1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 4 - Mir, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa (40 mm), dofrankowana i wysłana 4.V.1932 z miejscowości Rypin do miejscowości Przybysławice; dobry stan zachowania (prawy dolny narożnik odgięty).

Lot # 16759

Auction 93
Current price: 40 PLN
Catalog: Fi.Cp50IIc
Category: Postal stationery

Number of bids: 1 Bid history