN600 PLN
16354

1950-80 cztery kolejne serie znaczków dopłatnych.

60 PLN60 PLN
16363

1980 znaczek z przesuniętą perforacją, gwarancja i opis Więcław.

40 PLN30 PLN
16591

1939 perforacja firmowa przedstawiająca dzbanek z kawą w okręgu - Kaisers Kaffeegeschäft G.m.b.H., znaczek za 25 Pf herb Gdańska w owalu z perforacją firmową, skasowany 27.1.39 w urzędzie Gdańsk 5; bardzo dobry stan zachowania.

300 PLN300 PLN
16631

1919 wydanie krakowskie, pocztowy adres przesyłkowy z nadrukiem typu 23; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja z opisem Schmutz.

300 PLN240 PLN
16632

1919 wydanie krakowskie, pocztowy adres przesyłkowy z nadrukiem typu 11; bardzo dobry stan zachowania; na odwrocie drugostronna przebitka nadruku (abklatsch); gwarancja z opisem Schmutz.

400 PLN320 PLN
16634

1919 wydanie krakowskie, podwójny pocztowy adres przesyłowy z częścią na pobranie z nadrukiem typ 6, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

1 000 PLN800 PLN
16637

1919 wydanie krakowskie, podwójny pocztowy adres przesyłowy z częścią na pobranie z nadrukiem typ 34, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

800 PLN640 PLN
16676

1919 wydanie krakowskie, podwójna karta z nadrukiem typu 84 (Fi.300.-); bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Schmutz.

250 PLN250 PLN
16688

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 134 z obiegu pocztowego ze Lwowa.

70 PLN70 PLN
16692

1919 wydanie krakowskie, podwójna całostka opłaconą odpowiedzią, lekkie uszkodzenia jak na ilustracji.

100 PLN100 PLN
16709

1920 kartka z hasłem propagandowym.

30 PLN24 PLN
16747

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 1, sygnatura VIII-1931, stan bardzo dobry.

100 PLN80 PLN
16748

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 30, sygnatura VIII-1931, ślady po złamaniu kartki.

20 PLN20 PLN
16749

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 18 - Jezioro Góreckie pod Poznaniem, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 krótka (38 mm); dofrankowana i wysłana 28.X.33 z Nowego Sącza do Warszawy; dobry stan zachowania (lewy górny narożnik odgięty).

50 PLN50 PLN
16758

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 24 - Wilanów, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

120 PLN102 PLN
16759

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 4 - Mir, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa (40 mm), dofrankowana i wysłana 4.V.1932 z miejscowości Rypin do miejscowości Przybysławice; dobry stan zachowania (prawy dolny narożnik odgięty).

40 PLN40 PLN
16760

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 22 - Hala Gąsienicowa, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa (41 mm), dofrankowana i wysłana 21.V.1932 z miejscowości Skała pod Ojcowem do miejscowości Przybysławice; dobry stan zachowania (na dole delikatne zagięcia).

40 PLN40 PLN
16761

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 20, I nakład - sygnatura VIII-1931.

60 PLN50 PLN
16762

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 19, I nakład - sygnatura VIII-1931.

60 PLN50 PLN
16763

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 18, I nakład - sygnatura VIII-1931.

60 PLN50 PLN
16767

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr.25 - Gniezno, I nakład, sygnatura VIII-1931; dobry stan zachowania.

160 PLN136 PLN
16772

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 6.

60 PLN50 PLN
16773

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 13.

60 PLN50 PLN
16775

1934 wydanie prowizoryczne w związku z obniżeniem taryfy pocztowej, karta 15/20 gr, hasło propagandowe I - "TELEFON USPRAWNIA ŻYCIE, ZBLIŻA I PRZYŚPIESZA!", sygnatura (IX-1933); nadruk w kolorze ciemnoniebieskim, matowy z prześwitującym rysunkiem, belka zwężająca się ku prawej stronie; dobry stan zachowania (niewielkie zmatowienie na froncie).

200 PLN170 PLN
16782

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 4 - Poznań Ratusz; nieznacznie słabszy stan zachowania.

120 PLN102 PLN
16783

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 24 - Warszawa Gmach Centrali Telegrafu i Telefonu.

200 PLN170 PLN
16785

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 8 - Kraków Grupa Krakowiaków, wysłana 9.I.37 z miejscowości Niwka do Warszawy; słabszy stan zachowania (kartka pionowo zgięta).

30 PLN30 PLN
16786

1937 koperta lotnicza "Belweder", sygnatura (II-1937) bez kropki po liczbie nakładu, czysta, bardzo dobry stan zachowania.

120 PLN102 PLN
16796

1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 32 - Pieniny Sokolica, wysłana 27.I.38 z Sosnowca do Warszawy; dobry stan zachowania (lewy górny narożnik zgięty).

30 PLN30 PLN
16798

1937 Lwów Uniwersytet, kartka z rzadszą ilustracją nr 15 Plac Wolności i Biblioteki Raczyńskich w Poznaniu, z obiegu pocztowego Osiek k/ Skórcza.

40 PLN40 PLN
16799

1937 całostka z ilustracją nr 4.

40 PLN35 PLN
16800

1937 uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 7.

60 PLN50 PLN