Auction 89. Postal stationery

24488

1969 całostki, rocznik: 2 koperty i 24 karty (Fi.112.-).

Fi.Ck47-8, Cp403-26
65 PLN
24489

1969 rocznik całostek obejmujący 25 kartek w tym dodatkowo Cp420 z nadrukiem z wystawy filatelistycznej.

Fi.Cp403-26
40 PLN
24490

1970 całostki, rocznik: 4 koperty i 44 karty w tym 437I (Fi.185.-).

Fi.Ck49-52, Cp427-66
80 PLN
24491

1970 koperta Władysław Broniewski, sygnatura VI.70, czysta, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Ck51
60 PLN
24492

1970 rocznik całostek obejmujący 43 kartki bez Cp437I i Cp463II.

Fi.Cp427-66
50 PLN
24493

Fi.Cp460
20 PLN
24494

Fi.Ck53, 53I
20 PLN
24495

Fi.Ck53I
20 PLN
24496

Fi.Ck54
200 PLN
24497

1971 czysta koperta dla Komitetu Odbudowy Zamku Królewskiego w Warszawie do przesyłek z podziękowaniami za wpłaty dla ofiarodawców zagranicznych, na odwrocie odbita numeratorem liczba 02303; koperta nie była dostępna w wolnej sprzedaży, przygotowano ją wyłącznie dla potrzeb Komitetu Odbudowy Zamku; dobry stan zachowania.

Fi.Ck54
100 PLN
24498

1971 rocznik całostek obejmujący 45 kartki.

Fi.Cp467-511
50 PLN
24499

1971 karty pocztowe czyste, rocznik - 45 sztuk (Fi.128.-).

Fi.Cp467-511
60 PLN
24500

1971 Dzień Znaczka, 40 gr, znaczne przesunięcie barw na znaku opłaty, sprawiające wrażenie podwójnego druku; karta skasowana grzecznościowo.

Fi.Cp503
150 PLN
24501

1972 całostki, rocznik: 2 koperty i 46 kart (Fi.126.-).

Fi.Ck55-6, Cp512-50
60 PLN
24502

1973 całostki, rocznik: 3 koperty i 46 kart (Fi.192.-).

Fi.Ck57-9, Cp551-96
85 PLN
24503

Fi.Cp577u
550 PLN
24504

1974 karty pocztowe czyste, rocznik - 29 sztuk (Fi.78.-).

Fi.Cp597-625
70 PLN
24505

1975 całostki, rocznik: 1 koperta i 24 karty w tym 635I i 635II (Fi.124.-).

Fi.Ck.60, Cp626-47
100 PLN
24506

1976 całostki, rocznik: 1 koperta i 14 kart (Fi.56.-).

Fi.Ck61, Cp648-61
40 PLN
24507

1976 karty z prywatnym dodrukiem - "XV Ogólnopolskie Spotkanie Członków Klubu PZF "DZIEŃ ZNACZKA" Warszawa, 3.X.1976 r. XX lat obchodów DNIA ZNACZKA w Polsce 1956-1976", skasowane datownikiem okolicznościowym; temat - ARCHITEKTURA.

Fi.Cp658
50 PLN
24508

1977 koperta o sygnaturze II kw.1979 1.800.000 o długości 19,6 mm z prywatnym dodrukiem: "NADANIE ORDERU KRZYŻA GRUNWALDU III KLASY GMINIE PODEDWÓRZE woj. bialskopodlaskie W UZNANIU PATRIOTYCZNEJ POSTAWY MIESZKAŃCÓW W WALCE Z HITLEROWSKIM OKUPANTEM ORAZ DĄŻENIU DO UMOCNIENIA WŁADZY LUDOWEJ 8-09-1979".

Fi.Ck62
20 PLN
24509

1977 całostki, rocznik: 1 koperta i 28 kart w tym 680b i 680c (Fi.90.-).

Fi.Ck62, Cp662-87
55 PLN
24510

1978 karty pocztowe czyste, rocznik - 31 sztuk (Fi.85.-)

Fi.Cp688-718
60 PLN
24511

Fi.Cp710I
40 PLN
24512

1979 całostki, rocznik: 1 koperta i 26 kart (Fi.84,50).

Fi.Ck63, Cp719-43
60 PLN
24513

1980 całostki, rocznik: 3 koperty i 35 kart (Fi.123.-).

Fi.Ck64-6, Cp744-78
70 PLN
24514

1980 całostki, rocznik: 1 koperta i 27 kart (Fi.83.-).

Fi.Ck67, Cp779-805
100 PLN
24515

1980 karta z prywatnym dodrukiem - "Nadanie imienia Henryka Sienkiewicza Siedleckiej Chorągwi Z.H.P Okrzeja 21.09.80 r."; temat - HARCERSTWO.

Fi.Cp750
30 PLN
24516

1980 Międzynarodowa Wystawa Filatelistyczna Bratnich Miast: Kraków-Bratysława-Kijów, karta z dodatkowym napisem "MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA FILATELISTYCZNA CZECHOSŁOWACJA-POLSKA ŻILINFILA 80 Żilina, 19-29 VI. 1980 r.", bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp753I
50 PLN
24517

1980 Olimpiada Moskwa 80, karta z prywatnym dodrukiem - "Wystawa Filatelistyczna MOSKWA 80/ Warszawa, 12-27.7.1980" ostemplowana okolicznościowo; temat - SPORT.

Fi.Cp762
20 PLN
24518

1980 karnet - II Wystawa Projektów Polskiego Znaczka Pocztowego, niewielki nakład - 700 sztuk! bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp766K
500 PLN
24519

1981 karta nakładu z 1979 roku z prywatnym dodrukiem - "WYSTAWA FILATELISTYCZNA POLONICA I SPORT-POLONIA '81 Z OKAZJI IV POLONIJNYCH IGRZYSK SPORTOWYCH W KRAKOWIE 13-19.VII.1981"; temat - SPORT.

Fi.Cp735
20 PLN
24520

1981 karta nakładu z 1979 roku z prywatnym dodrukiem - "Wystawa Filatelistyczna 70-lecie 3. Krakowskiej Drużyny Harcerskiej im.Kazimierza Pułaskiego 11-18.XI.1981"; temat - HARCERSTWO.

Fi.Cp735
20 PLN
24521

1982 całostki, rocznik: 4 koperty i 15 kart (Fi.69.-).

Fi.Ck68-71, Cp806-20
55 PLN
24522

1983 całostki, rocznik: 5 kopert i 43 karty (Fi.133.-).

Fi.Ck72-6, Cp821-58
70 PLN
24523

1983 karta z prywatnym dodrukiem - "II Sympozjum Filatelistyczne z cyklu: "Społeczne Problemy Filatelistyki" n.t. "Droga młodego filatelisty do sukcesu filatelistycznego" Bydgoszcz, 12-13.11.1983 r.".

Fi.Cp821
20 PLN
24524

1983 90-lecie Ruchu Filatelistycznego w Polsce, karnet.

Fi.Cp826K
15 PLN
24525

1983 90 lat ruchu filatelistycznego w Polsce, całostka w formie składanego karnetu.

Fi.Cp826K
10 PLN
24526

1984 całostki, rocznik: 3 koperty i 35 kart (Fi.112.-).

Fi.Ck77, 77II, 78, Cp859-93
65 PLN
24527

1984 karta z prywatnym dodrukiem - "AEROKOSMOS '84 WYSTAWA FILATELISTYCZNA DĘBLIN ŚWIDNIK ZAMOŚĆ 12-20.10.84"; temat - LOTNICTWO.

Fi.Cp859
20 PLN