Auction 89. Postal stationery

24368

1949 wydanie prowizoryczne, zestaw siedmiu całostek z nadrukiem typ 7.

Fi.Cp119
70 PLN
24369

Fi.Cp119I
50 PLN
24370

1949 wydanie prowizoryczne, zestaw czterech całostek z nadrukiem typ 8, 9 i 11.

Fi.Cp120
60 PLN
24371

Fi.Cp121
80 PLN
24372

Fi.Cp121
30 PLN
24373

Fi.Cp121I
280 PLN
24374

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 i ilustracją nr 15.

Fi.Cp121I
30 PLN
24375

1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Marii Konopnickiej z karminowym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16c; karton gruby (0,20-0,21mm); bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp121I
200 PLN
24376

1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Leona Wyczółkowskiego z karminowym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16c; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp121I
100 PLN
24377

1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Stefana Żeromskiego z karminowym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16c; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp121I
100 PLN
24378

Fi.Cp121II
100 PLN
24379

1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Marii Wysłouchowa z czarnym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16d (5-wierszowym); bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp121II
100 PLN
24380

1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Stefana Żeromskiego z czarnym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16d (5-wierszowym); bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp121II
100 PLN
24381

1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Aleksandra Gierymskiego z czarnym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16d (6-wierszowym); bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp121III
200 PLN
24382

1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Jana Kasprowicza z czarnym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16d (6-wierszowym); bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp121III
200 PLN
24383

1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Elizy Orzeszkowej z czarnym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16d (6-wierszowym); bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp121III
200 PLN
24384

1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Marii Wysłouchowej z czarnym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16d (6-wierszowym); bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp121III
200 PLN
24385

Fi.Cp122
40 PLN
24386

1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 10.

Fi.Cp122
100 PLN
24387

Fi.Cp123, 513
30 PLN
24388

1950 groszy, całostka z hasłem propagandowym 19 i nadrukiem groszy typ 8.

Fi.Cp124
40 PLN
24389

1950 całostka z hasłem propagandowym 18a.

Fi.Cp124
10 PLN
24390

Fi.Cp124
10 PLN
24391

1951 groszy, całostka bez nadruku groszy wysłana z Jastarni do Łodzi.

Fi.Cp124, 550
10 PLN
24392

1951 rocznik - 11 kart w tym 6 sztuk Cp125 (komplet 6 haseł propagandowych).

Fi.Cp125-30
150 PLN
24393

1951 Światowy Tydzień Młodzieży, karta czysta.

Fi.Cp126
15 PLN
24394

1951 ilustrowana karta do życzeń 1-majowych.

Fi.Cp127
10 PLN
24395

1951 III Światowy Festiwal Młodych Bojowników o Pokój, karta czysta.

Fi.Cp128
15 PLN
24396

1951 propaganda PKO.

Fi.Cp130
15 PLN
24397

1951 całostka błędem "kreska nad pierwszym Z w OSZCZĘDZAJ".

Fi.Cp130 B1
20 PLN
24398

Fi.Ck13
120 PLN
24399

Fi.Ck14a
180 PLN
24400

Fi.Ck14ya
35 PLN
24401

1952 całostka z sygnaturą V.52 i hasłem propagandowym 20b.

Fi.Cp131
10 PLN
24402

1952 całostka z sygnaturą V.52 i hasłem propagandowym 21b.

Fi.Cp131
10 PLN
24403

Fi.Cp131
20 PLN
24404

Fi.Cp132
25 PLN
24405

Fi.Cp132
20 PLN
24406

Fi.Cp132
20 PLN
24407

Fi.Cp132
20 PLN