Auction 99. Polish People's Republic 1952-1989

24441

1963 mistrzostwa Europy w koszykówce, znaczek za 40 gr. z błędem na poz.2 "krótka stopa", gwarancja z opisem Schmutz.

Fi.1270 B1
Mi.1418
30 PLN
24442

Fi.1270B1
Mi.1418
15 PLN
24443

Fi.1270B1
Mi.1418
25 PLN
24444

1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, znaczek z błędem "1863 zamiast 1963".

Fi.1272B1
Mi.1420
10 PLN
24445

Fi.1275 B1
Mi.1423
50 PLN
24446

Fi.1277B
50 PLN
24447

1963 20-lecie Ludowego wojska Polskiego, znaczek z błędem "rozdwojony czub na głowie orła".

Fi.1279B1
80 PLN
24448

1963 20-lecie Ludowego wojska Polskiego, znaczek z błędem "dwóch pilotów".

Fi.1279B2
40 PLN
24449

1963 20-lecie Ludowego wojska Polskiego, znaczek z błędem "reflektor na czołgu".

Fi.1281B1
40 PLN
24450

Fi.1283B1
Mi.1431
30 PLN
24451

1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, przesunięcie nadruku.

Fi.1286
Mi.1434
30 PLN
24452

1963 Wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, seria z pustopolami na górze i dodatkowo znaczek, rzadko spotykany na aukcjach - za 60 gr. z pustopolem na dole.

Fi.1286-88
Mi.1415-17
800 PLN
24453

1963 Wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, znaczek za 60 gr z błędem "E jak Ł w KOSMOSIŁ" z poz.17 na kopercie FDC; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.1287 B2
Mi.1416
40 PLN
24454

1963 wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, znaczek z błędem "trzy gwiazdki".

Fi.1287B1
15 PLN
24455

1963 wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, znaczek z błędem "KOMOSIŁ".

Fi.1287B2
Mi.1435
25 PLN
24456

Fi.1287B2
Mi.1435
25 PLN
24457

1963 wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, lewy znaczek z błędem "KOMOSIŁ".

Fi.1287B2
20 PLN
24458

1963 wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, pierwszy znaczek z błędem "uszkodzone 0 w nominale".

Fi.1287B4
Mi.1435
25 PLN
24459

1963 zdobywanie kosmosu, znaczek na papierze prążkowanym x2, gwarancja i opis.

Fi.1290x2
Mi.1438
35 PLN
24460

Fi.1295 B1
Mi.1443
40 PLN
24461

1963 zdobywanie kosmosu, lewy znaczek z błędem "wklęsła kopuła".

Fi.1295s
Mi.1443
25 PLN
24462

Fi.1296 B2
Mi.1444
50 PLN
24463

1963 zdobywanie kosmosu, znaczek z błędem "ogonek przy cyfrze 9".

Fi.1296B2
Mi.1444
15 PLN
24464

1963 Konie polskie, trzy wartości znaczków w podwójnych parkach tête-bêche, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.1299-1301
Mi.1447-49
40 PLN
24465

1963 konie polskie, znaczek z "schmitzdrukowym" zdwojeniem napisu "Polska".

Fi.1303 MK
Mi.1451
20 PLN
24466

1963 mistrzostwa świata w szermierce w Gdańsku, stemplowany blok.

Fi.bl.38
Mi.Bl.29
45 PLN
24467

Fi.bl.38 (27)
Mi.Bl.29
45 PLN
24468

Fi.bl.38 (27)
Mi.Bl.29
800 PLN
24469

1963 zdobywanie kosmosu, blok z bardzo niskim dwucyfrowym numerem.

Fi.bl.40I
Mi.Bl.31I
150 PLN
24470

Fi.bl.40I
Mi.Bl.31I
170 PLN
24471

1963 Zdobywanie kosmosu, blok kasowany okolicznościowo w pierwszym dniu obiegu.

Fi.bl.40I (29)
Mi.Bl.31I
150 PLN
24472

Fi.bl.40I (29I)
Mi.Bl.31I
180 PLN
24473

Fi.bl.40II
Mi.Bl.31II
340 PLN
24474

1963 zdobywanie kosmosu, blok bez perforacji na górnym marginesie.

Fi.bl.40II
Mi.Bl.31II
150 PLN
24475

1963 Zdobywanie kosmosu, blok czysty z przeperforowanym górnym marginesem na żeberkowanym papierze (Fi.350.-), ładny stan zachowania, gwarancja i opis.

Fi.bl.40Ix (29)
Mi.Bl.31I
350 PLN
24476

1963 Zdobywanie kosmosu, blok z przeperforowanym górnym marginesem - odmiana na papierze żeberkowanym pionowo na kopercie FDC, gwarancja i opis.

Fi.bl.40Ix (29)
Mi.Bl.31I
320 PLN
24477

1963 list wojskowy z jednostki wojskowej pod Siemirowicami do Wrocławia.

25 PLN
24478

1963 Europejska Wystawa Znaczków Sportowych we Wrocławiu przy okazji XIII Mistrzostwa Europy w koszykówce, komplet 4 numerowanych arkusików nalepek wystawowych ciętych i ząbkowanych, skasowanych stemplami okolicznościowymi; bardzo dobry stan zachowania.

200 PLN
24479

1964 karnet - "XX LAT PRL".

Fi.132-1326, 1355-13
Mi.1473-1474, 1503-1
40 PLN
24480

1964 rocznik kopert FDC (bez bl.: 41(30), 42(31); Fi.124.50).

Fi.1309-1411
Mi.1457-1560
60 PLN