30934 |
1968 plakietka z okazji 75-lecia ruchu filatelistycznego w Polsce. | |
| 15 PLN | |
30935 |
1969 IV MIĘDZYNARODOWA OLIMPIADA SZACHOWA KOBIET w LUBLINIE, zestaw 3 dekoracyjnych kopert ostemplowanych okolicznościowo 7.IX w Lublinie; temat - SZACHY. | Fi.1709 Mi.1856 |
| 30 PLN | |
30936 |
1969 Poczta Harcerska, zorganizowana w 50 rocznica wybuchu II wojny światowej, ilustrowana koperta z dodatkowym znaczkiem Poczty Harcerskiej, ostemplowana pamiątkowo 1.IX w Krakowie; temat - HARCERSTWO. | Fi.1727 Mi.1874 |
| 30 PLN | |
30937 |
1969 rocznik kopert FDC (Fi.80). | Fi.1751-1838 Mi.1898-1985 |
| 40 PLN | |
30938 |
1969 rocznik znaczków czystych (Fi.141.-). | Fi.1751-1838 Mi.1898-1985 |
| 110 PLN | |
30939 |
1969 Turystyka, seria znaczków w arkuszach, bardzo poszukiwany komplet, rzadko oferowany na rynku, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.1769-76 Mi.1916-23 |
| 3 600 PLN | |
30940 |
1969 500. rocznica urodzin Mikołaja Kopernika, przesunięty druk barwy czerwonej, nominał wychodzi poza obrys obrazka. | Fi.1778 Mi.1925 |
| 35 PLN | |
30941 |
1969 karnet - "500. ROCZNICA URODZIN MIKOŁAJA KOPERNIKA", znaczek ostemplowany kasownikiem okolicznościowym "II OKRĘGOWA WYSTAWA FILATELISTYCZNA OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI 14.08.1972". | Fi.1778 Mi.1925 |
| 30 PLN | |
30942 |
1969 Poczta Harcerska zorganizowana z okazji 50 rocznica wybuchu II wojny światowej i obrony Poczty Polskiej w Gdańsku, ilustrowana całostka Poczty Harcerskiej w Gdańsku Wrzeszczu, ostemplowana pamiątkowo 1.VIII w Gdańsku; temat - HARCERSTWO. | Fi.1781 Mi.1928 |
| 30 PLN | |
30943 |
1969 25-lecie PRL, komplet arkuszy czystych. | Fi.1784-92 Mi.1931-39 |
| 50 PLN | |
30944 |
1969 pierwsze lądowanie na Księżycu, arkusik sprzedażny. | Fi.1793 ark. Mi.1940 |
| 25 PLN SOLD | |
30945 |
1969 pierwsze lądowanie na księżycu, arkusik z błędem "kropka pod R w WYPRAWA". | Fi.1793 ark. B1 Mi.1940 |
| 30 PLN SOLD | |
30946 |
1969-77 zestaw arkusików o tematyce kosmos. | Fi.1793, 1983, 2392 ark. Mi.1940, 2040, 2539 |
| 45 PLN SOLD | |
30947 |
1969-1978 komplet arkusików kosmosu (Mi.110,50 euro, Fi.244.-). | Fi.1793-2417a ex Mi.1940-B.71 ex |
| 180 PLN | |
30948 |
| 40 PLN | |
30949 |
1969 Odsłonięcie pomnika na Majdanku, arkusz czysty (1 sektor). | Fi.1803 Mi.1950 |
| 50 PLN SOLD | |
30950 |
1969 Rzemiosło polskie w XVI-wiecznym malarstwie z Kodeksu Behema, seria znaczków w arkuszach, kasowane z pełną oryginalną gumą, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.1816-23 Mi.1963-70 |
| 240 PLN | |
30951 |
| 50 PLN | |
30952 |
1969 karnet - "WSPÓŁCZEŚNI PISARZE POLSCY". | Fi.1832-38 Mi.1979-85 |
| 30 PLN | |
30953 |
| 350 PLN | |
30954 |
1969 współcześni pisarze polscy, seria 7 parek znaczków rozdzielonych przywieszkami, czyste, bardzo dobry stan zachowania - wartość 40 gr pasek delikatnie nadgięty poziomo w połowie - nie złamany (Fi.600.-). | Fi.1832-38Pw Mi.1979-85Zf |
