The new auction will start soon

Auction 73. Postal stationery

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
15327

1964 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego, komplet 9 kart ilustrowanych, w tym 251 z dodatkowym napisem, czyste (Fi.71,-).

Fi.Cp248-55 + 251I
50 PLN
15328

1965 całostki, rocznik: 2 koperty i 31 kart (Fi.224.-).

Fi.Ck41-2, Cp263-93
130 PLN
15329

1965 rocznik całostek obejmujący 36 kartki w tym; Cp275 z sygnaturą II.65 i VI.65, Cp275 z hasłami propagandowymi: 61a, 62, 63 i 68.

Fi.Cp263-93
140 PLN
15330

1965 700-lecie Warszawy komplet 8 kart ilustrowanych, czyste (Fi.64.-).

Fi.Cp264-71
45 PLN
15331

1965 700-lecie Warszawy, karta skasowana okolicznościowo z okazji Wystawy "50 lat filatelistyki w Warszawie".

Fi.Cp265
10 PLN
15332

1965 200-lecie Teatru Narodowego w Warszawie, komplet 9 czystych kart; bardzo dobry stan zachowania (Fi.70.-).

Fi.Cp283-91
50 PLN
15333

1966 rocznik całostek obejmujący 22 kartki w tym; Cp305I i Cp305II.

Fi.Cp294-314
45 PLN
15334

1966 karty pocztowe czyste, rocznik - 22 sztuki (Fi.74.-).

Fi.Cp294-314
50 PLN
15335

1966 10-lecie Instytutu Bada} Jądrowych w Dubnej, całostka bez druku barwy żółtej z obiegu pocztowego, niekatalogowane.

Fi.Cp308
800 PLN
15336

1966 500-lecie Pokoju Toruńskiego, kartka bez druku barwy czarnej z obiegu pocztowego, niekatalogowane.

Fi.Cp313
800 PLN
15337

1967 całostki, rocznik: 4 koperty i 51 kart w tym Cp316III (Fi.201.-).

Fi.Ck43-46, Cp315-64
120 PLN
15338

1967 rocznik całostek obejmujący 55 kartki w tym; Cp316 z sygnaturą XII.66, I.68, VI.69, I.70, X.70 i I.71, bez kartek Cp316I-III.

Fi.Cp315-64
90 PLN
15339

1968 rocznik całostek obejmujący 43 kartki w tym; Cp378a-d, Cp382a-bCp395 i Cp395I.

Fi.Cp365-402
70 PLN
15340

1968 karty pocztowe czyste, rocznik - 42 sztuki + dodatkowo 395I (Fi.146.-).

Fi.Cp365-402
80 PLN
15341

1969 całostki, rocznik: 2 koperty i 24 karty (Fi.94.-).

Fi.Ck47-8, Cp403-26
56 PLN
15342

1969 koperta lotnicza 40-lecie PLL "Lot" - kolor granatowy przesunięty w dół (szczególnie widoczne u dołu kadłuba, a na stateczniku pionowym czerwony poziomy pasek zamiast biało czerwonego), dla porównania koperta wydrukowana prawidłowo, obie koperty sygnatura (VI.70); gwarancja.

Fi.Ck47 B2
150 PLN
SOLD
15343

1969 rocznik całostek obejmujący 25 kartek w tym dodatkowo Cp420 z nadrukiem z wystawy filatelistycznej.

Fi.Cp403-26
40 PLN
15344

1970 całostki, rocznik: 4 koperty i 44 karty w tym 437I (Fi.149.-).

Fi.Ck49-52, Cp427-66
74 PLN
15345

1970 rocznik całostek obejmujący 43 kartki bez Cp437I i Cp463II.

Fi.Cp427-66
50 PLN
15346

1970 100-lecie urodzin Lenina, karta z dodatkowym napisem "WYSTAWA FILATELISTYCZNA LENIN 100 WARSZAWA 22.IV.-3.V.1970 R.", bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp437I
10 PLN
15347

1971 koperty odbudowa Zamku Królewskiego w Warszawie, podstawowa i z okolicznościowym dodrukiem "Polsko - Rumuńska Wystawa Filatelistyczna", czyste.

