The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Auction 89. Postal stationery

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
24248

1938 20. rocznica odzyskania niepodległości, całostka z hasłem propagandowym H i sygnaturą X-1938.

Fi.Cp81
15 PLN
24249

1938 20. rocznica odzyskania niepodległości, całostka z hasłem propagandowym R i sygnaturą X-1938.

Fi.Cp81
15 PLN
24250

1938 20. rocznica odzyskania niepodległości, całostka z hasłem propagandowym P i sygnaturą X-1938.

Fi.Cp81
15 PLN
24251

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, 15 gr, sygnatura VI-1939, hasło propagandowe R - POCZTA PERONOWA ZAPEWNIA W PODROŻY ŁĄCZNOŚĆ ZE ŚWIATEM;

15 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe S - POCZTA WPROWADZIŁA PACZKI BEZ ADRESÓW POMOCNICZYCH;

15 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe O - CZYTELNY I DOKŁADNY ADRES - PRZYŚPIESZA DORĘCZENIE;

15 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe P - TELEGRAMY NA OZDOBNYM BLANKIECIE SĄ MILE WIDZIANE;

15 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe H - TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE!

15 gr, sygnatura VI-1939, hasło propagandowe H - TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE!

15+15 gr karta podwójna, hasła propagandowe U+W, TELEGRAMY MOŻNA NADAWAĆ W POCIĄGACH POŚPIESZNYCH I SAMOLOTACH + KORZYSTAJCIE W PODROŻY Z RADIOTELEGRAMÓW MIĘDZY LĄDEM A STATKIEM;

15 gr, sygnatura VI-1939, hasło propagandowe H - TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE!

15+15 gr karta podwójna, hasła propagandowe T+O, POCZTA TO TANI, SZYBKI I PEWNY INKASENT + CZYTELNY I DOKŁADNY ADRES - PRZYŚPIESZA DORĘCZENIE;

na kartach albumowych ze zbioru Janusza Adamczyka.

Fi.Cp81-82
300 PLN
24252

1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 25 gr, sygnatura X-1938 (Fi.40.-).

Fi.Cp83
25 PLN
24253

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z opłaconą odpowiedzią do korespondencji zagranicznej.

Fi.Cp85
80 PLN
24254

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 49, stan bardzo dobry.

Fi.Cp86
30 PLN
SOLD
24255

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 60, stan bardzo dobry.

Fi.Cp86
30 PLN
SOLD
24256

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 59, stan bardzo dobry.

Fi.Cp86
30 PLN
24257

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 43, stan bardzo dobry.

Fi.Cp86
30 PLN
24258

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 59, stan bardzo dobry.

Fi.Cp86
30 PLN
24259

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 44, stan bardzo dobry.

Fi.Cp86
30 PLN
SOLD
24260

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 60, stan bardzo dobry.

Fi.Cp86
30 PLN
24261

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 14- Stanisław Wyspiański, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie.

Fi.Cp86
20 PLN
24262

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 3 - Jan Kochanowski, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie.

Fi.Cp86
20 PLN
24263

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 17 - Eliza Orzeszkowa, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie.

Fi.Cp86
20 PLN
24264

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 16 - Bolesław Prus.

Fi.Cp86
50 PLN
24265

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 29 - Fryderyk Chopin, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie, bardzo dobry stan zachowania (minimalne punktowe przebarwienia).

Fi.Cp86
60 PLN
24266

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 32, przebarwienia.

Fi.Cp86
30 PLN
24267

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 18 - Jan Kasprowicz, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie.

Fi.Cp86
20 PLN
24268

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 14- Stanisław Wyspiański, wysłana 6.II.1939 z Janowa Podlaskiego do Jarosławia; dobry stan zachowania.

Fi.Cp86
60 PLN
24269

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 34.

Fi.Cp86
35 PLN
24270

1938 Kazimierz Jagiellończyk, Buczacz (Tarnopol)całostka z ilustracją nr 52.

Fi.Cp86
45 PLN
24271

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 64 - tematyka PCK , jedna z najrzadszych i najtrudniejszych do zdobycia z serii 64 ilustracji.

Fi.Cp86
130 PLN
SOLD
24272

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 63 - tematyka PCK , jedna z trzech najrzadszych i najtrudniejszych do zdobycia z serii 64 ilustracji.

Fi.Cp86
90 PLN
SOLD
24273

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 46, stan bardzo dobry.

Fi.Cp86
30 PLN
24274

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 15.

Fi.Cp86
40 PLN
24275

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 33.

Fi.Cp86
40 PLN
24276

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 34.

Fi.Cp86
40 PLN
24277

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 35.

Fi.Cp86
40 PLN
24278

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 46.

Fi.Cp86
40 PLN
24279

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 50.

Fi.Cp86
40 PLN
24280

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 39.

Fi.Cp86
40 PLN
24281

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 38.

Fi.Cp86
40 PLN
24282

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 10.

Fi.Cp86
40 PLN
24283

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 8.

Fi.Cp86
40 PLN
24284

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 5.

Fi.Cp86
40 PLN
24285

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 3.

Fi.Cp86
40 PLN
24286

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 3 - Jan Kochanowski.

Fi.Cp87
160 PLN
24287

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 25 - Wojciech Bogusławski; słabszy stan zachowania (na odwrocie minimalne ślady podlepek).

Fi.Cp87
100 PLN