Auction 99. Polish People's Republic 1952-1989

24401

Fi.bl.34
Mi.Klb.1337
70 PLN
24402

1962 walka z malarią, blok z błędem "A zamiast Ą w MALARIĄ".

Fi.bl.35 B1
Mi.Bl.27
20 PLN
24403

1962 walka z malarią, blok z błędem "WALKA zamiast WALKĄ".

Fi.bl.35B1
Mi.Bl.27
30 PLN
24404

Fi.bl.35B1 Zn.W III.1
Mi.Bl.27
80 PLN
24405

Fi.bl.37
Mi.1363
30 PLN
24406

1962 plakietka cegiełka na budowę warszawskiego klubu filatelisty o rysunku zbliżonym do znaczka Fi.1296 wydanego rok później.

15 PLN
24407

1962 przesyłka przewieziona ORP Gryf w 22. rocznicę walki pod Narwikiem.

20 PLN
24408

1962 list okolicznościowy przewieziony ORP Grom na trasie Gdynia - Narwik z okazji XXII rocznicy walki pod Narwikiem, w kopercie lista okolicznościowa poległych w bitwie marynarzy.

15 PLN
24409

1963 Europejska Wystawa Znaczków Sportowych, bardzo rzadki jako kasowany okolicznościowo czarnodruk.

Fi.1054 ND
Mi.1210 ND
400 PLN
24410

Fi.1054 ND
Mi.1210 ND
300 PLN
24411

1963 Europejska Wystawa Znaczków Sportowych, czarnodruk ostemplowany okolicznościowo na Europejskiej Wystawie Znaczków Pocztowych we Wrocławiu; dekoracyjny i rzadki walor w pięknym stanie zachowania.

Fi.1054 ND
Mi.1210 ND
230 PLN
24412

1963 "100 ROCZNICA ŚMIERCI R.TRAUGUTTA" Lublin, znaczek na ilustrowanej karcie ostemplowany okolicznościowo 5.VIII.

Fi.1222
Mi.1370
30 PLN
24413

Fi.1222-1308
Mi.1370-1456
80 PLN
24414

1963 rocznik znaczków czystych (Fi.459,40).

Fi.1222-1308
Mi.1370-1456
250 PLN
24415

Fi.1222s
Mi.1370
60 PLN
24416

1963 Rasy psów, znaczek za 20 gr z błędem "kropka na cyfrze 0", gwarancja Krawczyk.

Fi.1226 B
Mi.1374
30 PLN
24417

1963 karnet - "RASY PSÓW".

Fi.1226-34
Mi.1374-82
40 PLN
24418

Fi.1243 III.5
Mi.1394
100 PLN
24419

Fi.1244
Mi.1392
15 PLN
24420

1963 gady i płazy, znaczek z niespasowanym drukiem kolorów.

Fi.1245
Mi.1393
30 PLN
24421

1963 Gady i płazy, narożny czworoblok znaczka za 60 gr., drukowany na papierze smugami pozbawionym kredy, rzadki błąd - pod światło wygląda jak papier ze znakiem wodnym, gwarancja Krawczyk.

Fi.1248 MK
Mi.1396
500 PLN
24422

1963 Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, dwa znaczki z bloku.

Fi.1259A, 1261A
Mi.1407B, 1409B
35 PLN
24423

1963 XXVIII Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, znaczek za 1,15 zł z błędem na poz.4 "fałda na udzie zawodnika", na kopercie FDC; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.1260 B1
Mi.1408
50 PLN
24424

Fi.1260B1
Mi.1408
15 PLN
24425

Fi.1261B2
Mi.1409
20 PLN
24426

1963 wielcy Polacy, seria w czworoblokach rozdzielonych międzypolem.

Fi.1263-6
Mi.1411-4
90 PLN
24427

1963 Wielcy Polacy, seria w parkach rozdzielonych pustopolem.

Fi.1263-6
Mi.1411-4
65 PLN
24428

1963 wielcy Polacy, stemplowana seria w parkach rozdzielonych pustopolem.

Fi.1263-6
Mi.1411-4
40 PLN
24429

1963 Wielcy Polacy (III), seria w parkach rozdzielonych międzypolami, kasowane z pełną oryginalną gumą (Fi.40.-).

Fi.1263-66
Mi.1411-14
30 PLN
24430

1963 Wielcy Polacy (III), seria w parkach rozdzielonych międzypolami (Fi.64.-), czyste.

Fi.1263-66
Mi.1411-14
60 PLN
24431

1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 60 gr z błędem "3 gwiazdki" z poz.7 na kopercie FDC; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.1268 B1
Mi.1416
40 PLN
24432

1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 60 gr. z błędem na poz.7 "trzy gwiazdki", gwarancja.

Fi.1268 B1
Mi.1416
20 PLN
24433

1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 60 gr z błędem "E jak Ł w KOSMOSIŁ" z poz.17 na kopercie skasowanej okolicznościowo; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.1268 B2
Mi.1416
40 PLN
24434

1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 60 gr z błędem "kropka w S w POLSKA" z poz.4 w 4 sektorze na kopercie FDC; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.1268 B3
Mi.1416
50 PLN
24435

1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 60 gr z błędem "0 w 60 gr uszkodzone z lewej" z poz.1 na kopercie skasowanej okolicznościowo; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.1268 B4
Mi.1416
40 PLN
24436

1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek z błędem "3 gwiazdki".

Fi.1268B1
Mi.1416
10 PLN
24437

1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, dolny prawy znaczek z błędem "3 gwiazdki".

Fi.1268B1
Mi.1416
15 PLN
24438

1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek z błędem "trzy gwiazdki".

Fi.1268B1
Mi.1416
10 PLN
24439

1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, lewy dolny znaczek z błędem "KOSMOSIŁ".

Fi.1268t
Mi.1416
25 PLN
24440

1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, znaczek za 40 gr z błędem "krótka stopa" z poz.2 w 2 sektorze na kopercie FDC; gwarancja i opis.

Fi.1270 B1
Mi.1418
40 PLN