The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Auction 99. Polish People's Republic 1952-1989

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
24481

1964 rocznik znaczków czystych (Fi.316.40).

Fi.1309-1411
Mi.1457-1560
170 PLN
24482

1964-1965 TOM VI JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to ponad 627 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty!

Fi.1309-1503
Mi.1457-1652
400 PLN
24483

1964 Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, znaczek za 30 gr z błędem "brak pionowych białych tasiemek przy numerze startowym" na kopercie FDC; gwarancja.

Fi.1310 B1
Mi.1458
30 PLN
24484

1964 zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, prawy znaczek z błędem "brak tasiemek przy numerze startowym".

Fi.1310B1
Mi.1458
20 PLN
24485

1964 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, znaczek z błędem "numer startowy powyżej środka".

Fi.1311B1
Mi.1459
10 PLN
24486

1964 Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, parka pozioma z bloku, czysta.

Fi. 1314+131 (bl.41)
Mi.1462B+1464B
50 PLN
24487

1964 20-lecie PRL, znaczek z niespasowanym drukiem kolorów - przesunięcie druku barwy niebieskiej w dół.

Fi.1326
Mi.1474
25 PLN
24488

1964 "XV LAT WYDAWNICTW NAUKOWO TECHNICZNYCH W SŁUŻBIE TECHNIKI POLSKIEJ" - koperta i reprint (nr.0436) dzieła "OFFICINA FERRARIA" Walentego Roździeńskiego z 1612 roku, ze znaczkami skasowanymi okolicznościowo.

Fi.1326, 1382a, b
Mi.1474, 1530-31
80 PLN
24489

1964 20-lecie PRL, lewy znaczek z błędem "wcięcie w drugiej cyfrze X".

Fi.1326B1
35 PLN
SOLD
24490

1964 koty, znaczek z błędem "krótszy wąs".

Fi.1328B2
Mi.1476
20 PLN
24491

1964 koty, znaczek z usterką w postaci kółka na górnej ramce.

Fi.1330
15 PLN
24492

1964 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, seria z odmianami papieru x i v.

Fi.1337-41
Mi.1485-9
25 PLN
24493

1964 karnet - "600-LECIE UNIWERSYTETU JAGIELLOŃSKIEGO".

Fi.1337-41, 1337 B1
Mi.1485-89
30 PLN
24494

1964 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, oba znaczki z błędem w postaci podwójnego moletowania liter AZ w KAZIMIERZ.

Fi.1337B1
Mi.1485
50 PLN
24495

1964 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego, znaczek z podwójnym moletowaniem liter AZ w słowie KAZIMIERZ.

Fi.1337B1
Mi.1485
30 PLN
SOLD
24496

1964 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, górny lewy znaczek z błędem "podwójne moletowanie liter AZ w KAZIMIERZ".

Fi.1337s
Mi.1485 
30 PLN
24497

1964 ptaki wodne, serie z odmianami papieru x i v.

Fi.1342-50
Mi.1490-8
50 PLN
24498

1964 ptaki wodne, makulaturowa parka z rozmazanym drukiem lewej strony znaczków (z klejem), gwarancja Wiatrowski.

Fi.1342MK
Mi.1490
200 PLN
24499

1964 ptaki wodne, znaczek makulaturowy z dużą białą plamą, gwarancja.

Fi.1343MK
Mi.1491
100 PLN
24500

1964 ptaki wodne, znaczek makulaturowy z pionową dużą usterką druku wyglądającą na złamanie znaczka ale znaczek jest OK.

Fi.1344MK
Mi.1492
80 PLN
24501

1964 karnet "IV ZJAZD PZPR".

Fi.1351-54
Mi.1499-1502
30 PLN
24502

1964 20-lecie PRL, prawy znaczek z błędem "biała plamy przy G".

Fi.1356B1
50 PLN
SOLD
24503

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, arkusz czysty z błędami na: poz.3 "ścięte cyfry w 1964", poz.17 "kokardka za hełmem", poz.19 "przerwane O w POWSTANIE"; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.1365 B1, B2, B5
Mi.1513
40 PLN
24504

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, arkusz z błędami na: poz.3 "ścięte cyfry w 1964", poz.17 niekatalogowany, rzadki błąd "kropka pod P w POWSTANIE", poz.19 "przerwane O w POWSTANIE"; na prawym marginesie oznaczenia kolorów, czysty.

Fi.1365 B1, B5, B
Mi.1513 
50 PLN
24505

1964 20. rocznica Powstania warszawskiego, znaczek z błędem "ścięte cyfry 64".

Fi.1365B1
Mi.1513
10 PLN
24506

1964 20. rocznica Powstania warszawskiego, znaczek z błędem "przerwane O w POWSTANIE".

Fi.1365B5
Mi.1513
10 PLN
24507

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, prawy dolny znaczek z błędem "ścięte cyfry 64".

Fi.1365s
Mi.1513 
20 PLN
24508

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, prawy dolny znaczek z błędem "kokardka za hełmem".

Fi.1365t
Mi.1513 
20 PLN
24509

1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok z śladami napisu na marginesie liczony jako dwie parki z bloku.

Fi.1372-3
Mi.1520-1
50 PLN
24510

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, prawy znaczek z błędem "ścięte cyfry w 1964".

Fi.1375 B1
Mi.1513 
10 PLN
24511

1964 Walka i Męczeństwo Narodu Polskiego (I), arkusz znaczka za 40 gr (krzyż Virtuti Militari), przed 1 znaczkiem oznaczenie walca (1 walec, 1 nakład), czysty, bardzo dobry stan zachowania (arkusz zgięty poziomo pomiędzy 3 i czwartym rzędem).

Fi.1384
Mi.1533
50 PLN
24512

1964 walka i męczeństwo narodu polskiego, seria zamknięta w paskach z przywieszkami na lewym i prawym marginesie, paski znaczków 1387 i 1388 zagięte w połowie wyłącznie wzdłuż perforacji. Niespotykane w tej formie.

Fi.1384-8
Mi.1533-7
300 PLN
24513

1964 FDC "Walka i Męczeństwo Narodu Polskiego (I)", seria znaczków z przywieszkami.

Fi.1384-88Pw
Mi.1533-37Zf
30 PLN
SOLD
24514

1964 Kwiaty ogrodowe, komplet arkusików 10-znaczkowych, czyste, kasowane z pełną oryginalną gumą (Fi.350-).

Fi.1392-1403
Mi.1541-52
350 PLN
24515

1964 ilustrowana karta pocztowa wysłana 9.9 z Zakopanego do Warszawy, znak opłaty unieważniony stemplem okolicznościowym z szarotką; bardzo dobry stan zachowania; temat - KOLEJ ŻELAZNA; KWIATY.

Fi.Cp236a
20 PLN
24516

1964 zeszycik znaczkowy, bardzo dobry stan.

Fi.ZzL 3a
400 PLN
24517

1964 zeszycik znaczkowy, bardzo dobry stan.

Fi.ZzL 5d
400 PLN
24518

1964 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, blok.

Fi.bl.41
Mi.Bl.32
80 PLN
24519

1964 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, blok.

Fi.bl.41
Mi.Bl.32
35 PLN
24520

1964 Zimowa Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, stemplowany blok.

Fi.bl.41
Mi.Bl.32
40 PLN