1581

1918 wydanie PP/GGW, parka znaczków za 15 fen. w kolorze szarofioletowym z lekko przesuniętym w górę i obróconym nadrukiem pierwszą formą, gwarancja i oznaczenie Weźranowski.

60 PLN60 PLN
1591

1918 wydanie PP/GGW, znaczek w barwie niebieskiej z nadrukiem pierwszej formy, gwarancja i oznaczenie Berbeka.

120 PLN130 PLN
1593

1918 wydanie PP/GGW, znaczek w barwie niebieskiej z nadrukiem drugiej formy, gwarancja i oznaczenie Berbeka.

150 PLN150 PLN
1612

1918 wydanie PP/GGW, parka znaczków za 20 fen. w kolorze jasno niebieskim z nadrukiem drugą formą, lewy znaczek z błędem na poz.11 "podniesione s" (Fi.525.-), gwarancja i oznaczenie.

420 PLN420 PLN
1614

1918 ZAWIERCIE, znaczek z nadrukiem pierwszej formy unieważniony kasownikiem prowizorycznym Zawiercia.

40 PLN70 PLN
1630

1918 wydanie PP/GGW, czworoblok z nadrukiem pierwszej formy, numer HAN.

180 PLN160 PLN
1639

1918 wydanie PP/GGW, list polecony z Warszawy nadany 23.1.19 do Szwajcarii opłacony znaczkami z nadrukiem pierwszej formy, na odwrocie stempel odbiorczy.

300 PLN500 PLN
1655

1918 wydanie PP/GGW, parka znaczków z nadrukiem pierwszej formy, prawy znaczek z błędem "brak trzeciej kreski", gwarancja i oznaczenie Berbeka.

180 PLN150 PLN
1662

1918 wydanie PP/GGW, sześcioblok znaczków z nadrukiem pierwszej formy, lewy górny znaczek z błędem "Pocata".

100 PLN85 PLN
1683

1918 wydanie PP/GGW, arkusz znaczka za 30 fen. z nadrukiem pierwszej formy, układ błędów Bb; "Pocata", "kropka między o i c", "obniżona litera l", "brak trzeciej kreski", "kropka w P w Poczta", "kropka w k"; HAN numer H 1762,17 1 na dolnym marginesie, arkusz w idealnym stanie.

1 000 PLN1 000 PLN
1684

1918 wydanie PP/GGW, arkusz znaczka za 30 fen. z nadrukiem drugiej formy, układ błędów Cl; "Pelska", "ścięte litery lsk", "kropka w P w Polska"; wyrwane dwa znaczki z poz 11-12, w ich miejsce wklejone dwa znaczki z innego arkusza, w związku z tym brak znaczka z błędem "podniesione s w Polska", HAN numer H 1762.17 na dolnym marginesie, uszkodzenia marginesów.

250 PLN410 PLN
1698

1918 wydanie PP/GGW, parka z nadrukiem drugiej formy, nadruk GGW z połyskiem srebrzystym, gwarancja i oznaczenie.

200 PLN180 PLN
1716

1918 wydanie PP/GGW, arkusz znaczka za 30 fen. z nadrukiem pierwszej formy, układ błędów Bb; "Pocata", "kropka między o i c", "obniżona litera l", "brak trzeciej kreski", "kropka w P w Poczta", "kropka w k"; HAN numer H 5903.17 na dolnym marginesie, arkusz w idealnym stanie, znaczki z błędami gwarancja Berbeka.

1 000 PLN875 PLN
1718

1918 wydanie PP/GGW, parka znaczków z nadrukiem pierwszej formy, prawy znaczek z błędem "obniżone l", znaczek z błędem bez podlepki, gwarancja i oznaczenie.

200 PLN180 PLN
1726

1918 pierwsze wydanie lubelskie, seria czysta (Fi.240.-), piękny stan zachowania, gwarancja Kalinowski.

220 PLN220 PLN
1746

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Ryblewski, Schmutz.

100 PLN100 PLN
1752

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z rzadkim nadrukiem odwróconym, znaczek w dobrym stanie zachowania, fotoatest.

14 000 PLN14 000 PLN
1753

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 3/3 hal., odmiana z ząbkowaniem liniowym 11,5 ze znacznym brzegowym uszkodzeniem lewej strony nadruku, ładny stan zachowania, gwarancja.

100 PLN100 PLN
1756

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

15 PLN13 PLN
1758

60 PLN60 PLN
1770

70 PLN70 PLN
1772

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. ze znacznym brzegowym uszkodzeniem lewej strony nadruku, ładny stan zachowania, gwarancja.

30 PLN27 PLN
1783

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem brązowo fioletowym, gwarancja Schmutz.

250 PLN250 PLN
1802

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja.

150 PLN150 PLN
1821

1918 drugie wydanie lubelskie, lewy znaczek z błędem "uszkodzone P w POLSKA".

200 PLN177 PLN
1837

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Mikulski.

200 PLN180 PLN
1839

3 800 PLN3 400 PLN
1855

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Berbeka.

140 PLN157 PLN
1865

1918 drugie wydanie lubelskie, lewy znaczek z błędem "litera S zniekształcona", gwarancja Schmutz.

240 PLN212 PLN
1868

400 PLN360 PLN
1874

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Mikstein, Rachmanow.

160 PLN160 PLN
1875

100 PLN100 PLN
1894

1918 drugie wydanie lubelskie, lewy znaczek z błędem "uszkodzone O w POLSKA", prawy znaczek z błędem "brak liter TA", gwarancja Kronenberg.

200 PLN177 PLN
1895

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 90 hal. z rzadszym nadrukiem odwróconym, cień śladu po podlepce, gwarancja Berbeka.

400 PLN400 PLN
1896

120 PLN106 PLN
1899

1918 drugie wydanie lubelskie, prawy znaczek z błędem "T bez prawego ramienia".

100 PLN160 PLN
1901

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z błędem "uszkodzone O w POLSKA", gwarancja.

100 PLN100 PLN
1902

1 000 PLN1 000 PLN
1904

2 500 PLN2 250 PLN
1906

2 600 PLN2 600 PLN