The auction will start on 19.04.2024

Auction 82. Overprint editions 1918-1919

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
1309

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z fioletowym nadrukiem odwróconym (Fi.1800.-), ładny stan, gwarancja Gryżewski.

Fi.22b No
1 250 PLN
1310

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem z poz. 31 z niedodrukiem lewej części nadruku, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.22bNo
Mi.22bK 
1 200 PLN
SOLD
1311

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, nadruk z poz. 41 dodatkowo z brzegowym uszkodzeniem nadruku, stan idealny, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.23No
Mi.23K
350 PLN
1312

1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz.

Fi.23No
Mi.23K
550 PLN
1313

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Jungjohann.

Fi.23No
Mi.23K 
180 PLN
1314

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Jungjohann.

Fi.23No
Mi.23K 
220 PLN
1315

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem ZL 12 3/4, gwarancja i oznaczenie.

Fi.23a
Mi.23A
60 PLN
1316

1918 drugie wydanie lubelskie, list polecony z Radomia 23.1.19 do Wiednia, na odwrocie stempel odbiorczy, bardzo dobry stan zachowania i prezencja, gwarancja.

Fi.23a
Mi.23a
4 800 PLN
1317

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz.

Fi.23aNo
Mi.23AK 
140 PLN
1318

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 25/40 hal. z odwróconym (Fi.450.-) i uszkodzonym nadrukiem brzegowym "brak P i gwiazdki", poza naturalnym lekkim pęknięciem gumy w pięknym stanie, gwarancja Falkowski.

Fi.23a No B
Mi.23A 
360 PLN
1319

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem 11,5, gwarancja Koopmann.

Fi.23b
Mi.23B
50 PLN
1320

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem ZL 11 1/2, gwarancja i oznaczenie.

Fi.23b
Mi.23B
380 PLN
1321

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem (niedodrukiem) nadruku, ząbkowanie 11,5.

Fi.23b
Mi.23B
80 PLN
1322

1918 drugie wydanie lubelskie, niekatalogowany znaczek z silnym abklaczem na odwrocie, ząbkowanie 11,5.

Fi.23b
Mi.23B
300 PLN
1323

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem 11½ z obiegu pocztowego z Piotrkowa, gwarancja i oznaczenie.

Fi.23b
Mi.23B
60 PLN
1324

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 25/40 hal. z rzadkim ząbkowaniem 11,5, gwarancja i opis Krawczyk.

Fi.23b
Mi.23B 
80 PLN
1325

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z obiegu pocztowego z Piotrkowa, brzegowe uszkodzenie nadruku, gwarancja.

Fi.23
Mi.23
40 PLN
1326

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.24
Mi.24
30 PLN
1327

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.24
Mi.24
25 PLN
1328

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.24
Mi.24
120 PLN
1329

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.24
Mi.24
25 PLN
1330

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.24
Mi.24
80 PLN
1331

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.24
Mi.24
30 PLN
1332

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.24
Mi.24
80 PLN
1333

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.24
Mi.24
70 PLN
1334

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z obiegu pocztowego z Piotrkowa, gwarancja.

Fi.24
Mi.24
10 PLN
SOLD
1335

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/60 hal. z przesuniętym skośnie nadrukiem unieważniony datownikiem w Radomiu, ładny stan zachowania, gwarancja Perzyński.

Fi.24
30 PLN
1336

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/60 hal. ze znacznym brzegowym uszkodzeniem lewej strony nadruku, ładny stan zachowania, gwarancja.

Fi.24 B
25 PLN
1337

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/60 hal. z nadrukiem odwróconym (Fi.360.-), ładny stan, gwarancja Łaszkiewicz.

Fi.24 No
250 PLN
1338

1918 drugie wydanie lubelskie, ślad po zagięciu narożnika, gwarancja Berbeka.

Fi.25
Mi.25II
35 PLN
1339

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Petriuk.

Fi.25
Mi.25I 
45 PLN
1340

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/80 hal. z bardzo rzadkim podwójnym nadrukiem, jeden w położeniu odwróconym (Fi.12000.-), piękny stan, podwójna gwarancja Schmutz.

Fi.25a Non
Mi.25I 
9 600 PLN
1341

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.25a
Mi.25I
40 PLN
1342

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.25a
Mi.25I
15 PLN
SOLD
1343

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.25a
Mi.25I 
30 PLN
1344

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.25a
Mi.25I 
30 PLN
1345

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków za 45/80 hal. z nadrukiem w kolorze czarnym z błędami, "brak liter ZTA" na górnym i "brak liter TA na dolnym prawym znaczku, rzadka kombinacja błędów, gwarancja i opis Krawczyk.

Fi.25a B9, B10
Mi.25I 
200 PLN
1346

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z błędem "uszkodzone O w POLSKA", gwarancja i oznaczenie.

Fi.25aB17
Mi.25I
80 PLN
1347

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem niebieskoczarnym, gwarancja i opis.

Fi.25b
Mi.25I
100 PLN
1348

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z obiegu pocztowego unieważniony stemplem prowizorycznym Końska.

Fi.25b
Mi.25I
40 PLN
SOLD