43454 |
| 15 PLN | |
43455 |
| 40 PLN | |
43456 |
1964 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego, komplet 9 kart ilustrowanych, w tym 251 z dodatkowym napisem "WYSTAWA FILATELISTYCZNA JAGIELLONICA '64", czyste (Fi.91,-). | Fi.Cp248-55 + 251I |
| 60 PLN | |
43457 |
1964 100-rocznica urodzin Stefana Żeromskiego, całostka bez druku barwy szarej - brak znaku opłaty. | Fi.Cp262a MK |
| 450 PLN | |
43458 |
1965 koperta na listy lotnicze z sygnaturą VIII-1964. | Fi.Ck41 |
| 10 PLN SOLD | |
43459 |
1965 całostki, rocznik: 2 koperty i 31 kart (Fi.276.-). | Fi.Ck41-2, Cp263-93 |
| 160 PLN | |
43460 |
1965 700-lecie Warszawy komplet 8 kart ilustrowanych, czyste (Fi.80.-). | Fi.Cp264-71 |
| 50 PLN | |
43461 |
1965 200-lecie Teatru Narodowego w Warszawie, komplet 9 czystych kart; bardzo dobry stan zachowania (Fi.88.-). | Fi.Cp283-91 |
| 50 PLN | |
43462 |
1966 karty pocztowe czyste, rocznik - 22 sztuki (Fi.90,50). | Fi.Cp294-314 |
| 60 PLN | |
43463 |
1967 całostki, rocznik: 4 koperty i 51 kart w tym Cp316III (Fi.255.50). | Fi.Ck43-46, Cp315-64 |
| 150 PLN | |
43464 |
| 90 PLN | |
43465 |
1969 koperta lotnicza 40-lecie PLL "Lot" - brak koloru granatowego (brak nominału - 3,40 zł), dofrankowana znaczkiem za 60 gr do stosownej opłaty za polecony list miejscowy - 4 zł, grzecznościowo polecona 28.10.72 w urzędzie Warszawa 40, sygnatura koperty (VI.70); gwarancja. | Fi.Ck47 B1 |
| 500 PLN | |
43466 |
1969 całostki, rocznik: 2 koperty i 24 karty (Fi.112.-). | Fi.Ck47-8, Cp403-26 |
| 65 PLN | |
43467 |
1970 całostki, rocznik: 4 koperty i 44 karty w tym 437I (Fi.185.-). | Fi.Ck49-52, Cp427-66 |
| 80 PLN | |
43468 |
1971 Wydanie Komitetu Odbudowy Zamku Królewskiego w Warszawie, dla ofiarodawców krajowych wydano kopertę bez znaku opłaty z napisami wyłącznie w języku polskim, w miejscu znaku opłaty sylwetka Zamku i dwuwierszowy napis OPŁATA POCZTOWA/ ZRYCZAŁTOWANA (por.Fischer t.II 2006 s.354); koperta przesłana 23-9.75 miejscowo w Warszawie, okolicznościowy datownik urzędu Warszawa 40 "ODBUDOWA ZAMKU KRÓLEWSKIEGO W WARSZAWIE"; rzadki walor w dobrym stanie zachowania. | Fi.Cfk1 |
| 80 PLN | |
43469 |
1971 koperty odbudowa Zamku Królewskiego w Warszawie, podstawowa i z okolicznościowym dodrukiem "Polsko - Rumuńska Wystawa Filatelistyczna", czyste (Fi.36.-). | Fi.Ck53, 53I |
| 20 PLN | |
43470 |
1971 koperta odbudowa Zamku Królewskiego w Warszawie z okolicznościowym dodrukiem "Polsko - Rumuńska Wystawa Filatelistyczna", skasowana okolicznościowo 8.X.1971. | Fi.Ck53I |
| 20 PLN | |
43471 |
| 150 PLN | |
43472 |
1971 karty pocztowe czyste, rocznik - 45 sztuk (Fi.128.-). | Fi.Cp467-511 |
| 60 PLN | |
43473 |
1972 całostki, rocznik: 2 koperty i 46 kart (Fi.126.-). | Fi.Ck55-6, Cp512-50 |