Fi.Ck53, 53I
20 PLN
15348

1971 koperta z dodatkowym nadrukiem z okazji Polsko - Rumuńskiej Wystawy Filatelistycznej.

Fi.Ck53I
15 PLN
15349

1971 koperta odbudowa Zamku Królewskiego w Warszawie z okolicznościowym dodrukiem "Polsko - Rumuńska Wystawa Filatelistyczna", skasowana okolicznościowo 8.X.1971.

Fi.Ck53I
20 PLN
15350

1971 czysta koperta dla Komitetu Odbudowy Zamku Królewskiego w Warszawie do przesyłek z podziękowaniami za wpłaty dla ofiarodawców zagranicznych, na odwrocie odbita numeratorem liczba 02783; koperta nie była dostępna w wolnej sprzedaży, przygotowano ją wyłącznie dla potrzeb Komitetu Odbudowy Zamku; bardzo dobry stan zachowania (niewielkie naddarcie na klapie na odwrocie).

Fi.Ck54
200 PLN
15351

1971 koperta dla Komitetu Odbudowy Zamku Królewskiego w Warszawie do przesyłek dla ofiarodawców zagranicznych, koperta nie była w sprzedaży w upt, rzadkie.

Fi.Ck54
120 PLN
15352

1971 rocznik całostek obejmujący 45 kartki.

Fi.Cp467-511
50 PLN
15353

1971 karty pocztowe czyste, rocznik - 45 sztuk (Fi.104.-).

Fi.Cp467-511
50 PLN
15354

1972 całostki, rocznik: 2 koperty i 40 kart (Fi.126.-).

Fi.Ck55-6, Cp512-50
60 PLN
15355

1973 całostki, rocznik: 3 koperty i 40 kart (Fi.155.-).

Fi.Ck57-9, Cp551-96
78 PLN
15356

1973 koperta lotnicza ŚWF "Polska 73", sygnatura (VI.73).

Fi.Ck59
10 PLN
15357

1973 Światowa Wystawa Filatelistyczna "Polska 73", koperta bez druku barwy fioletowoniebieskiej i fioletowej - brak sygnatury i większej części znaku opłaty, rzadkie, gwarancja Schmutz.

Fi.Ck59t
600 PLN
15358

1974 Krajowa Loteria Pieniężna, karta z dodrukiem na odwrocie "P.So 1.000.000 czeka na Ciebie - kup los Krajowej Loterii Pieniężnej".

Fi.Cp597
50 PLN
15359

1974 karty pocztowe czyste, rocznik - 29 sztuk (Fi.78.-).

Fi.Cp597-625
60 PLN
15360

1975 całostki, rocznik: 1 koperta i 24 karty w tym 635I, 635II; Fi.100.-).

Fi.Ck.60, Cp626-47
85 PLN
15361

1976 całostki, rocznik: 1 koperta i 14 kart (Fi.49.-).

Fi.Ck61, Cp648-61
35 PLN
15362

1977 całostki, rocznik: 1 koperta i 28 kart w tym 680b i 680c (Fi.73.-).

Fi.Ck62, Cp662-87
45 PLN
15363

1977 300-lecie Wilanowa, sygnatura (VI-78).

Fi.Cp668
40 PLN
15364

1978 karty pocztowe czyste, rocznik - 31 sztuk (Fi.68.-)

Fi.Cp688-718
50 PLN
15365

1978 Zapowiedź Międzynarodowego Roku Dziecka, karta z dodatkowym napisem "MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA FILATELISTYCZNA POKÓJ DZIECIOM Warszawa, czerwiec 1979 r.", bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp715II
100 PLN
15366

1979 całostki, rocznik: 1 koperta i 26 kart (Fi.68.-).

Fi.Ck63, Cp719-43
47 PLN