The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Auction 96. Overprint editions 1918-1919

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
36391

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym, stan gabinetowy, gwarancja i opis.

Fi.27b
Mi.26
1 000 PLN
36392

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym, Fischer 2.100,- zł, mini fotoatest.

Fi.27b
Mi.26
1 000 PLN
36393

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.28
Mi.27
50 PLN
36394

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Mikstein, Rachmanow.

Fi.28
Mi.27
160 PLN
36395

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.28
Mi.27
50 PLN
SOLD
36396

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.28
Mi.27
100 PLN
36397

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok, gwarancja.

Fi.28
Mi.27
400 PLN
36398

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z brzegowymi uszkodzeniami nadruków na prawych znaczkach "brak liter ZTA", dolny prawy znaczek z charakterystycznym małym A w POLSKA, lekko rozerwana perforacja pomiędzy znaczkami z błędami, gwarancja Jendroszek.

Fi.28 B10
Mi.27
1 200 PLN
36399

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem z poz. 10 z błędem "brak liter ZTA w POCZTA", gwarancja.

Fi.28B9
Mi.26
350 PLN
36400

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z przesuniętym nadrukiem z błędem "brak liter ZTA", gwarancja i oznaczenie.

Fi.28B9
Mi.27
80 PLN
36401

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Krawczyk i Schmutz.

Fi.28No
Mi.27K
1 000 PLN
36402

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz (fi. 4.800,-).

Fi.28No
Mi.27K 
2 800 PLN
36403

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym z błędem "brak prawego ramienia T", rzadkie, gwarancja Mikulski.

Fi.28No B11
Mi.27K 
900 PLN
36404

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 90 hal. z silnie przesuniętym w pionie nadrukiem - napis POLSKA POCZTA na dole zamiast na górze znaczka, gwarancja.

Fi.29
Mi.28
1 200 PLN
36405

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z poz. 50 z nie dodrukiem prawej części nadruku, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.29
Mi.28
30 PLN
36406

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.29
Mi.28
15 PLN
36407

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z spektakularnym brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Berbeka.

Fi.29 B9
Mi.28
30 PLN
36408

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 90 hal. z błędem z poz.30 "brak liter TA (a nawet ZTA), reszta rysunku zniekształcona", gwarancja Gryżewski.

Fi.29 B10
Mi.28 
40 PLN
36409

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku z poz. 20 z błędem "brak liter TA w POCZTA", gwarancja i oznaczenie Berbeka.

Fi.29B10
Mi.28
65 PLN
36410

1918 drugie wydanie lubelskie, górny lewy znaczek z błędem "uszkodzone P i O", gwarancja.

Fi.29B12
Mi.28
80 PLN
36411

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz.

Fi.29No
Mi.28K
1 000 PLN
36412

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Mikstein, Petriuk.

Fi.29No
Mi.28K
400 PLN
36413

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja.

Fi.29No
Mi.28K
250 PLN
36414

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z usterką na poz. 6 "uszkodzone P w POLSKA", w bardzo ładnym stanie, prawie niewidoczny ślad po podlepce, sygnowany Berest, PZD, gwarancja Rachmanow, z opisem Schmutz.

Fi.30
Mi.29
1 800 PLN
36415

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 5 z błędem "cienkie Z", piękny stan zachowania, gwarancja Mikstein.

Fi.30B1
Mi.29
2 000 PLN
36416

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 47 z charakterystycznie uszkodzonymi literami P, podlepki, gwarancja i oznaczenie.

Fi.31
Mi.30
1 800 PLN
36417

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 53, piękny stan zachowania, gwarancja i oznaczenie Mikstein, Schmutz.

Fi.31
Mi.30
4 200 PLN
36418

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z usterkami na poz. 31 "uszkodzone litery P w POCZTA, oraz P i O w POLSKA", kilka drobnych pęknięć na gumie, sygnatura firmowa Marwiński, gwarancja i opis pozycji Mikstein.

Fi.31
Mi.30 
2 200 PLN
36419

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 91, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.32I
Mi.31
200 PLN
36420

1919 wydanie krakowskie, czworoblok znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 54/65, piękny stan zachowania, gwarancja i oznaczenie Wiatrowski.

Fi.32I
Mi.31
1 800 PLN
36421

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 65, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.32I
Mi.31
200 PLN
36422

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 14 z usterką "zalany romb", lekki ślad podlepki, bardzo ładny stan, gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz.

Fi.32II
Mi.31
320 PLN
36423

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 5, gwarancja Mikstein i Schmutz.

Fi.32II
Mi.31
300 PLN
36424

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 28, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.32II
Mi.31
200 PLN
36425

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 29 z charakterystycznym błędem w postaci przerwanej litery O w POLSKA w dolnej części, gwarancja i oznaczenie Petriuk.

Fi.32II
Mi.31
350 PLN
36426

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 38, piękny stan zachowania, gwarancja i oznaczenie Petriuk.

Fi.32II
Mi.31
700 PLN
36427

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 5, lekko przygięty prawy górny narożnik (nie złamany), ogólnie bardzo ładny stan zachowania, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.32II
Mi.31
600 PLN
36428

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 30, piękny stan zachowania, gwarancja Petriuk, z oznaczeniem Mikstein.

Fi.32II
Mi.31
750 PLN
36429

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 1 w bardzo ładnym stanie, gwarancja Gryżewski, sygnowany SM i z opisem Mikstein.

Fi.33
Mi.32
1 200 PLN
36430

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 87, gwarancja i oznaczenie Mikstein, Schmutz.

Fi.33
Mi.32
1 400 PLN