| 60 PLN | |
43474 |
1973 całostki, rocznik: 3 koperty i 46 kart (Fi.192.-). | Fi.Ck57-9, Cp551-96 |
| 85 PLN | |
43475 |
1973 koperta na przesyłki lotnicze, sygnatura X.73. | Fi.Ck59 |
| 25 PLN | |
43476 |
1973 XI Walny Zjazd Delegatów PZF, kolor czerwony przesunięty (prostokąt wewnątrz samolociku) poziomo w lewo, dodatkowo lekko widoczny zaróżowiony ślad suchego - bez właściwego pokrycia farbą, uderzenia matrycy; gwarancja. | Fi.Cp596 MK |
| 500 PLN | |
43477 |
1973 XI Walny Zjazd Delegatów PZF, kolor czarny przesunięty (nominał, napisy i kontur samolociku) poziomo w lewo, dodatkowo widoczny zaróżowiony ślad uderzenia matrycy bez właściwego nawilżenia farbą; gwarancja. | Fi.Cp596 MK |
| 500 PLN | |
43478 |
1974 karty pocztowe czyste, rocznik - 29 sztuk (Fi.78.-). | Fi.Cp597-625 |
| 70 PLN | |
43479 |
1975 całostki, rocznik: 1 koperta i 24 karty w tym 635I i 635II (Fi.124.-). | Fi.Ck.60, Cp626-47 |
| 100 PLN | |
43480 |
| 40 PLN | |
43481 |
1975 30-lecie Dnia Zwycięstwa, karta z napisem 5-wierszowym "XXX ROCZNICA ZWYCIĘSTWA NAD FASZYZMEM WYSTAWA FILATELISTYCZNA 9-18 V.1975 Warszawa", czysta; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp635II |
| 60 PLN | |
43482 |
1975 karta z prywatnym dodrukiem - "V OGÓLNOPOLSKIE SPOTKANIE CZŁONKÓW KLUBU PZF DRUH ŁÓDŹ 23.XI.1975", ostemplowana okolicznościowo 23.XI w Łodzi; temat - HARCERSTWO. | Fi.Cp640 |
| 20 PLN | |
43483 |
1975 Dożynki Centralne w Koszalinie, dodatkowy nakład karty z nadrukiem informującym o cenach nawozów sztucznych wykonany na zlecenie CRS "Samopomoc Chłopska", bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp644I |
| 50 PLN SOLD | |
43484 |
1976 całostki, rocznik: 1 koperta i 14 kart (Fi.56.-). | Fi.Ck61, Cp648-61 |
| 40 PLN | |
43485 |
1977 całostki, rocznik: 1 koperta i 28 kart w tym 680b i 680c (Fi.90.-). | Fi.Ck62, Cp662-87 |
| 55 PLN | |
43486 |
1977 300-lecie Wilanowa, sygnatura II-78, słabszy stan zachowania. | Fi.Cp668 |
| 20 PLN | |
43487 |
1977 karta o sygnaturze (IX.77) z prywatnym dodrukiem - "REALIZUJEMY IDEE/ WIELKIEGO PAŹDZIERNIKA/ WYSTAWA FILATELISTYCZNA/ WARSZAWA 4-10 LISTPOAD 1977"; czysta. | Fi.Cp680a |
| 20 PLN | |
43488 |
1978 karty pocztowe czyste, rocznik - 31 sztuk (Fi.85.-) | Fi.Cp688-718 |
| 60 PLN | |
43489 |
1978 karta z prywatnym dodrukiem - "II Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Filatelistyczny GEOGRAFIA POLSKI Olsztyn 17-30 VII 1978 r.". | Fi.Cp691 |
| 20 PLN | |
43490 |
1978 Ochrona Zabytków - Bydgoszcz, karta o sygnaturze V.1979, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp693 |
| 30 PLN | |
43491 |
| 50 PLN | |
43492 |
| 40 PLN | |
43493 |
1979 całostki, rocznik: 1 koperta i 26 kart (Fi.84,50). | Fi.Ck63, Cp719-43 |
| 60 PLN | |