The auction will start on 19.04.2024

Auction 98. Postal stationery

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
16857

1932 druk w sprawach żywnościowych - wieśniaczka (Fi.60.-).

Fi.Cp54
50 PLN
16858

1932 kartka w sprawach żywnościowych.

Fi.Cp54
45 PLN
16859

1933 kartka z Królewskiej Huty do Wrocławia, sygnatura XI-1932 i hasło propagandowe F.

Fi.Cp51
10 PLN
16860

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 1.

Fi.Cp55
70 PLN
SOLD
16861

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 2.

Fi.Cp55
70 PLN
SOLD
16862

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 3.

Fi.Cp55
80 PLN
16863

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 4.

Fi.Cp55
80 PLN
16864

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 5.

Fi.Cp55
80 PLN
16865

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 6.

Fi.Cp55
80 PLN
16866

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 7.

Fi.Cp55
80 PLN
16867

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 8.

Fi.Cp55
80 PLN
16868

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 9.

Fi.Cp55
80 PLN
16869

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 10.

Fi.Cp55
80 PLN
16870

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 11.

Fi.Cp55
80 PLN
SOLD
16871

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 12.

Fi.Cp55
80 PLN
SOLD
16872

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 13.

Fi.Cp55
80 PLN
16873

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 14.

Fi.Cp55
80 PLN
16874

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 15.

Fi.Cp55
80 PLN
SOLD
16875

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 16.

Fi.Cp55
80 PLN
16876

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 17.

Fi.Cp55
80 PLN
SOLD
16877

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 18.

Fi.Cp55
80 PLN
16878

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 19.

Fi.Cp55
80 PLN
16879

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 20.

Fi.Cp55
80 PLN
SOLD
16880

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 21.

Fi.Cp55
80 PLN
16881

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 22.

Fi.Cp55
80 PLN
16882

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 23.

Fi.Cp55
80 PLN
SOLD
16883

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 24.

Fi.Cp55
80 PLN
SOLD
16884

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 25.

Fi.Cp55
105 PLN
SOLD
16885

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 26.

Fi.Cp55
80 PLN
SOLD
16886

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 27.

Fi.Cp55
70 PLN
SOLD
16887

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 28.

Fi.Cp55
80 PLN
16888

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 29.

Fi.Cp55
70 PLN
SOLD
16889

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 30.

Fi.Cp55
80 PLN
16890

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 31.

Fi.Cp55
80 PLN
16891

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 32.

Fi.Cp55
70 PLN
SOLD
16892

1933 wydanie prowizoryczne, karta nr.45 z czarnym nadrukiem nowej wartości wykonanym w Drukarni Rolniczej w Warszawie (cyfra 0 o większym świetle otworu, kreski grubsze), dofrankowana i wysłana 15.3.34 z Bydgoszczy do Fordonu; słabszy stan zachowania.

Fi.Cp58Ia
30 PLN
16893

1934 wydanie prowizoryczne w związku z obniżeniem taryfy pocztowej, rzadka karta podwójna 10+10/20+20 gr; dobry stan zachowania - na odwrocie karty na odpowiedź na całej długości w pasie szerokości ok 1 cm punktowe ślady kleju od wklejenia na stronę albumową (Fi.200.-).

Fi.Cp60
120 PLN
16894

1934 wydanie prowizoryczne w związku z obniżeniem taryfy pocztowej, karta podwójna 10+10/20+20 gr; na części A - nadruk w kolorze niebieskim, na części B - nadruk w kolorze granatowym; dobry stan zachowania.

Fi.Cp60
300 PLN
16895

1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 5, nadruk typ I.

Fi.Cp61I
360 PLN
SOLD
16896

1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 23, nadruk typ I.

Fi.Cp61I
330 PLN
SOLD