The auction will start on 19.04.2024

Auction 96. Overprint editions 1918-1919

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
36311

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem w kolorze fioletowo brązowym, gwarancja Schmutz.

Fi.22b No
Mi.22bK
900 PLN
36312

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków z nadrukiem odwróconym w kolorze fioletowobrązowym, okazyjna cena - Fischer 7.200,- zł, gwarancja.

Fi.22bNo
Mi.22bK
1 600 PLN
36313

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym w kolorze fioletowym, gwarancja.

Fi.22bNo
Mi.22bK
500 PLN
36314

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem w kolorze fioletowo brązowym, gwarancja Schmutz.

Fi.22bNo
Mi.22bK
1 000 PLN
36315

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, nadruk z poz. 41 dodatkowo z brzegowym uszkodzeniem nadruku, stan idealny, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.23No
Mi.23K
340 PLN
36316

1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz.

Fi.23No
Mi.23K
550 PLN
36317

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Jungjohann.

Fi.23No
Mi.23K 
180 PLN
36318

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Jungjohann.

Fi.23No
Mi.23K 
220 PLN
36319

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem ZL 12 3/4, gwarancja i oznaczenie.

Fi.23a
Mi.23A
60 PLN
SOLD
36320

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.23a
Mi.23A
25 PLN
36321

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Perzyński.

Fi.23a
Mi.23A
40 PLN
SOLD
36322

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.23a
Mi.23A
35 PLN
36323

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja i oznaczenie.

Fi.23a
Mi.23A
60 PLN
SOLD
36324

1918 drugie wydanie lubelskie, list polecony z Radomia 23.1.19 do Wiednia, na odwrocie stempel odbiorczy, bardzo dobry stan zachowania i prezencja, gwarancja.

Fi.23a
Mi.23a
3 600 PLN
36325

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków z nadrukiem odwróconym, Fischer 1.800,- zł, gwarancja.

Fi.23aNo
Mi.23AK
700 PLN
36326

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Krawczyk.

Fi.23aNo
Mi.23AK
300 PLN
36327

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja.

Fi.23aNo
Mi.23AK
100 PLN
36328

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Wiatrowski.

Fi.23aNo
Mi.23AK
300 PLN
36329

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz.

Fi.23aNo
Mi.23AK 
140 PLN
36330

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem 11,5, gwarancja Koopmann.

Fi.23b
Mi.23B
50 PLN
36331

1918 drugie wydanie lubelskie, niekatalogowany znaczek z silnym abklaczem na odwrocie, ząbkowanie 11,5.

Fi.23b
Mi.23B
280 PLN
36332

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z perforacją ZL 11½, gwarancja Schmutz.

Fi.23b
Mi.23B
160 PLN
36333

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku z ząbkowaniem 11½, gwarancja i oznaczenie Berbeka.

Fi.23b
Mi.23B
70 PLN
SOLD
36334

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem 11½, gwarancja i oznaczenie.

Fi.23b
Mi.23B
200 PLN
36335

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.24
Mi.24
25 PLN
36336

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.24
Mi.24
80 PLN
36337

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.24
Mi.24
30 PLN
36338

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.24
Mi.24
80 PLN
36339

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.24
Mi.24
70 PLN
36340

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.24
Mi.24
20 PLN
36341

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Perzyński.

Fi.24
Mi.24
20 PLN
36342

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.24
Mi.24
60 PLN
36343

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z spektakularnym brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Berbeka.

Fi.24
Mi.24
15 PLN
36344

1918 drugie wydanie lubelskie, bardzo rzadka niekatalogowana makulatura znaczka za 45/60 hal. z dużym przesunięciem nadruku i zamazana farbą drukarską na całej powierzchni; co niespotykane ze względu na brak znaczków formalnie zaliczono makulaturę do ogólnego nakładu, choć tak mocno uszkodzonych nadruków nie spotyka się na listach, gwarancja.

Fi.24 Mk
1 600 PLN
36345

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem dwustronnym - normalnym i po stronie gumowanej, gwarancja.

Fi.24Ndw
Mi.24DD
500 PLN
36346

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z podwójnym nadrukiem jednym normalnym, drugim na stronie gumowanej, właściwy nadruk z błędem "litera A w POLSKA krótsza", znaczek ząbkowany 12½ : 12¾, fotoatest.

Fi.24Ndw B2
Mi.24DD
500 PLN
36347

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Wiatrowski.

Fi.24No
Mi.24K
70 PLN
36348

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja.

Fi.24No
Mi.24K
120 PLN
36349

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym z poz. 41 z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Wiatrowski.

Fi.24No
Mi.24K
300 PLN
36350

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Krawczyk i Schmutz.

Fi.24No
Mi.26K
200 PLN