37333

1918 Konin, znaczek III wydania stemplowany kasownikiem prowizorycznym.

70 PLN70 PLN
37335

1918 Myślenice, znaczki III wydania stemplowane na kopercie.

150 PLN135 PLN
37336

1918 Myślenice, znaczki II wydania stemplowane na kopercie.

120 PLN140 PLN
37337

1918 Myślenice, znaczki II i III wydania na prawidłowo opłaconym liście zamiejscowym, uszkodzona koperta jak na ilustracjistemplowane na kopercie.

300 PLN270 PLN
37340

1919 Skałat, znaczki za 3 i 20 h. z lokalnym nadrukiem POCZTA POLSKA / orzeł / SKAŁAT, oba w pięknym stanie, gwarancja.

320 PLN320 PLN
37342

1919 Tarnów, znaczek z odwróconym nadrukiem lokalnym III wydania.

40 PLN40 PLN
37347

60 PLN40 PLN
37348

1918 seria pomnikowa, narożny sześcioblok znaczków za 5f/2 gr. z błędami na poz.10 "prawa 5 z kropką wewnątrz" i na poz.12 "Poezta" (Fi.400.-), gwarancja.

320 PLN320 PLN
37369

1918 seria pomnikowa, lewy znaczek z błędem "Poezta", gwarancja i opis Schmutz.

60 PLN60 PLN
37374

1918 seria pomnikowa, czworoblok z odwróconym nadrukiem, gwarancja Schmutz.

160 PLN160 PLN
37383

1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "plama przy l" występującym tylko w części nakładu, gwarancja i opis Schmutz.

150 PLN120 PLN
37390

1918 wydanie PP/GGW, 11 znaczków skasowanych na kopercie 25.1.1919 w Sosnowcu, znaczki za 3 fen, 5/ 2 1/2 fen, 30 fen, 40 fen przedrukowane II formą, pozostałe wartości - forma I; zwraca uwagę R-ka No 1 !!! jest to prawdopodobnie pierwsza seria sprzedana w tej formie w Sosnowcu; gwarancja Krawczyk.

400 PLN400 PLN
37397

1918 wydanie PP/GGW, znaczek z nadrukiem GGW błyszczącym, gwarancja i opis Miszczak.

80 PLN60 PLN
37401

1918 wydanie PP/GGW, znaczek z bardzo rzadkim nadrukiem GGW silnie błyszczącym, stan idealny, gwarancja i opis Schmutz.

2 000 PLN1 800 PLN
37445

1918 wydanie PP/GGW, znaczek za 10 fen. ze szczątkowym podwójnym nadrukiem pierwszą formą, gwarancja Schmutz.

90 PLN70 PLN
37481

1918 wydanie PP/GGW, znaczek w kolorze szafirowym z nadrukiem drugiej formy, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

50 PLN40 PLN
37489

1918 wydanie PP/GGW, parka znaczków z nadrukiem drugiej formy, lewy znaczek z błędem "Poczto", gwarancja i oznaczenie Schmutz.

60 PLN60 PLN
37492

1918 wydanie PP/GGW, znaczki z nadrukiem pierwszej formy na przefrankowanym miejscowym liście z Warszawy.

60 PLN100 PLN
37519

1918 wydanie PP/GGW,znaczek z nadrukiem pierwszej formy z szczątkowym drukiem podwójnym, gwarancja i opis Wiatrowski.

60 PLN50 PLN
37523

1918 wydanie PP/GGW, parka znaczków za 30 fen. z nadrukiem pierwszą formą, prawy znaczek z błędem na poz.2 "Pocata", gwarancja z opisem Schmutz.

150 PLN150 PLN
37535

1918 wydanie PP/GGW, parka znaczków za 40 fen. z nadrukiem pierwszą formą, prawy znaczek z błędem na poz.2 "Pocata", gwarancja i opis Schmutz.

120 PLN120 PLN
37547

1918 wydanie PP/GGW, parka znaczków za 60 fen. z nadrukiem pierwszą formą, prawy znaczek z błędem na poz.2 "Pocata", lewy uszkodzony nieliczony z opisanym przez L.Schmutza i K.Sztabę błędem na poz.1 "kwadrat między s i k", gwarancja z opisem Schmutz.

200 PLN200 PLN
37570

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem 11 1/2, gwarancja Kapkowski.

90 PLN90 PLN
37573

15 PLN12 PLN
37575

20 PLN20 PLN
37583

20 PLN20 PLN
37601

15 PLN12 PLN
37607

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/60 hal. z lekko przesuniętym w pionie nadrukiem, gwarancja Schmutz.

40 PLN30 PLN
37619

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/80 hal. z nadrukiem odwróconym (Fi.260.-), ładny stan, gwarancja Gryżewski.

240 PLN240 PLN
37621

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Krawczyk.

25 PLN20 PLN
37629

50 PLN209 PLN
37630

260 PLN200 PLN
37632

800 PLN700 PLN
37633

1918 drugie wydanie lubelskie, kasowany znaczek za 50 hal. z bardzo zaawansowanym błędem na poz.40 "brak liter TA(ZTA) i zniekształcony orzeł", gwarancja i opis.

120 PLN85 PLN
37644

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 5 hal. z nadrukiem pierwszą formą z błędem na poz.92 "wcięcie w literze S w POLSKA", piękny stan; sygnowany, gwarancja i opis pozycji Mikstein.

6 300 PLN6 300 PLN
37646

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 7 z błędem "uszkodzone P w POCZTA", gwarancja i oznaczenie Schmutz.

160 PLN160 PLN
37655

600 PLN500 PLN
37656

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 6 hal. z nadrukiem formą IIE poz.49(99), ładny stan, sygnowany B.Z., gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz.

700 PLN700 PLN
37658

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 10 hal. z nadrukiem pierwszą formą z pokazywanym w ważnych zbiorach wystawowych błędem na poz.100 "uszkodzone A (jak Ą) w POLSKA", ładny stan, gwarancja i opis Krawczyk.

4 500 PLN4 500 PLN
37660

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 12 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.74, gwarancja i opis Schmutz.

500 PLN450 PLN