Poz# | Photos | Description | Catalog | Features | Actual price |
---|---|---|---|---|---|
15268 |
1963 Zdobywanie kosmosu, blok czysty z przeperforowanym górnym marginesem (Fi.220.-). | Fi.bl.40I (29I) Mi.Bl.31I |
| 180 PLN | |
15269 |
1963 zdobywanie kosmosu, blok z nie przeperforowanym górnym marginesem w idealnym stanie. | Fi.bl.40II Mi.Bl.31II |
| 350 PLN | |
15270 |
1963 zdobywanie kosmosu, blok bez perforacji na górnym marginesie. | Fi.bl.40II Mi.Bl.31II |
| 150 PLN | |
15271 |
1963 zdobywanie kosmosu, blok bez perforacji na górnym marginesie na papierze prążkowanym pionowo od strony gumy. Rzadka kombinacja odmian. | Fi.bl.40IIx Mi.Bl.31II |
| 400 PLN | |
15272 |
1963 Zdobywanie kosmosu, blok z przeperforowanym górnym marginesem - odmiana na papierze żeberkowanym pionowo na kopercie FDC, gwarancja i opis. | Fi.bl.40Ix (29) Mi.Bl.31I |
| 320 PLN | |
15273 |
1963 list wojskowy z jednostki wojskowej pod Siemirowicami do Wrocławia. | |
| 25 PLN | |
15274 |
1964 rocznik kopert FDC (bez bl.: 41(30), 42(31); Fi.126.-). | Fi.1309-1411 Mi.1457-1560 |
| 60 PLN | |
15275 |
1964 rocznik znaczków czystych (Fi.317.-). | Fi.1309-1411 Mi.1457-1560 |
| 170 PLN | |
15276 |
1964-1965 TOM VI JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to ponad 600 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty! | Fi.1309-1503 Mi.1457-1652 |
| 400 PLN | |
15277 |
1964 IX Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, znaczek za 30 gr z błędem "brak pionowych białych tasiemek przy numerze startowym" na kopercie FDC; gwarancja. | Fi.1310 B1 Mi.1458 |
| 30 PLN | |
15278 |
1964 zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, prawy znaczek z błędem "brak tasiemek przy numerze startowym". | Fi.1310B1 Mi.1458 |
| 20 PLN | |
15279 |
1964 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, narożny czworoblok znaczka za 1 zł bez druku barwy ciemnozielonej - brak nominału i dłoni skoczka narciarskiego. | Fi.1313MK Mi.1461 |
| 1 500 PLN | |
15280 |
1964 Igrzyska olimpijskie w Innsbrucku, parka pozioma z bloku, czysta. | Fi. 1314+131 (bl.41) Mi.1462B+1464B |
| 50 PLN | |
15281 |
1964 koty, znaczek za 40 gr. z błędem na poz.20 "krótszy wąs kota", gwarancja i opis Walisch. | Fi.1328 B2 Mi.1476 |
| 40 PLN | |
15282 |
1964 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, seria z odmianami papieru x i v. | Fi.1337-41 Mi.1485-9 |
| 25 PLN | |
15283 |
1964 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, oba znaczki z błędem w postaci podwójnego moletowania liter AZ w KAZIMIERZ. | Fi.1337B1 Mi.1485 |
| 60 PLN | |
15284 |
1964 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, górny lewy znaczek z błędem "podwójne moletowanie liter AZ w KAZIMIERZ". | Fi.1337s Mi.1485 |
| 30 PLN | |
15285 |
1964 ptaki wodne, serie z odmianami papieru x i v. | Fi.1342-50 Mi.1490-8 |
| 50 PLN | |
15286 |
1964 ptaki wodne, makulaturowa parka z rozmazanym drukiem lewej strony znaczków (z klejem), gwarancja Wiatrowski. | Fi.1342MK Mi.1490 |
| 250 PLN | |
15287 |
1964 IV Zjazd PZPR, seria znaczków w arkuszach, kasowane z pełną gumą; słabsze marginesy. | Fi.1351-54 Mi.1499-502 |
| 120 PLN SOLD | |
15288 |
