Auction 99. Polish People's Republic 1952-1989

24721

Fi.bl.78
Mi.Bl.46
20 PLN
24722

1971 kobieta w malarstwie polskim, seria stemplowanych bloków.

Fi.bl.79-86
Mi.2110-7KB
30 PLN
24723

1971 Dzień Znaczka - kobieta w malarstwie polskim - komplet bloków, do niedawna katalogowanych jako arkusiki, niezbędnych do skompletowania rocznika, kasowane z pełną gumą, o wiele rzadsze od czystych (Fi.37.-).

Fi.bl.79-86
Mi.Klb.2110-17
120 PLN
24724

30 PLN
24725

1972 karnet - "XXX ROCZNICA POWSTANIA PPR".

Fi.1995
Mi.2142
20 PLN
24726

1972 rocznik kopert FDC (Fi.148,50).

Fi.1995-2084
Mi.2142-2231
100 PLN
24727

1972 rocznik znaczków czystych (Fi.121,50).

Fi.1995-2084
Mi.2142-2231
70 PLN
24728

1972-1973 TOM X JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to 282 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty!

Fi.1995-2147
Mi.2142-2295
200 PLN
24729

1972 karnet - "XXV WYŚCIG POKOJU - WYSTAWA ZNACZKÓW SPORTOWYCH".

Fi.2011
Mi.2158
30 PLN
24730

Fi.2012
Mi.2159
20 PLN
24731

Fi.2012
Mi.2159
25 PLN
24732

Fi.2012
Mi.2159
130 PLN
24733

1972 odsłonięcie pomnika żołnierza polskiego i antyfaszysty niemieckiego w Berlinie, znaczki rozdzielone przywieszką z dodatkowym rzędem znaczków poniżej; czyste, bardzo dobry stan zachowania (Fi.180.-).

Fi.2012Pw
Mi.2159Zf
120 PLN
24734

Fi.2015
Mi.2162
15 PLN
24735

Fi.2017MK
Mi.2164
10 PLN
24736

Fi.2020MK
Mi.2167
15 PLN
24737

Fi.2024
Mi.2171
30 PLN
24738

1972 turystyka, parka z pustopolem na dolnym marginesie.

Fi.2058
25 PLN
24739

1972 V Zjazd ZMS, znaczki za 60 gr w czworobloku, prawy dolny z błędem na poz.40 "plamka w literze M w ZMS i kółeczko na białym tle pod M"; gwarancja i oznaczenie Kalinowski.

Fi.2064 B1
Mi.2211
605 PLN
24740

1972 50 lecie ZSRR, znaczek za 40 gr., niekatalogowany bez napisu POLSKA, nominału i sygnatur, podwójna gwarancja Krawczyk.

Fi.2065
Mi.2212
700 PLN
24741

1972 "VI MIĘDZYNARODOWY KONKURS SKRZYPCOWY im. HENRYKA WIENIAWSKIEGO" karata pocztowa ostemplowana okolicznościowo 11.XI w Poznaniu; temat - MUZYKA.

Fi.Cp537
15 PLN
24742

1972 karnet - "25 LAT AKADEMII SZTABU GENERALNEGO".

Fi. Fi.1266
Mi.1414
30 PLN
24743

Fi.bl. 45s
Mi.Bl. 52
30 PLN
24744

1972 500. rocznica urodzin Mikołaja Kopernika, arkusz bloków z pierwszego sektora formy drukowej, na poz.10 błąd "kropka nad T w EXPOSITION"; czyste, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.bl.90 (45) B2
Mi.Bl.52
100 PLN
24745

Fi.bl.90B2
Mi.Bl.52
10 PLN
24746

40 PLN
24747

1973 karnet - "ŚWIATOWA WYSTAWA FILATELISTYCZNA POLSKA '73" ozdobiony wykonanym ze słomek wizerunkiem pomnika Mikołaja Kopernika w Warszawie.

Fi.1778
Mi.1925
60 PLN
24748

1973 poczta harcerska Szubin z okazji wmurowania aktu erekcyjnego pod Centrum Zdrowia Dziecka; temat - HARCERSTWO.

Fi.2054
Mi.2201
15 PLN
24749

1973 poczta harcerska Szubin i "Wmurowanie aktu erekcyjnego pod pomnik dzieci w Międzylesiu", dekoracyjna całość; temat - HARCERSTWO.

Fi.2054, 1945
Mi.2201, 2092
20 PLN
24750

1973 rocznik kopert FDC (bez bl.91b(46b); Fi.107.-).

Fi.2085-2147
Mi.2232-95
100 PLN
24751

1973 rocznik znaczków czystych (Fi.101.-).

Fi.2085-2147
Mi.2232-95
70 PLN
24752

1973 list lotniczy z Światowej wystawy Filatelistycznej w Poznaniu do Niemiec.

Fi.2089
Mi.2236
10 PLN
24753

Fi.2108-09
Mi.2255-56
30 PLN
24754

Fi.2108-09Pw
Mi.2255-56Zf
100 PLN
24755

1973 badanie kosmosu, dwie serie z kompletem przywieszek.

Fi.2108-9
Mi.2255-6
25 PLN
24756

1973 badanie kosmosu - Salut, Copernicus, komplet arkusików z przywieszkami.

Fi.2108-9 ark.
Mi.2255-6
35 PLN
24757

1973 Badanie kosmosu - Copernicus, arkusik z błędem na poz.4 "przerwane z w zł", gwarancja.

Fi.2109 B1
Mi.Bl.54
80 PLN
24758

1973 badanie kosmosu, znaczek z błędem "przerwane z w zł".

Fi.2109B1
Mi.2256
15 PLN
24759

Fi.2124 B1
Mi.2272
80 PLN
24760

1973 ochrona środowiska, znaczek z błędem "Ochroria".

Fi.2124B1
50 PLN