Auction 82. General Government

3475

1943 urodziny A.Hitlera, seria narożnikowa.

Fi.101-3
50 PLN
3476

Fi.104
20 PLN
3477

1943 Mikołaj Kopernik - 400 rocznica śmierci, karta maksimum; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.104; 31
150 PLN
3478

1943 Mikołaj Kopernik - 400 rocznica śmierci, znaczek skasowany okolicznościowo na specjalnej karcie; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.104; 31
100 PLN
3479

Fi.104I
150 PLN
3480

Fi.104I
250 PLN
3481

Fi.104II
400 PLN
3482

1943 400. rocznica śmierci Mikołaja Kopernika, arkusik z błędem "złamana oś".

Fi.104II ark.
160 PLN
3483

Fi.104II ark.
250 PLN
3484

1943 400. rocznica śmierci Mikołaja Kopernika, arkusz.

Fi.104I ark.
120 PLN
3485

Fi.104I ark.
240 PLN
3486

1943 400. rocznica śmierci Mikołaja Kopernika, arkusik.

Fi.104I ark.
100 PLN
3487

1943 3 rocznica NSDAP, seria czysta z gapami.

Fi.105-09 Pw1
60 PLN
3488

1943 3 rocznica NSDAP, seria znaczków na karcie ostemplowana okolicznościowo 26.X w Krakowie kasownikiem z okazji IV rocznicy utworzenia GG.

Fi.105-09; 34
30 PLN
3489

1943 3. rocznica NSDAP w Generalnym Gubernatorstwie, seria w czworoblokach.

Fi.105-9
60 PLN
3490

1943 3. rocznica NSDAP w Generalnym Gubernatorstwie, seria w narożnych czworoblokach.

Fi.105-9
130 PLN
3491

Fi.105-9 ark.
700 PLN
3492

Fi.106; 32
20 PLN
3493

1943 portret A.Hitlera, seria w arkuszach sprzedażnych w bardzo dobrym stanie, arkusz znaczka za 60 gr. z niewielkim ubytkiem na marginesie po zszywaczu.

Fi.110-2 ark.
400 PLN
3494

1943 portret A.Hitlera, seria w czworoblokach.

Fi.110-12
25 PLN
3495

1943 portret A.Hitlera, seria w narożnych czworoblokach.

Fi.110-12
60 PLN
3496

1943 portret Hitlera na jednolitym tle, czysta seria z gapami.

Fi.110-12 Pw1
40 PLN
3497

Fi.110-12 Pw1; 36
30 PLN
3498

Fi.112
40 PLN
3499

Fi.113-5nz
250 PLN
3500

1943 widoki zabytkowych budowli, znaczki cięte.

Fi.113-5nz
120 PLN
3501

Fi.113-5nz
180 PLN
3502

1943 widoki zabytkowych budowli, seria.

Fi.113-6
40 PLN
3503

1943 widoki zabytkowych budowli (IV), czysta seria z gapami.

Fi.113-16 Pw1
60 PLN
3504

Fi.113-16 Pw1
40 PLN
3505

1943 widoki zabytkowych budowli (IV), 4 zł znaczek z oznaczeniem STAATSDRUCKEREI WIEN i oznaczeniem sektora i walca I/2 (Fi.+50% dopłaty), czyste, dobry stan zachowania.

Fi.114 Pw2
20 PLN
3506

Fi.116; 34
30 PLN
3507

Fi.116; 34
20 PLN
3508

1943 kartka nadana w agencji pocztowej w Kobyłce przez Warszawę do Lwowa.

Fi.Cp9
40 PLN
3509

1943 przesyłka zagraniczna do Szwajcarii, dofrankowana karta pocztowa o sygnaturze III.42, wysłana 26.3 jako polecona z Krakowa do Zurychu, przeadresowana; kasowniki odbiorcze; kompletna (zazwyczaj zdarta) tzw. kartka kierunkowa "Feldpost Bern"; na odwrocie ślady cenzury chemicznej (poszukującej sekretnych informacji), stempelki cenzur szwajcarskich i niemieckich Wehrmachtu, nietypowy czterocyfrowy stempelek cenzora szwajcarskiego 5508! dekoracyjna całość w bardzo dobrym stanie zachowania (uzupełnione otwory po dziurkaczu).

Fi.Cp9b, 85
Mi.P12/02
400 PLN
3510

1943 godło III Rzeszy na tle Wawelu, seria czysta znaczków urzędowych.

Fi.U25-36
30 PLN
3511

1943 znaczki urzędowe, godło III Rzeszy na tle Wawelu, 8 gr + 16 gr - frankatura dwukolorowa, miejscowy list urzędowy przesłany w Warszawie (Mi.65 euro).

Fi.U26, U29
100 PLN
3512

1943 znaczek makulaturowy z drukiem na pomarszczonym papierze, gwarancja.

Fi.U27MK
90 PLN
3513

Fi.U36, U17
100 PLN
3514

260 PLN