The auction will start on 04.02.2022

Results

Page:
Num# Photos Description Start price Buy price
38290

1918 Kalisz, zestaw znaczków z nadrukiem V wydania, fotoatest Falkowski.

250 PLN250 PLN
38295

1919 Skałat, znaczek 40 hal. z lokalnym nadrukiem "POCZTA POLSKA / orzeł / SKAŁAT" (nakład 651 szt.), piękny stan zachowania, sygnowany, gwarancja Schmutz.

700 PLN700 PLN
38302

1918 seria pomnikowa, znaczek z silnie przesuniętym nadrukiem.

40 PLN40 PLN
38340

1918 seria pomnikowa, znaczek za 10 fen/6 gr + wydanie PP/GGW, znaczek za 25/7½ fen z nadrukiem pierwszą formą i znaczek nieząbkowany za 5 f wydania w walucie markowej z błędem na poz.33 "prawe F zniekształcone podobne do y lub odwróconej cyfry 4" na liście wysłanym 3-2-19 z Warszawy do Locarno, znaki opłaty skasowane datownikiem WARSZAWA z wyróżnikiem "**g", prostokątny stempelek cenzury "MIN. SPR. ZEWN. WYDZIAŁ KONTROLI Cenzurowano WYSŁAĆ!"; na odwrocie sucho tłoczony adres nadawcy "G.WATTSON 4, TREMBACKA, 4, WARSAW", przesyłka z wczesnego okresu po odzyskaniu niepodległości; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja Korszeń.

500 PLN450 PLN
38393

1918 wydanie PP/GGW, list z Tomaszowa do Zawiercia, znaczki z nadrukiem pierwszej formy, prowizoryczny kasownik "TOMASZÓW", gwarancja Schmutz.

750 PLN600 PLN
38396

1918 wydanie PP/GGW, znaczek z druku pokojowego z nadrukiem drugiej formy, nadruk GGW silnie błyszczący, duża podlepka, czysty bardzo rzadki, gwarancja i opis Schmutz.

1 800 PLN1 800 PLN
38405

1918 wydanie PP/GGW, ośmioblok z nadrukiem pierwszej formy z numerem HAN na marginesie, gwarancja Weźranowski.

100 PLN100 PLN
38424

1918 wydanie PP/GGW, parka znaczków z nadrukiem drugiej formy, lewy znaczek z błędem "podniesione s", gwarancja i opis Berbeka.

100 PLN100 PLN
38430

1918 wydanie PP/GGW, znaczek za 5/2,5 fen. z nadrukiem drugą formą, z niekatalogowanym błędem "małe skośne c pomiędzy literami c i z w Poczta", gwarancja i opis Korszeń.

150 PLN170 PLN
38445

1918 wydanie PP/GGW, czworoblok z przesuniętym nadrukiem pierwszej formy, górny prawy znaczek z błędem "Pocata", podlepki na górnym marginesie, poza tym w pięknym stanie, gwarancja i oznaczenie Korszeń.

400 PLN360 PLN
38458

1918 wydanie PP/GGW, znaczek za 10 fen. w bardzo rzadkim kolorze różowoczerwonym z nadrukiem drugą formą (Fi.300.-), gwarancja i opis Korszeń.

270 PLN270 PLN
38465

1918 wydanie PP/GGW, kasowany znaczek za 10 fen. z nadrukiem pierwszą formą, z nieopisanymi bardzo ciekawymi błędami na poz.50 "czwarta kreska mocno wyszczerbiona" i "litery o i l w Polska uszkodzone po lewej", gwarancja i oznaczenie Weźranowski.

150 PLN150 PLN
38468

1918 wydanie PP/GGW, parka znaczków z nadrukiem drugiej formy, prawy znaczek z błędem "rozsunięte Po w Poczta i ols", gwarancja i oznaczenie Berbeka.

120 PLN120 PLN
38481

1918 wydanie PP/GGW, znaczek za 15 fen. w kolorze szarofioletowym ze znacznie przesuniętym w górę nadrukiem pierwszą formą.

