3475 |
1943 urodziny A.Hitlera, seria narożnikowa. | Fi.101-3 |
| 50 PLN | |
3476 |
1943 Mikołaj Kopernik - 400 rocznica śmierci, znaczek z dolnym marginesem (częściowe pustopole) z pełną gumą, skasowany okolicznościowo. | Fi.104 |
| 20 PLN | |
3477 |
1943 Mikołaj Kopernik - 400 rocznica śmierci, karta maksimum; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.104; 31 |
| 150 PLN | |
3478 |
| 100 PLN | |
3479 |
1943 Mikołaj Kopernik - 400 lecie śmierci, arkusik - sektor II/3 w ładnym stanie. | Fi.104I |
| 150 PLN | |
3480 |
1943 Mikołaj Kopernik - 400 lecie śmierci, arkusik - sektor I/2 z pustopolami na górnym marginesie, poza kilkoma lekkimi zgięciami widocznymi na skanie w ładnym stanie. | Fi.104I |
| 250 PLN | |
3481 |
1943 Mikołaj Kopernik - 400 lecie śmierci, arkusik z błędem "złamana oś" - sektor I/4 i pustopolami na górnym marginesie, piękny stan. | Fi.104II |
| 400 PLN SOLD | |
3482 |
1943 400. rocznica śmierci Mikołaja Kopernika, arkusik z błędem "złamana oś". | Fi.104II ark. |
| 160 PLN SOLD | |
3483 |
1943 400. rocznica śmierci Mikołaja Kopernika, arkusz z błędem "złamana oś" i pustopolami na górnym marginesie. | Fi.104II ark. |
| 250 PLN | |
3484 |
1943 400. rocznica śmierci Mikołaja Kopernika, arkusz. | Fi.104I ark. |
| 120 PLN | |
3485 |
| 240 PLN | |
3486 |
1943 400. rocznica śmierci Mikołaja Kopernika, arkusik. | Fi.104I ark. |
| 100 PLN SOLD | |
3487 |
1943 3 rocznica NSDAP, seria czysta z gapami. | Fi.105-09 Pw1 |
| 60 PLN | |
3488 |
1943 3 rocznica NSDAP, seria znaczków na karcie ostemplowana okolicznościowo 26.X w Krakowie kasownikiem z okazji IV rocznicy utworzenia GG. | Fi.105-09; 34 |
| 30 PLN | |
3489 |
1943 3. rocznica NSDAP w Generalnym Gubernatorstwie, seria w czworoblokach. | Fi.105-9 |
| 60 PLN SOLD | |
3490 |
1943 3. rocznica NSDAP w Generalnym Gubernatorstwie, seria w narożnych czworoblokach. | Fi.105-9 |
| 130 PLN | |
3491 |
1943 3. rocznica NSDAP w generalnym Gubernatorstwie, seria w arkusza sprzedażnych w bardzo dobrym stanie. | Fi.105-9 ark. |
| 700 PLN | |
3492 |
| 20 PLN | |
3493 |
1943 portret A.Hitlera, seria w arkuszach sprzedażnych w bardzo dobrym stanie, arkusz znaczka za 60 gr. z niewielkim ubytkiem na marginesie po zszywaczu. | Fi.110-2 ark. |
| 400 PLN | |
3494 |
1943 portret A.Hitlera, seria w czworoblokach. | Fi.110-12 |
| 25 PLN | |
3495 |
1943 portret A.Hitlera, seria w narożnych czworoblokach. | Fi.110-12 |
| 60 PLN SOLD | |
3496 |
| 40 PLN | |
3497 |
1943 portret Hitlera na jednolitym tle, seria z gapami kasowana okolicznościowo. | Fi.110-12 Pw1; 36 |
| 30 PLN | |
3498 |
1943 portret Hitlera na jednolitym tle (II), znaczek za 80 gr. z plamą w tle po prawej, gwarancja Krawczyk. | Fi.112 |
| 40 PLN | |
3499 |
1943 widoki zabytkowych budowli, makulaturowe znaczki cięte w marginesowych parkach. | Fi.113-5nz |
| 250 PLN | |
3500 |
1943 widoki zabytkowych budowli, znaczki cięte. | Fi.113-5nz |
| 120 PLN | |
3501 |
| 180 PLN | |
3502 |
1943 widoki zabytkowych budowli, seria. | Fi.113-6 |
| 40 PLN | |
3503 |
1943 widoki zabytkowych budowli (IV), czysta seria z gapami. | Fi.113-16 Pw1 |
| 60 PLN | |
3504 |
| 40 PLN | |
3505 |
1943 widoki zabytkowych budowli (IV), 4 zł znaczek z oznaczeniem STAATSDRUCKEREI WIEN i oznaczeniem sektora i walca I/2 (Fi.+50% dopłaty), czyste, dobry stan zachowania. | Fi.114 Pw2 |
| 20 PLN | |
3506 |
1943 widoki zabytkowych budowli (IV) - 10 zł, znaczek skasowany na kopercie grzecznościowo poleconego miejscowego listu, przesłanego 26.X w Krakowie, kasownik odbiorczy na odwrocie. | Fi.116; 34 |
| 30 PLN | |
3507 |
| 20 PLN | |
3508 |
| 40 PLN | |
3509 |
1943 przesyłka zagraniczna do Szwajcarii, dofrankowana karta pocztowa o sygnaturze III.42, wysłana 26.3 jako polecona z Krakowa do Zurychu, przeadresowana; kasowniki odbiorcze; kompletna (zazwyczaj zdarta) tzw. kartka kierunkowa "Feldpost Bern"; na odwrocie ślady cenzury chemicznej (poszukującej sekretnych informacji), stempelki cenzur szwajcarskich i niemieckich Wehrmachtu, nietypowy czterocyfrowy stempelek cenzora szwajcarskiego 5508! dekoracyjna całość w bardzo dobrym stanie zachowania (uzupełnione otwory po dziurkaczu). | Fi.Cp9b, 85 Mi.P12/02 |
| 400 PLN | |
3510 |
| 30 PLN SOLD | |
3511 |
1943 znaczki urzędowe, godło III Rzeszy na tle Wawelu, 8 gr + 16 gr - frankatura dwukolorowa, miejscowy list urzędowy przesłany w Warszawie (Mi.65 euro). | Fi.U26, U29 |
| 100 PLN | |
3512 |
1943 znaczek makulaturowy z drukiem na pomarszczonym papierze, gwarancja. | Fi.U27MK |
| 90 PLN | |
3513 |
1943 znaczki urzędowe, godło III Rzeszy na tle Wawelu, list urzędowy wraz z dołączonym kompletnym dowodem doręczenia ofrankowany znaczkami różnych wydań, wysłany 19.7 z sądu w Tarnowie; adresat odmówił przyjęcia, przesyłkę zwrócono do nadawcy (Mi.60 euro). | Fi.U36, U17 |
| 100 PLN | |
3514 |
1943 kompletny arkusz złożony w połowie 100 sztuk talonów materiałowych (Prämienmarke) o wartości 1 punkt. | |
| 260 PLN SOLD | |