43334 |
1949 wydanie prowizoryczne, na odwrocie stempelek własnościowy. | Fi.Cp117 |
| 30 PLN | |
43335 |
| 40 PLN | |
43336 |
| 40 PLN | |
43337 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 3 z obiegu. | Fi.Cp117 |
| 30 PLN | |
43338 |
1949 całostka wydania prowizorycznego. | Fi.Cp117a |
| 35 PLN | |
43339 |
1949 całostka wydania prowizorycznego. | Fi.Cp117d |
| 40 PLN | |
43340 |
1949 jedna z najrzadszych podstawowych całostek okresu powojennego, w idealnym stanie, gwarancja. | Fi.Cp 118 |
| 700 PLN | |
43341 |
| 40 PLN | |
43342 |
| 40 PLN | |
43343 |
| 40 PLN | |
43344 |
| 30 PLN | |
43345 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7. | Fi.Cp119 |
| 40 PLN | |
43346 |
| 40 PLN | |
43347 |
| 40 PLN | |
43348 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Jana Kasprowicza z karminowym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16c; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp121I |
| 120 PLN | |
43349 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Elizy Orzeszkowej z karminowym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16c; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp121I |
| 120 PLN | |
43350 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Stanisława Wyspiańskiego z karminowym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16c; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp121I |
| 120 PLN | |
43351 |
1949 całostka wydania przedrukowego z nadrukiem typ 14 w kolorze czerwonym i hasłem propagandowym 16c z obiegu pocztowego. | Fi.Cp121I |
| 60 PLN | |
43352 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Aleksandra Gierymskiego z czarnym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16d (5-wierszowym); bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp121II |
| 98 PLN SOLD | |
43353 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Marii Konopnickiej z czarnym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16d (5-wierszowym); bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp121II |
| 120 PLN | |
43354 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Cypriana Kamila Norwida z czarnym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16d (5-wierszowym); karton gruby (0,20-0,21mm); bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp121II |
| 250 PLN | |
43355 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Józefa Chełmońskiego z czarnym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16c (6-wierszowym); jak podaje podręcznik "Polskie Znaki Pocztowe": "Wg informacji uzyskanych od pracowników Drukarni Pocztowej w Łodzi sloganem w kolorze czarnym zaopatrywane były karty 121 zapakowane już w paczki po 20 sztuk, czyli bez kart z portretem W.Bogusławskiego i J.Chełmońskiego, karty powyższe zaopatrzone w slogan stanowią dużą rzadkość"; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp121III |
| 960 PLN SOLD | |
43356 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Bolesława Prusa z czarnym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16c (6-wierszowym); bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp121III |
| 200 PLN SOLD | |
43357 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Stanisława Staszica z czarnym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16c (6-wierszowym); karton gruby(0,21-0,22mm); bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp121III |
| 400 PLN | |
43358 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Stefana Żeromskiego z czarnym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16d (6-wierszowym); bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp121III |
| 200 PLN SOLD | |
43359 |
| 30 PLN | |
43360 |
| 40 PLN | |
43361 |
1950 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7. | Fi.Cp119 |
| 25 PLN | |
43362 |
1950 całostka z hasłem propagandowym 18a. | Fi.Cp124 |
| 10 PLN | |
43363 |
| 10 PLN | |
43364 |
| 10 PLN | |
43365 |
1951 rocznik - 11 kart w tym 6 sztuk Cp125 (komplet 6 haseł propagandowych) z sygnaturami XI.51 - dopłata 200%, na karcie Cp128 na odwrocie dwa delikatne ślady po podlepkach (Fi.276.-). | Fi.Cp125-30 |
| 200 PLN | |
43366 |
1951 Światowy Tydzień Młodzieży, karta czysta. | Fi.Cp126 |
| 20 PLN | |
43367 |
1951 kartka z okazji Światowego Tygodnia Młodzieży. | Fi.Cp126 |
| 10 PLN | |
43368 |
1951 ilustrowana karta do życzeń 1-majowych. | Fi.Cp127 |
| 20 PLN | |
43369 |
1951 całostka z życzeniami 1-majowymi. | Fi.Cp127 |
| 10 PLN | |
43370 |
1951 kartka z życzeniami z okazji 1-go Maja. | Fi.Cp127 |
| 10 PLN | |
43371 |
| 20 PLN | |
43372 |
1951kartka z okazji Światowego Festiwalu Młodzieży w Berlinie. | Fi.Cp128 |
| 10 PLN | |
43373 |
1951 całostka z okazji Światowego Festiwalu Młodych Bojowników o Pokój. | Fi.Cp128 |
| 10 PLN | |