The new auction will start soon

Auction 80. Polish People's Republic 1952-1989

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
30774

1963 XXVIII Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, blok na papierze białym z białą błyszczącą gumą, UWAGA - są też różnice w ostrości rysunku i napisów.

Fi.bl.38 (27)
Mi.Bl.29
100 PLN
30775

1963 XXVIII Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, blok na papierze szarobiałym z żółtawą błyszczącą gumą, UWAGA - są też różnice w ostrości rysunku i napisów.

Fi.bl.38 (27)
Mi.Bl.29
100 PLN
30776

1963 Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, bloczek na kopercie pierwszego dnia obiegu.

Fi.bl.38 FDC
Mi.Bl.29
80 PLN
30777

1963 XXVIII Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, blok na kopercie FDC.

Fi.bl.38 (27)
Mi.Bl.29
120 PLN
30778

1963 zdobywanie kosmosu, blok nie perforowany na górnym marginesie, stan idealny.

Fi.bl.40
Mi.Bl.31II
280 PLN
30779

1963 zdobywanie kosmosu, blok z bardzo niskim dwucyfrowym numerem.

Fi.bl.40I
Mi.Bl.31I
150 PLN
30780

1963 zdobywanie kosmosu, bloczek na kopercie pierwszego dnia obiegu.

Fi.bl.40I
Mi.Bl.31I
180 PLN
30781

1963 Zdobywanie kosmosu, blok z przeperforowanym górnym marginesem na kopercie FDC.

Fi.bl.40I (29)
Mi.Bl.31I
240 PLN
30782

1963 Zdobywanie kosmosu, blok kasowany okolicznościowo w pierwszym dniu obiegu.

Fi.bl.40I (29)
Mi.Bl.31I
150 PLN
30783

1963 Zdobywanie kosmosu, blok czysty z przeperforowanym górnym marginesem (Fi.220.-).

Fi.bl.40I (29I)
Mi.Bl.31I
180 PLN
30784

1963 zdobywanie kosmosu, blok z nie przeperforowanym górnym marginesem w idealnym stanie.

Fi.bl.40II
Mi.Bl.31II
350 PLN
30785

1963 zdobywanie kosmosu, blok bez perforacji na górnym marginesie na papierze prążkowanym pionowo od strony gumy. Rzadka kombinacja odmian.

Fi.bl.40IIx
Mi.Bl.31II
600 PLN
30786

1963 Zdobywanie kosmosu, blok na papierze żeberkowanym (Fi.350.-), zwraca uwagę bardzo niski numer bloku - to egzemplarz z pierwszej setki, gwarancja i opis.

Fi.bl.40Ix (29)
Mi.Bl.31I
400 PLN
30787

1963 Zdobywanie kosmosu, blok na papierze żeberkowanym (Fi.350.-), gwarancja i opis.

Fi.bl.40Ix (29)
Mi.Bl.31I
300 PLN
30788

1964 list nadany w ambulansie pocztowym na trasie Szczecin - Chojnice nr 908.

Fi.1237, 1290
15 PLN
SOLD
30789

1964 rocznik kopert FDC (bez Bl.: 41(30), 42(31); Fi.126.-).

Fi.1309-1411
Mi.1457-1560
50 PLN
30790

1964 rocznik znaczków czystych (Fi.317.-).

Fi.1309-1411
Mi.1457-1560
240 PLN
30791

1964-1965 TOM VI JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to ponad 600 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty!

Fi.1309-1503
Mi.1457-1652
370 PLN
30792

1964 IX Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, znaczek za 30 gr z błędem "brak pionowych białych tasiemek przy numerze startowym" na kopercie FDC; gwarancja.

Fi.1310 B1
Mi.1458
30 PLN
30793

1964 Igrzyska olimpijskie w Insbrucku, parka pozioma z bloku, czysta.

Fi. 1314+131 (bl.41)
Mi.1462B+1464B
50 PLN
30794

1964 statki żaglowe, znaczek z silnie przesuniętą perforacją - częściowo sygnatura na górze znaczka.

