Poz# | Photos | Description | Catalog | Features | Actual price |
---|---|---|---|---|---|
24401 |
1962 Dzień Międzynarodowej Federacji Filatelistycznej FIP, blok skasowany 25.VIII stemplem okolicznościowym w pierwszym dniu obiegu. | Fi.bl.34 Mi.Klb.1337 |
| 70 PLN | |
24402 |
1962 walka z malarią, blok z błędem "A zamiast Ą w MALARIĄ". | Fi.bl.35 B1 Mi.Bl.27 |
| 20 PLN | |
24403 |
1962 walka z malarią, blok z błędem "WALKA zamiast WALKĄ". | Fi.bl.35B1 Mi.Bl.27 |
| 30 PLN | |
24404 |
1962 walka z malarią, blok z błędem "A zamiast Ą w MALARIĄ", blok na papierze ze znakiem wodnym Zn.W. III.1. | Fi.bl.35B1 Zn.W III.1 Mi.Bl.27 |
| 80 PLN | |
24405 |
1962 V Kongres Związków Zawodowych, blok ze znakiem wodnym III.1 z pełną oryginalną gumą, skasowany 26.XI stemplem okolicznościowym w pierwszym dniu obiegu. | Fi.bl.37 Mi.1363 |
| 30 PLN | |
24406 |
1962 plakietka cegiełka na budowę warszawskiego klubu filatelisty o rysunku zbliżonym do znaczka Fi.1296 wydanego rok później. | |
| 15 PLN | |
24407 |
1962 przesyłka przewieziona ORP Gryf w 22. rocznicę walki pod Narwikiem. | |
| 20 PLN | |
24408 |
1962 list okolicznościowy przewieziony ORP Grom na trasie Gdynia - Narwik z okazji XXII rocznicy walki pod Narwikiem, w kopercie lista okolicznościowa poległych w bitwie marynarzy. | |
| 15 PLN | |
24409 |
1963 Europejska Wystawa Znaczków Sportowych, bardzo rzadki jako kasowany okolicznościowo czarnodruk. | Fi.1054 ND Mi.1210 ND |
| 400 PLN | |
24410 |
1963 Europejska Wystawa Znaczków Sportowych, czarnodruk z serii "Historyczne Miasta Polski" (Fi.320.-), dekoracyjny walor w pięknym stanie zachowania. | Fi.1054 ND Mi.1210 ND |
| 300 PLN | |
24411 |
1963 Europejska Wystawa Znaczków Sportowych, czarnodruk ostemplowany okolicznościowo na Europejskiej Wystawie Znaczków Pocztowych we Wrocławiu; dekoracyjny i rzadki walor w pięknym stanie zachowania. | Fi.1054 ND Mi.1210 ND |
| 230 PLN SOLD | |
24412 |
1963 "100 ROCZNICA ŚMIERCI R.TRAUGUTTA" Lublin, znaczek na ilustrowanej karcie ostemplowany okolicznościowo 5.VIII. | Fi.1222 Mi.1370 |
| 30 PLN | |
24413 |
1963 rocznik kopert FDC (bez bl: 38(27), 40I(29I), 40II(29II); Fi.162.-). | Fi.1222-1308 Mi.1370-1456 |
| 80 PLN | |
24414 |
1963 rocznik znaczków czystych (Fi.459,40). | Fi.1222-1308 Mi.1370-1456 |
| 250 PLN | |
24415 |
1963 100. rocznica Powstania Styczniowego, lewy dolny znaczek z błędem "silnie uszkodzone R w TRAUGUTT". | Fi.1222s Mi.1370 |
| 60 PLN SOLD | |
24416 |
1963 Rasy psów, znaczek za 20 gr z błędem "kropka na cyfrze 0", gwarancja Krawczyk. | Fi.1226 B Mi.1374 |
| 30 PLN SOLD | |
24417 |
1963 karnet - "RASY PSÓW". | Fi.1226-34 Mi.1374-82 |
| 40 PLN | |
24418 |
1963 20. rocznica powstania getcie warszawskim, narożny wieloblok z numerem walca w narożniku na papierze ze znakiem wodnym III.5, gwarancja i oznaczenie. | Fi.1243 III.5 Mi.1394 |
| 100 PLN | |
24419 |
1963 100. rocznica Międzynarodowego Czerwonego Krzyża, parka tete - beche połączona dołem. | Fi.1244 Mi.1392 |
| 15 PLN | |
24420 |
1963 gady i płazy, znaczek z niespasowanym drukiem kolorów. | Fi.1245 Mi.1393 |
| 30 PLN | |
24421 |
1963 Gady i płazy, narożny czworoblok znaczka za 60 gr., drukowany na papierze smugami pozbawionym kredy, rzadki błąd - pod światło wygląda jak papier ze znakiem wodnym, gwarancja Krawczyk. | Fi.1248 MK Mi.1396 |
