results
Num# Description Start price Buy price
162531920 lokalne prowizoria dopłat, TARNOPOL (typ 144) - Orzeł na tarczy barokowej, znaczek opłaty za 1 mk. przedrukowany lokalnie stempelkiem "R" typu 144 w położeniu odwróconym i użyty jako znaczek dopłaty w Tarnopolu, jak wiele znaczków użytych na skarcie nie został dodatkowo unieważniony kasownikiem, gwarancja i opis Schmutz.

160 PLN

144 PLN

163081924 AMBULANS NR.454 relacji ŁUKÓW-DĘBLIN, nieopłacony list przesłany 1.VIII ambulansem, datownik z wyróżnikiem "b" odciśnięto na froncie koperty oznaczając jednocześnie niebieską kredką dopłatę "T", którą pobrano w urzędzie oddawczym w Warszawie w podwójnej wysokości brakującej opłaty; dobry stan zachowania; gwarancja Korszeń.

600 PLN

600 PLN

163541950-80 cztery kolejne serie znaczków dopłatnych.

60 PLN

60 PLN

163631980 znaczek z przesuniętą perforacją, gwarancja i opis Więcław.

40 PLN

30 PLN

165911939 perforacja firmowa przedstawiająca dzbanek z kawą w okręgu - Kaisers Kaffeegeschäft G.m.b.H., znaczek za 25 Pf herb Gdańska w owalu z perforacją firmową, skasowany 27.1.39 w urzędzie Gdańsk 5; bardzo dobry stan zachowania.

300 PLN

300 PLN

166311919 wydanie krakowskie, pocztowy adres przesyłkowy z nadrukiem typu 23; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja z opisem Schmutz.

300 PLN

240 PLN

166321919 wydanie krakowskie, pocztowy adres przesyłkowy z nadrukiem typu 11; bardzo dobry stan zachowania; na odwrocie drugostronna przebitka nadruku (abklatsch); gwarancja z opisem Schmutz.

400 PLN

320 PLN

166341919 wydanie krakowskie, podwójny pocztowy adres przesyłowy z częścią na pobranie z nadrukiem typ 6, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

1 000 PLN

800 PLN

166371919 wydanie krakowskie, podwójny pocztowy adres przesyłowy z częścią na pobranie z nadrukiem typ 34, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

800 PLN

640 PLN

166761919 wydanie krakowskie, podwójna karta z nadrukiem typu 84 (Fi.300.-); bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Schmutz.

250 PLN

250 PLN

166881919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 134 z obiegu pocztowego ze Lwowa.

70 PLN

70 PLN

166921919 wydanie krakowskie, podwójna całostka opłaconą odpowiedzią, lekkie uszkodzenia jak na ilustracji.

100 PLN

100 PLN

167091920 kartka z hasłem propagandowym.

30 PLN

24 PLN

167471931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 1, sygnatura VIII-1931, stan bardzo dobry.

100 PLN

80 PLN

167481931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 30, sygnatura VIII-1931, ślady po złamaniu kartki.

20 PLN

20 PLN

167491931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 18 - Jezioro Góreckie pod Poznaniem, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 krótka (38 mm); dofrankowana i wysłana 28.X.33 z Nowego Sącza do Warszawy; dobry stan zachowania (lewy górny narożnik odgięty).

50 PLN

50 PLN

167581931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 24 - Wilanów, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

120 PLN

102 PLN

167591931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 4 - Mir, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa (40 mm), dofrankowana i wysłana 4.V.1932 z miejscowości Rypin do miejscowości Przybysławice; dobry stan zachowania (prawy dolny narożnik odgięty).

40 PLN

40 PLN

167601931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 22 - Hala Gąsienicowa, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa (41 mm), dofrankowana i wysłana 21.V.1932 z miejscowości Skała pod Ojcowem do miejscowości Przybysławice; dobry stan zachowania (na dole delikatne zagięcia).

40 PLN

40 PLN

167611931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 20, I nakład - sygnatura VIII-1931.

60 PLN

50 PLN

167621931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 19, I nakład - sygnatura VIII-1931.

60 PLN

50 PLN

167631931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 18, I nakład - sygnatura VIII-1931.

60 PLN

50 PLN

167671931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr.25 - Gniezno, I nakład, sygnatura VIII-1931; dobry stan zachowania.

160 PLN

136 PLN

167721933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 6.

60 PLN

50 PLN

167731933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 13.

60 PLN

50 PLN

167751934 wydanie prowizoryczne w związku z obniżeniem taryfy pocztowej, karta 15/20 gr, hasło propagandowe I - "TELEFON USPRAWNIA ŻYCIE, ZBLIŻA I PRZYŚPIESZA!", sygnatura (IX-1933); nadruk w kolorze ciemnoniebieskim, matowy z prześwitującym rysunkiem, belka zwężająca się ku prawej stronie; dobry stan zachowania (niewielkie zmatowienie na froncie).

200 PLN

170 PLN

167821935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 4 - Poznań Ratusz; nieznacznie słabszy stan zachowania.

120 PLN

102 PLN

167831935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 24 - Warszawa Gmach Centrali Telegrafu i Telefonu.

200 PLN

170 PLN

167851935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 8 - Kraków Grupa Krakowiaków, wysłana 9.I.37 z miejscowości Niwka do Warszawy; słabszy stan zachowania (kartka pionowo zgięta).

30 PLN

30 PLN

167861937 koperta lotnicza "Belweder", sygnatura (II-1937) bez kropki po liczbie nakładu, czysta, bardzo dobry stan zachowania.

120 PLN

102 PLN

167961937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 32 - Pieniny Sokolica, wysłana 27.I.38 z Sosnowca do Warszawy; dobry stan zachowania (lewy górny narożnik zgięty).

30 PLN

30 PLN

167981937 Lwów Uniwersytet, kartka z rzadszą ilustracją nr 15 Plac Wolności i Biblioteki Raczyńskich w Poznaniu, z obiegu pocztowego Osiek k/ Skórcza.

40 PLN

40 PLN

167991937 całostka z ilustracją nr 4.

40 PLN

35 PLN

168001937 uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 7.

60 PLN

50 PLN

168041937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 20 - Opatów Brama Warszawska; przebarwienia.

150 PLN

128 PLN

168111938 Prezydent RP Ignacy Mościcki, 15 gr znak opłaty ciemnoniebieskoszary, długość napisu KARTKA POCZTOWA - 55 mm, sygnatura VI-1938, hasło propagandowe J - TELEFON MIĘDZYMIASTOWY USUWA ODLEGŁOŚĆ! (karta ukośnie zgięta);

30 gr, sygnatura I-1938;

200 PLN

200 PLN

168321938 całostka do obrotu zagranicznego z ilustracją nr 18.

60 PLN

51 PLN

168331938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z opłaconą odpowiedzią do korespondencji zagranicznej.

80 PLN

80 PLN

168351938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 29 - Fryderyk Chopin.

140 PLN

140 PLN

168441938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 60, stan bardzo dobry.

30 PLN

30 PLN