Fi.1320MK
Mi.1468
40 PLN
30795

1964 karnet - "XX-LECIE PRL", dołączona oryginalna korespondencja "Z polecenia Obywatela Ministra przesyłam karnet, wydany z okazji XX-lecia PRL" podpisano Dyrektor Gabinetu T.Wdowiak.

Fi.1325-26, 1355-64
Mi.1473-74, 1503-12
50 PLN
30796

1964 koty, znaczek z przesuniętą perforacją pionową już na ramkę.

Fi.1327
Mi.1475
40 PLN
30797

1964 koty, znaczek ze zdojonym ("podwójnym") drukiem barwy zielonej - podwójna ramka i najlepiej widoczne podwójne sygnatury, gwarancja Walocha.

Fi.1332Dp1
Mi.1480
600 PLN
30798

1964 koty, znaczek z usterką "plama na prawej ramce".

Fi.1333
Mi.1481
10 PLN
30799

1964 koty, znaczek z usterką "plama na cyfrze 0 w nominale".

Fi.1335
Mi.1483
10 PLN
30800

1964 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, seria z odmianami papieru x i v.

Fi.1337-41
Mi.1485-9
25 PLN
30801

1964 stemple okolicznościowe z okazji 600-lecia Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Fi.1337-41
10 PLN
SOLD
30802

1964 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, górny lewy znaczek z błędem "podwójne moletowanie liter AZ w KAZIMIERZ".

Fi.1337s
Mi.1485 
30 PLN
30803

1964 ptaki wodne, serie z odmianami papieru x i v.

Fi.1342-50
Mi.1490-8
50 PLN
SOLD
30804

1964 20 rocznica Powstania Warszawskiego, arkusz czysty z błędami na: poz.3 "ścięte cyfry w 1964", poz.17 "kokardka za hełmem", poz.19 "przerwane O w POWSTANIE"; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.1365 B1, B2, B5
Mi.1513
40 PLN
30805

1964 20 rocznica Powstania Warszawskiego, arkusz z błędami na: poz.3 "ścięte cyfry w 1964", poz.17 niekatalogowany, rzadki błąd "kropka pod P w POWSTANIE", poz.19 "przerwane O w POWSTANIE"; na prawym marginesie oznaczenia kolorów, czysty.

Fi.1365 B1, B5, B
Mi.1513 
50 PLN
30806

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, prawy znaczek z błędem "kokardka za hełmem".

Fi.1365 B2
Mi.1513 
10 PLN
30807

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, lewy znaczek z błędem "ścięte cyfry w 1964".

Fi.1365B1
Mi.1513 
10 PLN
30808

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, prawy dolny znaczek z błędem "ścięte cyfry 64".

Fi.1365s
Mi.1513 
20 PLN
30809

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, prawy dolny znaczek z błędem "kokardka za hełmem".

Fi.1365t
Mi.1513 
20 PLN
30810

1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, dwa listy polecone z warszawy do Japonii z olimpijskimi stemplami okolicznościowymi i nalepką, na odwrocie stemple odbiorcze.

Fi.1367, 1372
25 PLN
30811

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, prawy znaczek z błędem "ścięte cyfry w 1964".

Fi.1375 B1
Mi.1513 
10 PLN
30812

1964 Międzynarodowy Kongres Astronautyczny w Warszawie, znaczek z błędem "wcięte dolne ramię litery K w POLSKA" na kopercie FDC; gwarancja.

Fi.1378 B1
Mi.1526 
40 PLN
SOLD
30813

1964 Walka i Męczeństwo Narodu Polskiego (I), komplet czystych znaczków z przywieszkami z lewej i prawej strony.

Fi.1384-88Pw
Mi.1533-37Zf
20 PLN