20677 |
| 50 PLN | |
20678 |
1949 wydanie prowizoryczne, na odwrocie stempelek własnościowy. | Fi.Cp117 |
| 30 PLN | |
20679 |
| 50 PLN | |
20680 |
| 50 PLN | |
20681 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją. | Fi.Cp117 |
| 25 PLN | |
20682 |
| 25 PLN | |
20683 |
| 25 PLN | |
20684 |
1949 wydanie przedrukowe, podlepki na odwrocie. | Fi.Cp117 |
| 30 PLN | |
20685 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 101 z nadrukiem typu 3, ilustracja w kolorze niebieskim; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp117a |
| 60 PLN | |
20686 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 101 z nadrukiem typu 3, ilustracja w kolorze zielonym; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp117b |
| 60 PLN | |
20687 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7. | Fi.Cp119 |
| 25 PLN | |
20688 |
| 20 PLN | |
20689 |
1949 wydanie prowizoryczna, całostka z nadrukiem typ 7. | Fi.Cp119 |
| 35 PLN | |
20690 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości typ 7 i sygnaturą VIII.48. | Fi.Cp119 |
| 40 PLN | |
20691 |
| 40 PLN | |
20692 |
| 40 PLN | |
20693 |
| 15 PLN | |
20694 |
| 20 PLN | |
20695 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 (ilustracja 4 - Aleksander Gierymski) z czarnym nadrukiem typu 14, czysta, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp121 |
| 100 PLN | |
20696 |
| 30 PLN | |
20697 |
| 60 PLN | |
20698 |
1950 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7. | Fi.Cp119 |
| 25 PLN | |
20699 |
1950 Bolesław Bierut, 10 zł, z hasłem propagandowym 19, sygnatura VI.50. | Fi.Cp124 |
| 20 PLN | |
20700 |
1950 całostka z hasłem propagandowym 18a. | Fi.Cp124 |
| 10 PLN | |
20701 |
| 10 PLN | |
20702 |
1950 groszy, całostka z fantazyjnym nadrukiem groszy. | Fi.Cp124 |
| 30 PLN | |
20703 |
1951 całostka z sygnaturą XI.51 i hasłem propagandowym 18b. | Fi.Cp125 |
| 20 PLN | |
20704 |
1951 Bolesław Bierut, 30 gr, z hasłem propagandowym 20a, sygnatura VI.50. | Fi.Cp125 |
| 20 PLN | |
20705 |
| 150 PLN | |
20706 |
1951 Światowy Tydzień Młodzieży, karta czysta. | Fi.Cp126 |
| 15 PLN | |
20707 |
1951 kartka z okazji Światowego Tygodnia Młodzieży. | Fi.Cp126 |
| 10 PLN | |
20708 |
1951 Światowy Tydzień Młodzieży. | Fi.Cp126 |
| 10 PLN | |
20709 |
1951 ilustrowana karta do życzeń 1-majowych. | Fi.Cp127 |
| 15 PLN | |
20710 |
1951 całostka z życzeniami 1-majowymi. | Fi.Cp127 |
| 10 PLN | |
20711 |
1951 kartka z życzeniami z okazji 1-go Maja. | Fi.Cp127 |
| 10 PLN | |
20712 |
| 15 PLN | |
20713 |
1951kartka z okazji Światowego Festiwalu Młodzieży w Berlinie. | Fi.Cp128 |
| 10 PLN | |
20714 |
1951 całostka z okazji Światowego Festiwalu Młodych Bojowników o Pokój. | Fi.Cp128 |
| 10 PLN | |
20715 |
1951 VII. rocznica powstania Polski Ludowej. | Fi.Cp129 |
| 10 PLN | |
20716 |
1951 propaganda PKO. | Fi.Cp130 |
| 15 PLN | |