The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Auction 98. Postal stationery

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
16897

1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 7, nadruk typ I.

Fi.Cp61I
350 PLN
SOLD
16898

1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 19, nadruk typ I.

Fi.Cp61I
320 PLN
16899

1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 32, nadruk typ I.

Fi.Cp61I
320 PLN
SOLD
16900

1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 7, nadruk typ II.

Fi.Cp61II
320 PLN
SOLD
16901

1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 21, nadruk typ II.

Fi.Cp61II
320 PLN
16902

1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 27, nadruk typ II.

Fi.Cp61II
320 PLN
16903

1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 26, nadruk typ I.

Fi.Cp62I
320 PLN
SOLD
16904

1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 18, nadruk typ I.

Fi.Cp62I
320 PLN
16905

1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 10, nadruk typ I.

Fi.Cp62I
320 PLN
SOLD
16906

1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 3, nadruk typ I.

Fi.Cp62I
360 PLN
SOLD
16907

1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 28, nadruk typ II.

Fi.Cp62II
400 PLN
SOLD
16908

1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 26.

Fi.Cp63
280 PLN
16909

1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 29.

Fi.Cp63
280 PLN
SOLD
16910

1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 25.

Fi.Cp63
280 PLN
SOLD
16911

1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 23.

Fi.Cp63
280 PLN
16912

1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 21.

Fi.Cp63
280 PLN
SOLD
16913

1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 20, niewielkie plamki.

Fi.Cp63
280 PLN
16914

1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 18.

Fi.Cp63
280 PLN
SOLD
16915

1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 15.

Fi.Cp63
280 PLN
SOLD
16916

1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 14, prawie niewidoczne złamanie w prawym dolnym narożniku.

Fi.Cp63
280 PLN
16917

1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 13.

Fi.Cp63
280 PLN
16918

1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 12.

Fi.Cp63
280 PLN
SOLD
16919

1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 11.

Fi.Cp63
280 PLN
SOLD
16920

1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 10.

Fi.Cp63
280 PLN
SOLD
16921

1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 9.

Fi.Cp63
280 PLN
SOLD
16922

1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 7.

Fi.Cp63
280 PLN
16923

1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 8.

Fi.Cp63
280 PLN
16924

1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 5.

Fi.Cp63
280 PLN
16925

1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 6.

Fi.Cp63
280 PLN
SOLD
16926

1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 2.

Fi.Cp63
280 PLN
SOLD
16927

1934 godło państwowe - 15 gr, karta podwójna - część na odpowiedź, sygnatura M.P.i T.(VIII-1934)500.000., wysłana 13.II.935 z miejscowości Tłumacz do Lwowa, dobry stan zachowania (Fi.85.-).

Fi.Cp65B
50 PLN
16928

1935 kartka wydania prowizorycznego wysłana z Bydgoszczy do Łodzi.

Fi.Cp58
25 PLN
16929

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 30 - Warszawa Centralny Instytut Wychowania Fizycznego, wysłana 23.IX.36 z Warszawy do Lwowa; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp68
40 PLN
16930

1936 kartka z sygnaturą IX-1934 z Wyszkowa do Ameryki, kartka pisana po hebrajsku.

Fi.Cp67
50 PLN
16931

1936 kartka z Radogoszczy do Wiednia, sygnatura IX-1934.

Fi.Cp67
40 PLN
16932

1936 kartka z sygnaturą XI-1936 z Warszawy do Wiednia.

Fi.Cp75
40 PLN
16933

1937 koperta lotnicza "Śmigły-Rydz", czysta z oryginalnym papierem listowym w środku (Fi.50.-).

Fi.Ck9
30 PLN
16934

1937 Gdynia - Dworzec Morski, hasło propagandowe L - "CHROŃCIE LINIE TELEFONICZNE OD USZKODZEŃ", sygnatura (X-1937).

Fi.Cp72
20 PLN
SOLD
16935

1937 całostka z opłacona odpowiedzią z sygnaturą I-1937 z hasłem propagandowym O.

Fi.Cp74
80 PLN
16936

1937 Lwów - Uniwersytet, karta podwójna - część na odpowiedź, rzadka sygnatura VI-1938 , hasło propagandowe O - "CZYTELNY I DOKŁADNY ADRES - PRZYŚPIESZA DORĘCZENIE" (Fi.40.-).

Fi.Cp74B
25 PLN