| 500 PLN | |
24422 |
1963 Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, dwa znaczki z bloku. | Fi.1259A, 1261A Mi.1407B, 1409B |
| 35 PLN | |
24423 |
1963 XXVIII Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, znaczek za 1,15 zł z błędem na poz.4 "fałda na udzie zawodnika", na kopercie FDC; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.1260 B1 Mi.1408 |
| 50 PLN | |
24424 |
1963 XVIII Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, znaczek z błędem "fałda na udzie zawodnika". | Fi.1260B1 Mi.1408 |
| 15 PLN | |
24425 |
1963 XVIII Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, znaczki z błędem "dwukrotnie przerwana szpada". | Fi.1261B2 Mi.1409 |
| 20 PLN | |
24426 |
1963 wielcy Polacy, seria w czworoblokach rozdzielonych międzypolem. | Fi.1263-6 Mi.1411-4 |
| 90 PLN | |
24427 |
1963 Wielcy Polacy, seria w parkach rozdzielonych pustopolem. | Fi.1263-6 Mi.1411-4 |
| 65 PLN | |
24428 |
1963 wielcy Polacy, stemplowana seria w parkach rozdzielonych pustopolem. | Fi.1263-6 Mi.1411-4 |
| 40 PLN | |
24429 |
1963 Wielcy Polacy (III), seria w parkach rozdzielonych międzypolami, kasowane z pełną oryginalną gumą (Fi.40.-). | Fi.1263-66 Mi.1411-14 |
| 30 PLN | |
24430 |
1963 Wielcy Polacy (III), seria w parkach rozdzielonych międzypolami (Fi.64.-), czyste. | Fi.1263-66 Mi.1411-14 |
| 60 PLN | |
24431 |
1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 60 gr z błędem "3 gwiazdki" z poz.7 na kopercie FDC; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.1268 B1 Mi.1416 |
| 40 PLN | |
24432 |
1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 60 gr. z błędem na poz.7 "trzy gwiazdki", gwarancja. | Fi.1268 B1 Mi.1416 |
| 20 PLN | |
24433 |
1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 60 gr z błędem "E jak Ł w KOSMOSIŁ" z poz.17 na kopercie skasowanej okolicznościowo; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.1268 B2 Mi.1416 |
| 40 PLN | |
24434 |
1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 60 gr z błędem "kropka w S w POLSKA" z poz.4 w 4 sektorze na kopercie FDC; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.1268 B3 Mi.1416 |
| 50 PLN | |
24435 |
1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 60 gr z błędem "0 w 60 gr uszkodzone z lewej" z poz.1 na kopercie skasowanej okolicznościowo; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.1268 B4 Mi.1416 |
| 40 PLN | |
24436 |
1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek z błędem "3 gwiazdki". | Fi.1268B1 Mi.1416 |
| 10 PLN | |
24437 |
1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, dolny prawy znaczek z błędem "3 gwiazdki". | Fi.1268B1 Mi.1416 |
| 15 PLN SOLD | |
24438 |
1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek z błędem "trzy gwiazdki". | Fi.1268B1 Mi.1416 |
| 10 PLN | |
24439 |
1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, lewy dolny znaczek z błędem "KOSMOSIŁ". | Fi.1268t Mi.1416 |
| 25 PLN | |
24440 |
1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, znaczek za 40 gr z błędem "krótka stopa" z poz.2 w 2 sektorze na kopercie FDC; gwarancja i opis. | Fi.1270 B1 Mi.1418 |
| 40 PLN | |