60 PLN60 PLN
38522

1918 wydanie PP/GGW, czworoblok znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 85/96, znaczek z poz. 86 z usterką "ścięte 25", z poz. 96 "5 z prostą chorągiewką", gwarancja i opis Schmutz.

120 PLN120 PLN
38532

1918 wydanie PP/GGW, czworoblok z silnie przesuniętym nadrukiem pierwszej formy, górny prawy znaczek z błędem "Pocata", podlepki na górnym marginesie, poza tym w pięknym stanie, dekoracyjny walor, gwarancja i oznaczenie Korszeń.

380 PLN342 PLN
38543

1918 wydanie PP/GGW, czworoblok z nadrukiem pierwszej formy, lewy dolny znaczek z błędem "kropka w P w Poczta", gwarancja i oznaczenie Weźranowski.

120 PLN120 PLN
38544

1918 wydanie PP/GGW - SILNIE BŁYSZCZĄCY, kasowany znaczek za 30 fen. z nadrukiem drugą formą na silnie błyszczącym nadruku GGW, piękny stan, gwarancja z opisem "14IIa GGW silnie błyszczący" Schmutz.

3 000 PLN2 500 PLN
38548

1918 wydanie PP/GGW, czworoblok z nadrukiem pierwszej formy, lewy górny znaczek z poz. 27 z błędem "wcięcie w P w Poczta", gwarancja i oznaczenie Schmutz.

100 PLN100 PLN
38564

1918 wydanie PP/GGW, czworoblok z nadrukiem drugiej formy, górny lewy znaczek z błędem "Poczto", gwarancja i oznaczenie Schmutz.

240 PLN240 PLN
38573

1918 wydanie PP/GGW, znaczek makulaturowy z ukośnym nadrukiem drugiej formy, nadruk GGW srebrzysty, gwarancja Schmutz.

320 PLN288 PLN
38587

1918 wydanie PP/GGW, znaczek z nadrukiem drugiej formy, nadruk GGW błyszczący, stan idealny, gwarancja i opis Schmutz.

1 500 PLN1 300 PLN
38595

1918 wydanie PP/GGW, czworoblok znaczków z nadrukiem drugiej formy, prawy górny znaczek z błędem "ścięte lsk", górne znaczki podlepka, gwarancja i opis Schmutz.

150 PLN150 PLN
38596

1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z obiegu pocztowego z Janowa.

100 PLN90 PLN
38603

1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z obiegu pocztowego z Dęblina.

100 PLN90 PLN
38614

1918 drugie wydanie lubelskie, podstawowa seria stemplowana na kopertach dwóch listów poleconych bez obiegu pocztowego.

200 PLN200 PLN
38626

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, unieważniony grzecznościowo słabo odbitym kasownikiem, gwarancja i oznaczenie Wiatrowski.

35 PLN35 PLN
38635

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

30 PLN30 PLN
38643

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z silnym abklaczem nadruku, gwarancja Schmutz.

120 PLN100 PLN
38649

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

30 PLN30 PLN
38674

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Korszeń.

25 PLN25 PLN
38699

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Petriuk.

45 PLN45 PLN
38767

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 25/80 hal. z odwróconym nadrukiem na filatelistycznym liście ekspresowym z Cieszyna z firmy filatelistycznej Edmund Fürst.

800 PLN720 PLN
38768

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 14 z usterką "zalany romb", lekki ślad podlepki, bardzo ładny stan, gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz.

400 PLN360 PLN
38770

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 29 z charakterystycznym błędem w postaci przerwanej litery O w POLSKA w dolnej części, gwarancja i oznaczenie Petriuk.

350 PLN700 PLN
38773

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 40, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

300 PLN270 PLN
38788

1919 wydanie krakowskie, gwarancja Korszeń.

20 PLN20 PLN
38793

1919 wydanie krakowskie, gwarancja Petriuk.

25 PLN25 PLN
38807

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 100 z usterką "uszkodzona prawa stopa litery A w POLSKA", duże podlepki, gwarancja i oznaczenie pozycji Miszczak.

80 PLN72 PLN
38820

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 100, ciężkie podlepki, gwarancja i oznaczenie Berbeka.

60 PLN54 PLN