The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Auction 94. Postal stationery

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
25601

1958 400-lecie Poczty Polskiej, komplet 6 czystych kart (Fi.68.-).

Fi.Cp155-60
60 PLN
25602

1959 III Zjazd PZPR.

Fi.Ck28
10 PLN
25603

1959 XII Wyścig Pokoju; temat - KOLARSTWO.

Fi.Cp165
15 PLN
25604

1959 Wykopaliska archeologiczne w Biskupinie, komplet 4 czystych kart z obydwoma sygnaturami V.59 i VI.59.

Fi.Cp168-69a, b
60 PLN
25605

1959 Wystawa Filatelistyczna "Balpex"; temat - PTAKI, ŻAGLOWCE.

Fi.Cp170
15 PLN
25606

1959 Zjazd Związku Ochotniczych Straży Pożarnych, karta czysta, temat - POŻARNICTWO.

Fi.Cp172
20 PLN
25607

1959 15-lecie radiofonii w Polsce Ludowej, komplet 2 czystych kart (Fi.24.-).

Fi.Cp173a-b
20 PLN
25608

1960 150 rocznica urodzin Fryderyka Chopina, karta czysta.

Fi.Cp174
10 PLN
25609

1960 50-lecie Międzynarodowego Dnia Kobiet.

Fi.Cp175
10 PLN
25610

1960 1800-lecie Kalisza, karta czysta.

Fi.Cp176
10 PLN
25611

1960 zabytkowe budowle miast polskich (I), karta Gdańsk z błędnym napisem - "ŻÓRAW"; wysłana 12.2.67 z miejscowości Postolin do Warszawy; bardzo dobry stan zachowania (Fi.160.-).

Fi.Cp178a
140 PLN
25612

1960 zabytkowe budowle miast polskich (I), karta Gdańsk z błędnym napisem - "ŻÓRAW"; rzadki walor w bardzo dobrym stanie zachowania (Fi.220.-).

Fi.Cp178a
200 PLN
25613

1960 zabytkowe budowle miast polskich - Kraków - karty oliwkowe, komplet 16 sztuk z hasłami propagandowymi 29-44 (Fi.96.-).

Fi.Cp179b
80 PLN
25614

1960 Zabytkowe budowle miast polskich, Warszawa, karta o sygnaturze I.62, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp184a
40 PLN
25615

1960 Zabytkowe budowle miast polskich, Wrocław, karta o sygnaturze V.-62, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp185
40 PLN
25616

1960 V Międzynarodowe Targi Książki.

Fi.Cp187
10 PLN
25617

1960 zabytkowe budowle miast polskich (II) - komplet 17 ilustrowanych kart, w tym karta Gdańsk z prawidłowym napisem - "ŻURAW"; bardzo dobry stan zachowania (Fi.292.-).

Fi.Cp188-204
200 PLN
25618

1960 zabytkowe budowle miast polskich (II) - komplet 18 ilustrowanych kart w tym obie odmiany karty Gdańsk: z prawidłowym napisem - "ŻURAW" i bardzo rzadkiej z napisem błędnym - "ŻÓRAW"; idealny stan zachowania (Fi.892.-).

Fi.Cp188-204 + 191I
Mi.P214I-II
750 PLN
25619

1960 zabytkowe budowle polskich miast, całostka z błędem w napisie "ŻÓRAW zamiast ŻURAW", sygnatura XI 59, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp191I
500 PLN
25620

1961 koperty 40-lecie Spółdzielni Wydawniczej "Książka i Wiedza", 40 i 60 gr czyste.

Fi.Ck34-35
30 PLN
25621

1961 1000-lecie Państwa Polskiego - karty ilustrowane - komplet 40 sztuk, czyste (Fi.576.-).

Fi.Cp205
400 PLN
25622

1961 1000-lecie Państwa Polskiego, błąd "chmurka" w lewym górnym rogu ilustracji - komplet 4 kart (Fi.100.-).

Fi.Cp205a-d B1
80 PLN
25623

1962 karty pocztowe czyste, rocznik - 52 sztuki w tym Cp221I (Fi.721.-).

Fi.208-23c
580 PLN
25624

1962 Warszawa - Stare Miasto - karty ilustrowane - komplet 30 sztuk, czyste (Fi.378.-).

Fi.Cp210
250 PLN
25625

1962 karty z prywatnym dodrukiem - "Wystawa Filatelistyczna/ Oddziału Warszawskiego PZF/ 13-20 maja 1962/ Warszawa - Pałac Prymasowski", zestaw dwóch kart.

Fi.Cp210b, c
30 PLN
25626

1962 75-lecie języka Esperanto, komplet 2 kart (Fi.32.-).

Fi.Cp219-20
25 PLN
25627

1962 50-lecie śmierci Bolesława Prusa, komplet 3 kart z kolorowymi ilustracjami Antoniego Uniechowskiego (Fi.48.-).

Fi.Cp223I-III
35 PLN
25628

1963 koperta z prywatnym dodrukiem - "100-lecie Czerwonego Krzyża Pokaz Filatelistyczny Warszawa 27 IX-3 X 1963", dekoracyjna koperta ostemplowana okolicznościowo 29.09 w Warszawie; temat - CZERWONY KRZYŻ.

Fi.Ck36
30 PLN
25629

1963 koperta koga fryzyjska, sygnatura IX.63, czysta, słabszy stan zachowania.

Fi.Ck37
40 PLN
25630

1963 800-lecie Miechowa, całostka z niespasowanym drukiem kolorów.

Fi.Cp225
15 PLN
25631

1964 całostki, rocznik: 4 koperty i 21 kart (Fi.222,50).

Fi.Ck.38-40, Cp243 -62b
130 PLN
25632

1964 koperty - 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego, komplet - 4 sztuki, czyste (Fi.43.-).

Fi.Ck38-40, 38I
35 PLN
25633

1964 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego, komplet 3 kart (Fi.21.-).

Fi.Cp244-46
15 PLN
25634

1964 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego, komplet 8 kart (Fi.66.-).

Fi.Cp248-55
40 PLN
25635

1964 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego, komplet 9 kart ilustrowanych, w tym 251 z dodatkowym napisem "WYSTAWA FILATELISTYCZNA JAGIELLONICA '64", czyste (Fi.91,-).

Fi.Cp248-55 + 251I
60 PLN
25636

1965 całostki, rocznik: 2 koperty i 31 kart (Fi.276.-).

Fi.Ck41-2, Cp263-93
160 PLN
25637

1965 700-lecie Warszawy komplet 8 kart ilustrowanych, czyste (Fi.80.-).

Fi.Cp264-71
50 PLN
25638

1965 200-lecie Teatru Narodowego w Warszawie, komplet 9 czystych kart; bardzo dobry stan zachowania (Fi.88.-).

Fi.Cp283-91
50 PLN
25639

1966 karty pocztowe czyste, rocznik - 22 sztuki (Fi.90,50).

Fi.Cp294-314
60 PLN
25640

1967 całostki, rocznik: 4 koperty i 51 kart w tym Cp316III (Fi.255.50).

Fi.Ck43-46, Cp315-64
150 PLN