24521 |
1964 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, blok. | Fi.bl.41 Mi.Bl.32 |
| 80 PLN | |
24522 |
| 90 PLN | |
24523 |
1964 Igrzyska olimpijskie w Insbrucku, kasowany blok, dodatkowo znaczki 1 i 3 napisami w kolorze szaroczarnym, a znaczki 2 i 4 czarnym, co potwierdza, że były to odrębne operacje technologiczne. | Fi.bl.41 (30) Mi.Bl.31 |
| 70 PLN | |
24524 |
1964 Igrzyska olimpijskie w Insbrucku, kasowany blok z obniżonymi na poz.1 i 4 sygnaturami projektanta F.WINIARSKI PWPW, co ciekawe są one różnie oddalone od napisu "Polska", co dowodzi, iż mimo tego samego koloru druku były to odrębne operacje technologiczne. | Fi.bl.41 (30) B Mi.Bl.31 |
| 80 PLN | |
24525 |
1964 Igrzyska olimpijskie w Insbrucku, blok na papierze białym z obniżonymi na poz.1 i 4 sygnaturami projektanta F.WINIARSKI PWPW, co ciekawe są one różnie oddalone od napisu "Polska", co dowodzi, iż mimo tego samego koloru druku były to odrębne operacje technologiczne. | Fi.bl.41 B (30) Mi.Bl.31 |
| 200 PLN | |
24526 |
| 150 PLN | |
24527 |
1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok. | Fi.bl.42 Mi.Bl.34 |
| 25 PLN | |
24528 |
| 80 PLN | |
24529 |
| 70 PLN | |
24530 |
1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok na białym papierze i z białą gumą. | Fi.bl.42 (31) Mi.Bl.34 |
| 80 PLN | |
24531 |
| 80 PLN | |
24532 |
| 40 PLN | |
24533 |
1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok czysty na białym papierze i z białą gumą oraz rzadką odmianą perforacji - dodatkowy otwór perforacyjny ponad górną perforacją poziomą, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.bl.42 MK1 (31) Mi.Bl.34 |
| 150 PLN | |
24534 |
1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok czysty na białym papierze i z białą gumą - bardzo rzadka odmiana numeratora "gwiazdka ośmioramienna zamiast sześcioramiennej". | Fi.bl.42 MK2 (31) Mi.Bl.34 |
| 240 PLN | |
24535 |
1964 "Wodzowie" arkusik pamiątkowy z okazji 20-lecia wydania pierwszej powojennej polskiej serii i Międzynarodowej Wystawy Filatelistycznej Lublin 64, ostemplowany na kopercie 18.X w Lublinie kasownikiem wystawowym. | |
| 50 PLN | |
24536 |
1964 "Wodzowie" arkusik pamiątkowy z okazji 20-lecia wydania pierwszej powojennej polskiej serii i Międzynarodowej Wystawy Filatelistycznej Lublin 64. | |
| 30 PLN SOLD | |
24537 |
1965 "50 LAT WARSZAWSKIEGO RUCHU FILATELISTYCZNEGO" dekoracyjna karta ostemplowana okolicznościowo 31.I w Warszawie. | Fi.1291 Mi.1439 |
| 10 PLN | |
24538 |
1965 "MIĘDZYNARODOWY MEETING WYŚCIGÓW KONNYCH" warszawa 25, znaczek na kopercie ostemplowany okolicznościowo 29.8; temat - KONIE. | Fi.1301 Mi.1449 |
| 15 PLN | |
24539 |
1965 20.rocznica wyzwolenia Warszawy; znaczek metrykalny z oznaczeniem walca (1 walec, 1 nakład, 1 moletowanie) znajdującym się po 7 znaczku w arkuszu, kasowane z pełną gumą, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.1412 Mi.1561 |
| 20 PLN | |
24540 |
1965 20. rocznica wyzwolenia Warszawy, znaczek z rzadkim błędem na poz.27 występującym w części nakładu "plamka na dłoni", na kopercie FDC; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.1412 B1 Mi.1561 |
