The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Auction 96. Overprint editions 1918-1919

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
36271

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja i oznaczenie.

Fi.20a
Mi.20A
90 PLN
36272

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.20a
Mi.20A
100 PLN
36273

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok, gwarancja.

Fi.20a
Mi.20a
400 PLN
36274

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z silnie przesuniętym nadrukiem, gwarancja Mikstein, Schmutz.

Fi.20a
Mi.20a
250 PLN
36275

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 3/3 hal., odmiana z rzadszym ząbkowaniem liniowym 11,5 i ze znacznym brzegowym uszkodzeniem lewej strony nadruku (Fi.585.-), ładny stan zachowania, sygnowany Kronenberg, gwarancja, oznaczenie i skrócony atest Wiatrowski.

Fi.20b
Mi.20
450 PLN
36276

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, unieważniony grzecznościowo słabo odbitym kasownikiem, gwarancja i oznaczenie Wiatrowski.

Fi.20b
Mi.20B
35 PLN
36277

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem ZL 11½, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.20b
Mi.20B
320 PLN
36278

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok, gwarancja Schmutz.

Fi.21
Mi.21
260 PLN
36279

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.21
Mi.21
60 PLN
36280

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.21
Mi.21
15 PLN
36281

1918 drugie wydanie lubelskie, duże podlepki, gwarancja.

Fi.21
Mi.21
20 PLN
36282

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.21
Mi.21
60 PLN
36283

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Wiatrowski i Weźranowski.

Fi.21
Mi.21
15 PLN
36284

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.21
Mi.21 
20 PLN
36285

1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków za 3/15 hal. z brzegowym uszkodzeniem lewej strony nadruku, bardzo ładny stan zachowania, gwarancja Krawczyk.

Fi.21
50 PLN
36286

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 3/15 hal. z nadrukiem odwróconym, sygnowany, gwarancja Ryblewski.

Fi.21 No
80 PLN
36287

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja.

Fi.21No
Mi.21K
240 PLN
36288

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz.

Fi.21No
Mi.21K
200 PLN
36289

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja.

Fi.21No
Mi.21K
100 PLN
36290

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.22a
Mi.22a
25 PLN
36291

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.22a
Mi.22a
25 PLN
36292

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem z poz. 1 z nie dodrukiem lewej części nadruku, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.22a
Mi.22a
30 PLN
36293

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.22a
Mi.22a
60 PLN
36294

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.22a
Mi.22a
25 PLN
36295

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku z poz. 1, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.22a
Mi.22a
20 PLN
36296

1918 drugie wydanie lubelskie, polecona kartka z Biłgoraja nadana 29.1.19 do Mogilna na obszarze objętym Powstaniem Wielkopolskim, stempel cenzury wojskowej "Dozwolone! / Kontrola poczty / w Ostrowie", stempel odbiorczy Mogilna z datą 2.2.19, mieszana frankatura znaczków wydania lubelskiego i znaczków okupacyjnych wydań austriackich będących jeszcze w obiegu pocztowym, dekoracyjny i bardzo rzadki walor w doskonałym stanie zachowania, obiegowe listy wydań lubelskich należą do najrzadszych z okresu przedwojennego, gwarancja Schmutz.

Fi.22a
Mi.22a
8 000 PLN
36297

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.22a
Mi.22a 
20 PLN
36298

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z błędem "zniekształcony orzeł, brak lewej gwiazdki i HA zamiast HAL", gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.22a B4
Mi.22a
60 PLN
36299

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem z poz. 11 z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.22aNo
Mi.22aK
300 PLN
36300

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków z nadrukiem odwróconym, Fischer 1.200,- zł, gwarancja.

Fi.22aNo
Mi.22aK
500 PLN
36301

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Krawczyk.

Fi.22aNo
Mi.22aK
180 PLN
36302

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja.

Fi.22aNo
Mi.22aK
100 PLN
36303

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze fioletowym z poz. 31 z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.22b
Mi.22b
240 PLN
36304

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Rachmanow,.

Fi.22b
Mi.22b
400 PLN
36305

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem fioletowym, praktycznie nie widoczny ślad po podlepce, gwarancja.

Fi.22b
Mi.22b
220 PLN
36306

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze fioletowym, gwarancja.

Fi.22b
Mi.22b
250 PLN
SOLD
36307

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków z nadrukiem w kolorze fioletowym, gwarancja.

Fi.22b
Mi.22b
1 000 PLN
36308

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków z nadrukiem w kolorze fioletowym, gwarancja.

Fi.22b
Mi.22b
450 PLN
36309

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z nadrukiem w kolorze fioletowym, bardzo ładny stan, sygnowany, gwarancja Ryblewski.

Fi.22b
200 PLN
36310

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z nadrukiem w kolorze fioletowym z rzadkim błędem na poz.50 "TA w POCZTA obniżone i odgięte" (Fi.2400.-), bardzo ładny stan, gwarancja Jungjohann BPP.

Fi.22b B13
1 600 PLN