1964 20 rocznica Powstania Warszawskiego, arkusz czysty z błędami na: poz.3 "ścięte cyfry w 1964", poz.17 "kokardka za hełmem", poz.19 "przerwane O w POWSTANIE"; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.1365 B1, B2, B5 Mi.1513 |
| 40 PLN | |
15289 |
1964 20 rocznica Powstania Warszawskiego, arkusz z błędami na: poz.3 "ścięte cyfry w 1964", poz.17 niekatalogowany, rzadki błąd "kropka pod P w POWSTANIE", poz.19 "przerwane O w POWSTANIE"; na prawym marginesie oznaczenia kolorów, czysty. | Fi.1365 B1, B5, B Mi.1513 |
| 50 PLN | |
15290 |
1964 20. rocznica Powstania warszawskiego, znaczek z błędem "ścięte cyfry 64". | Fi.1365B1 Mi.1513 |
| 10 PLN | |
15291 |
1964 20. rocznica Powstania warszawskiego, znaczek z błędem "przerwane O w POWSTANIE". | Fi.1365B5 Mi.1513 |
| 15 PLN | |
15292 |
1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, prawy dolny znaczek z błędem "ścięte cyfry 64". | Fi.1365s Mi.1513 |
| 20 PLN | |
15293 |
1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, prawy dolny znaczek z błędem "kokardka za hełmem". | Fi.1365t Mi.1513 |
| 20 PLN | |
15294 |
1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok z śladami napisu na marginesie liczony jako dwie parki z bloku. | Fi.1372-3 Mi.1520-1 |
| 50 PLN | |
15295 |
1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, prawy znaczek z błędem "ścięte cyfry w 1964". | Fi.1375 B1 Mi.1513 |
| 10 PLN | |
15296 |
1964 100. rocznica pierwszej Międzynarodówki, arkusz sprzedażny. | Fi.1381 ark. Mi.1529 |
| 60 PLN SOLD | |
15297 |
1964 Dzień Znaczka, seria znaczków w arkuszach, kasowana z pełną gumą; przed pierwszym znaczkiem oznaczenia walca, arkusze poziomo zgięte w połowie. | Fi.1382a-b Mi.1530-31 |
| 100 PLN | |
15298 |
1964 FDC "Walka i Męczeństwo Narodu Polskiego (I)", seria znaczków z przywieszkami. | Fi.1384-88Pw Mi.1533-37Zf |
| 20 PLN | |
15299 |
1964 Kwiaty ogrodowe, komplet arkusików 10-znaczkowych, czyste, kasowane z pełną oryginalną gumą. | Fi.1392-1403 Mi.1541-52 |
| 350 PLN | |
15300 |
1964 kwiaty ogrodowe, arkusik znaczka za 90 gr. ze spektakularnym błędem w procesie wykończenia produkcji - podwójnym ząbkowaniem grzebieniowym na górnym marginesie, gwarancja firmowa. | Fi.1397 ark. Mi.1546 |
| 250 PLN | |
15301 |
1964 badanie kosmosu, czworoblok znaczków za 60 gr., prawy górny z błędem na poz.2 "gwiazdka koło księżyca", gwarancja Krawczyk. | Fi.1407+1407 B Mi.1556 |
| 30 PLN | |
15302 |
1964 badanie kosmosu, czworoblok znaczków za 6,50+2 zł., prawy dolny z błędem "ciemna plama u podstawy litery K", gwarancja Krawczyk. | Fi.1411 B Mi.1560 |
| 40 PLN | |
15303 |
1964 20. rocznica Układu PRL-ZSRR, seria znaczków w arkuszach, czyste, duży arkusz (4 sektor) poziomo zgięty w połowie; arkusze nieznacznie "podmęczone", ale rzadkie. | Fi.1431-32 Mi.1580-81 |
| 150 PLN SOLD | |
15304 |
1964 20. rocznica powstania ONZ, arkusze znaczków na papierze białym i szarym, kasowane z pełną gumą; arkusze poziomo zgięte; rzadko oferowane, dobry stan zachowania. | Fi.1482a-b Mi.1631 |
| 200 PLN | |
15305 |
1964 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, blok. | Fi.bl.41 Mi.Bl.32 |
| 85 PLN | |
15306 |
1964 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, blok. | Fi.bl.41 Mi.Bl.32 |
| 35 PLN | |
15307 |
1964 Zimowa Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, stemplowany blok. | Fi.bl.41 Mi.Bl.32 |
| 55 PLN | |