| 60 PLN | |
24541 |
1965 rocznik kopert FDC (Fi.120,70). | Fi.1412-1503 Mi.1561-1652 |
| 70 PLN | |
24542 |
1965 rocznik znaczków czystych (Fi.104,80). | Fi.1412-1503 Mi.1561-1652 |
| 55 PLN | |
24543 |
| 30 PLN | |
24544 |
1965 zwierzęta prehistoryczne, prawy znaczek z błędem "krótszy pazur". | Fi.1424B1 Mi.1573 |
| 20 PLN | |
24545 |
1965 zwierzęta prehistoryczne, znaczek z błędem "krótszy pazur". | Fi.1424B1 Mi.1573 |
| 15 PLN | |
24546 |
1965 20. rocznica Układu PRL - ZSRR, znaczki za 60 gr (długie) w parce pionowej, górny z błędem na poz.6 w 1 sektorze "kropka wewnątrz cyfry 6 nominału"; gwarancja Kalinowski. | Fi.1432 B1 Mi.1581 |
| 60 PLN SOLD | |
24547 |
1965 70-lecie ruchu ludowego, górny prawy znaczek z błędem "kropka na dolnej nóżce litery K w wyrazie POLSKA". | Fi.1437B1 |
| 25 PLN | |
24548 |
1965 70-lecie ruchu ludowego, znaczek z błędem "kropka na dolnej nóżce litery K w wyrazie POLSKA". | Fi.1437B1 |
| 20 PLN SOLD | |
24549 |
1965 mistrzostwa świata w klasie Finn, arkusz sprzedażny znaczka za 40 gr. | Fi.1439 ark. Mi.1588 |
| 30 PLN | |
24550 |
1965 Mistrzostwa Świata w klasie Finn, znaczek za 50 gr z błędem na poz.6 "ŚWIAT zamiast ŚWIATA" na kopercie FDC; gwarancja. | Fi.1440 B1 Mi.1589I |
| 50 PLN | |
24551 |
1965 Mistrzostwa Świata w klasie Finn, kasowana parka znaczków za 50 gr., dolny z błędem na poz.6 "ŚWIAT zamiast ŚWIATA", gwarancja. | Fi.1440 B1 Mi.1589 |
| 25 PLN | |
24552 |
1965 Mistrzostwa Świata w klasie Finn, lewy dolny znaczek z błędem "ŚWIAT zamiast ŚWIATA". | Fi.1440B1 Mi.1589 |
| 30 PLN | |
24553 |
1965 mistrzostwa świata w klasie Finn, dolny znaczek z błędem "ŚWIAT zamiast ŚWIATA". | Fi.1440B1 Mi.1589 |
| 25 PLN | |
24554 |
1965 mistrzostwa świata w klasie Finn, znaczek z błędem "ŚWIAT zamiast ŚWIATA". | Fi.1440B1 Mi.1589 |
| 20 PLN | |
24555 |
1965 VI Konferencja Ministrów Łączności w Pekinie, znaczki rozdzielone długą przywieszką, lekkie sfałdowanie papieru po lewej stronie. | Fi.1447 Mi.1596 |
| 270 PLN | |
24556 |
1965 konferencja ministrów łączności w Pekinie, góra arkusza z przywieszką. | Fi.1447 Mi.1596 |
| 35 PLN | |
24557 |
1965 VI Konferencja Ministrów Łączności w Pekinie, górna część arkusza ze znaczkami rozdzielonymi przywieszką, kasowane z pełną gumą, bardzo dobry stan zachowania (Fi.120.-). | Fi.1447Pw Mi.1596Zf |
| 80 PLN | |
24558 |
1965 VI Konferencja Ministrów Łączności w Pekinie, górna część arkusza ze znaczkiem z długą przywieszką, rzadko spotykane w takiej formie; bardzo dobry stan zachowania (Fi.250.-). | Fi.1447Pw Mi.1596Zf |
| 150 PLN | |
24559 |
1965 VI Konferencja Ministrów Łączności w Pekinie, górna część arkusza ze znaczkami rozdzielonymi przywieszką, bardzo dobry stan zachowania (Fi.450.-). | Fi.1447Pw Mi.1596Zf |
| 400 PLN | |
24560 |
1965 międzynarodowy Rok Spokojnego Słońca, znaczek z przesuniętym drukiem barwy czarnej - podwójne planety, kontynent amerykański postanowił już opuścić Ziemie i udać się w podróż międzyplanetarną. Dla porównania po prawej normalny znaczek. | Fi.1462MK Mi.1611 |
| 135 PLN | |