Poz# | Photos | Description | Catalog | Features | Actual price |
---|---|---|---|---|---|
43214 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 4 - Poznań Ratusz, wysłana 16.X z urzędu Kraków 2 do Warszawy, znak opłaty skasowany wirnikiem propagandowym "ZAPISZ SIĘ NA CZŁONKA L.O.P.P." (wyróżnik "b"); bardzo dobry stan zachowania (Myślicki 30 117). | Fi.Cp68 |
| 30 PLN | |
43215 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 17 - Spisz, wysłana 25.IV z Krakowa Warszawy; słabszy stan zachowania (ukośna fałda). | Fi.Cp68 |
| 20 PLN | |
43216 |
1935 wydanie ilustrowane ze znakiem opłaty M/S Piłsudski, komplet całostek z 32 ilustracjami w bardzo dobrym jednolitym stanie zachowania, bardzo trudne do skompletowania i praktycznie nigdzie nie oferowane w komplecie. | Fi.Cp68 il. 1-32 |
| 4 200 PLN | |
43217 |
1935 M/S Piłsudski, karta podwójna - część na odpowiedź, sygnatura M.P.i T.(IX-1935)500.000., wysłana 20.III.36 z miejscowości Mosty Wielkie do Lwowa, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp71B |
| 40 PLN | |
43218 |
1937 koperta lotnicza "Śmigły-Rydz", czysta z oryginalnym papierem listowym w środku (Fi.50.-). | Fi.Ck9 |
| 30 PLN | |
43219 |
1937 Lwów - Uniwersytet, karta podwójna - część na odpowiedź, rzadka sygnatura VI-1938 , hasło propagandowe O - "CZYTELNY I DOKŁADNY ADRES - PRZYŚPIESZA DORĘCZENIE" (Fi.40.-). | Fi.Cp74B |
| 25 PLN | |
43220 |
1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 15 - Poznań, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp76 |
| 20 PLN | |
43221 |
1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 4 - Poznań, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp76 |
| 20 PLN | |
43222 |
1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 15 - Poznań Fragment Placu Wolności, wysłana 10.10.38 z miejscowości Puszczykówko do Krakowa; doskonały stan zachowania. | Fi.Cp76 |
| 40 PLN | |
43223 |
1937 uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 14. | Fi.Cp76 |
| 80 PLN | |
43224 |
1937 uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 12. | Fi.Cp76 |
| 80 PLN | |
43225 |
1937 wydanie ilustrowane ze znakiem opłaty Lwów Uniwersytet, komplet całostek z 32 ilustracjami w bardzo dobrym jednolitym stanie zachowania, bardzo trudne do skompletowania i praktycznie nigdzie nie oferowane w komplecie. | Fi.Cp76 il.1-32 |
| 3 500 PLN | |
43226 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 13 - wnętrze chaty góralskiej, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie, bardzo dobry stan zachowania (minimalne punktowe przebarwienia) - karta z obiegu wyceniona w katalogu Fi.260.- zł. | Fi.Cp77 |
| 50 PLN | |
43227 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 27 - Hel. | Fi.Cp77 |
| 200 PLN | |
43228 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 5 - Ogrodzieniec. | Fi.Cp77 |
| 200 PLN | |
43229 |
1937 zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 14. | Fi.Cp77 |
| 120 PLN | |
43230 |
1937 zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 13. | Fi.Cp77 |
| 120 PLN | |
43231 |
1937 zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 20. | Fi.Cp77 |
| 120 PLN | |
43232 |
1937 wydanie ilustrowane - zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 14, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp77 |
| 120 PLN | |
43233 |
1937 wydanie ilustrowane - zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 52, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp77 |
| 96 PLN SOLD | |
43234 |
1938 koperta - "20-lecie odzyskania niepodległości", dofrankowana i wysłana 30.VI.1939 ze Zbąszynia do Hanoweru. | Fi.Ck10 |
| 10 PLN | |
43235 |
1938 koperta "20-lecie odzyskania niepodległości" wysłana 5.VI.1939 z miejscowości Czarna Wieś do Miechowa. | Fi.Ck10 |
| 20 PLN | |
43236 |
1938 kartka wysłana pocztą lotniczą z Warszawy na Litwę, nie wypisana na odwrocie. | Fi.Cp77, 284 |
| 150 PLN | |
43237 |
1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki - 15 gr, długość napisu KARTA POCZTOWA - 53 mm, sygnatura VI-1938, hasło propagandowe J - TELEFON MIĘDZYMIASTOWY USUWA ODLEGŁOŚĆ; karta z obiegu. | Fi.Cp78II2 |
| 10 PLN | |
43238 |
1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki - 15 gr, długość napisu KARTA POCZTOWA - 53 mm, sygnatura VI-1938, hasło propagandowe I - TELEFON USPRAWNIA ŻYCIE, ZBLIŻA I PRZYŚPIESZA! ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp78I |
| 15 PLN SOLD | |
43239 |
1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki - 15 gr, długość napisu KARTA POCZTOWA - 52 mm, sygnatura VI-1938, hasło propagandowe H - TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE! minimalnie słabszy stan zachowania. | Fi.Cp78II |
| 10 PLN | |
43240 |
1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki - 15 gr, długość napisu KARTA POCZTOWA - 52 mm, sygnatura VI-1938, hasło propagandowe I - TELEFON USPRAWNIA ŻYCIE, ZBLIŻA I PRZYŚPIESZA! przybrudzenia na froncie. | Fi.Cp78II |
| 10 PLN | |
43241 |
1938 całostka z sygnaturą I-1938. | Fi.Cp79 |
| 20 PLN | |
43242 |
1938 całostka z sygnaturą X-1938 i hasłem propagandowym H. | Fi.Cp80 |
| 15 PLN | |
43243 |
1938 całostka z hasłem propagandowym H i sygnaturą X-1938. | Fi.Cp80 |
| 20 PLN | |
43244 |
1938 całostka z hasłem propagandowym O i sygnaturą X-1938. | Fi.Cp80 |
| 20 PLN | |
43245 |
1938 całostka z sygnaturą X-1938 i hasłem propagandowym o, minimalnie zagięty dolny narożnik. | Fi.Cp80 |
| 10 PLN | |
43246 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z hasłem propagandowym O i sygnaturą X-1938. | Fi.Cp80 |
| 15 PLN | |
43247 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z hasłem propagandowym O i sygnaturą X-1938. | Fi.Cp80 |
| 15 PLN | |
43248 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 15 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe R - POCZTA PERONOWA ZAPEWNIA W PODRÓŻY ŁĄCZNOŚĆ ZE ŚWIATEM (Fi.20.-). | Fi.Cp81 |
| 15 PLN | |
43249 |
1938 całostka z hasłem propagandowym P i sygnaturą X-1938. | Fi.Cp81 |
| 20 PLN SOLD | |
43250 |
1938 całostka z hasłem propagandowym O i sygnaturą X-1938. | Fi.Cp81 |
| 20 PLN | |
43251 |
1938 całostka z hasłem propagandowym H i sygnaturą X-1938. | Fi.Cp81 |
| 20 PLN | |
43252 |
1938 całostka z hasłem propagandowym S i sygnaturą X-1938. | Fi.Cp81 |
| 20 PLN | |
43253 |
1938 całostka z sygnaturą X-1938 i hasłem propagandowym S. | Fi.Cp81 |
| 15 PLN | |