| 500 PLN | |
30955 |
| 400 PLN | |
30956 |
1969 Malarstwo polskie (II) - komplet 8 bloków, zgodnie z najnowszym ujednoliceniem numeracji bloków odpowiadających przyjętej ogólnie definicji - patrz słowo wstępne do katalogu Fischer - "Od wydawcy" (Fi.70.-). | Fi.bl.57-64 Mi.Klb.1941-48 |
| 50 PLN | |
30957 |
1970 list nadany w ambulansie pocztowym na trasie Szczecin - Poznań nr 920. | Fi.1789 |
| 15 PLN | |
30958 |
1970 25 rocznica wyzwolenia Warszawy, arkusz czysty (1 sektor). | Fi.1839 Mi.1986 |
| 50 PLN | |
30959 |
1970-1971 TOM IX JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to ponad 340 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty! | Fi.1839-1994 Mi.1986-2141 |
| 190 PLN | |
30960 |
1970-1979 komplet czystych roczników obejmujący wszystkie podstawowe znaczki i bloki, nie zawierający: odmian, znaczków z przywieszkami, arkusików (Fi.ponad 841,60). | Fi.1839-bl.66 Mi.1986-Bl.80 |
| 490 PLN | |
30961 |
1970 rocznik znaczków czystych (Fi.127,70). | Fi.1839-bl.76 Mi.1986-Bl.44 |
| 100 PLN | |
30962 |
1970 rocznik kopert FDC (bez Bl.65(Ark.1850); Fi.77,50). | Fi.1839-bl.76(39) Mi.1986-Bl.44 |
| 35 PLN | |
30963 |
1970 karnet - "100 ROCZNICA URODZIN LENINA". | Fi.1849-51 Mi.1996-98 |
| 20 PLN | |
30964 |
1970 Turystyka-na piastowskim szlaku, seria znaczków w arkuszach, bardzo poszukiwany komplet, rzadko oferowany na rynku, dobry stan zachowania. | Fi.1852-56 Mi.2001-05 |
| 2 700 PLN | |
30965 |
1970 Finał rozgrywek o Puchar Zdobywców Pucharów w piłce nożnej, arkusz czysty. | Fi.1861 Mi.2008 |
| 50 PLN | |
30966 |
| 700 PLN | |
30967 |
1970 życie i działalność Mikołaja Kopernika, arkusz sprzedażny ze znaczkiem makulaturowym z zalanym drukiem litery A w wyrazie POLSKA, wyłapanym przez kontrolę jakości i przedziurkowanym jeszcze w drukarnii, oryginalne, arkusz złożony. | Fi.1868MK Mi.2015 |
| 230 PLN | |
30968 |
1970 Stacja automatyczna Łuna 16 na orbicie - komplet znaczków z przywieszkami, czyste. | Fi.1893Pw Mi.2040Zf |
| 40 PLN | |
30969 |
1970 "50 LECIE SZKOLNICTWA MORSKIEGO W POLSCE", karta ilustrowana ostemplowana okolicznościowo 27.IX w Tczewie; temat - ŻAGLOWCE. | Fi.Cp430 |
| 10 PLN | |
30970 |
1970 Miniatury w zbiorach Muzeum Narodowego - komplet 8 bloków, zgodnie z najnowszym ujednoliceniem numeracji bloków odpowiadających przyjętej ogólnie definicji - patrz słowo wstępne do katalogu Fischer - "Od wydawcy" (Fi.60.-). | Fi.bl.67-74 Mi.Klb.2017-24 |
| 40 PLN | |
30971 |
1970 XXIII Wyścig Pokoju, 6 kopert z kasownikami wszystkich etapów (V-X) na terenie Polski: Wrocław, Warszawa, Płock, Włocławek, Bydgoszcz, Poznań; temat - KOLARSTWO. | |
| 30 PLN | |
30972 |
1971 karnet - "IX OGÓLNOPOLSKI RAJD BIUR PROJEKTÓW". | Fi.1557 Mi.1705 |
| 20 PLN | |
30973 |
1971 rocznik kopert FDC (Fi.65.-). | Fi.1903-94 Mi.2050-2141 |
| 35 PLN | |