43254 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 15 gr, sygnatura VI-1939, hasło propagandowe S - POCZTA WPROWADZIŁA PACZKI BEZ ADRESÓW POMOCNICZYCH (Fi.20.-). | Fi.Cp81 |
| 15 PLN SOLD | |
43255 |
| 15 PLN | |
43256 |
| 15 PLN | |
43257 |
| 15 PLN | |
43258 |
| 25 PLN | |
43259 |
1938 całostka do korespondencji zagranicznej. | Fi.Cp83 |
| 40 PLN | |
43260 |
1938 całostka do korespondencji zagranicznej. | Fi.Cp84 |
| 40 PLN | |
43261 |
| 40 PLN | |
43262 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 5 - Stanisław Konarski, ostemplowana grzecznościowo 8.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp86 |
| 20 PLN SOLD | |
43263 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 2 - Mikołaj Rej, ostemplowana grzecznościowo 8.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp86 |
| 20 PLN SOLD | |
43264 |
| 50 PLN SOLD | |
43265 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 22 - August Cieszkowski, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp86 |
| 20 PLN SOLD | |
43266 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 9 - Adam Mickiewicz, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp86 |
| 20 PLN SOLD | |
43267 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr.51 - Barok (budownictwo kościelne): BEREZWECZ; minimalne, prawie niedostrzegalne przebarwienia. | Fi.Cp86 |
| 40 PLN SOLD | |
43268 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 24 - Maria Skłodowska-Curie (pierwsza w historii kobieta laureatka nagrody Nobla, w dziedzinie: fizyki w 1903 roku i chemii w 1911 roku). | Fi.Cp86 |
| 215 PLN SOLD | |
43269 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 29 - Fryderyk Chopin; temat - MUZYKA. | Fi.Cp86 |
| 200 PLN SOLD | |
43270 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 15. | Fi.Cp86 |
| 40 PLN SOLD | |
43271 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 34. | Fi.Cp86 |
| 40 PLN SOLD | |
43272 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 35. | Fi.Cp86 |
| 40 PLN SOLD | |
43273 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 50. | Fi.Cp86 |
| 40 PLN SOLD | |
43274 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 38. | Fi.Cp86 |
| 40 PLN SOLD | |
43275 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, kartka ze Lwowa do Wiednia, ilustracja nr 13, uszkodzenie na prawym brzegu kartki. | Fi.Cp86, 303 |
| 70 PLN SOLD | |
43276 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 26 - Aleksander Fredro. | Fi.Cp87 |
| 160 PLN SOLD | |
43277 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 33 - Artur Grottger. | Fi.Cp87 |
| 160 PLN SOLD | |
43278 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 39 - Leon Wyczółkowski. | Fi.Cp87 |
| 160 PLN SOLD | |
43279 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 28. | Fi.Cp87 |
| 90 PLN SOLD | |
43280 |
| 40 PLN SOLD | |
43281 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 3 Jan Kochanowski, wg. najnowszej klasyfikacji P.Pelczara - typ nadruku I (cienki). | Fi.Cp89 |
| 200 PLN | |
43282 |
1944 całostka wydania prowizorycznego, ilustracja nr 31. | Fi.Cp89 |
| 90 PLN | |
43283 |
1944 całostka wydania prowizorycznego, ilustracja nr 18. | Fi.Cp89 |
| 90 PLN | |
43284 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 13 - Henryk Sienkiewicz, z obiegu pocztowego z Lublina 8.9.44 do Chełma Lubelskiego, kartki te z oryginalnego obiegu pocztowego są bardzo rzadkie, fotoatest Piekut. | Fi.Cp89 |
| 400 PLN | |
43285 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 21. | Fi.Cp89 |
| 100 PLN | |
43286 |
| 50 PLN | |
43287 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 8. | Fi.Cp89 |
| 100 PLN | |
43288 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 4. | Fi.Cp89 |
| 100 PLN | |
43289 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 2. | Fi.Cp89 |
| 100 PLN | |
43290 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 26. | Fi.Cp89 |
| 100 PLN | |
43291 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka do obrotu zagranicznego ze znakiem opłaty Jagiellończyk bardzo rzadka wydania bez ilustracji (Cp83), doskonały stan zachowania, gwarancja. | Fi.Cp90 |
| 1 600 PLN SOLD | |
43292 |
1944 wydanie prowizoryczne, nadruk osobnego typu o większym rozstawie kwadratów na całostce ze znakiem opłaty z zamkiem w Mirze, bardzo rzadkie, prawdopodobnie przedrukowano nie więcej niż 200 sztuk, w rzeczywistości walor należy traktować jako próbę, bardzo dobry stan zachowania, gwarancja i oznaczenie Żółkiewski. | Fi.Cp90I |
| 2 500 PLN | |
43293 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka do obrotu zagranicznego ze znakiem opłaty zamek w Mirze z ilustracją nr 20, przedrukowano niewielką ilość tych całostek z odmiennym rozstawem kwadratów, doskonały stan zachowania, gwarancja Petriuk. | Fi.Cp90I (Cp77) |
| 2 500 PLN | |