Auction 64. Postal stationery

20798

1960 90. rocznica urodzin Lenina.

Fi.Cp177
10 PLN
20799

Fi.Cp179a
50 PLN
20800

Fi.Cp179b
50 PLN
20801

1960 Zabytkowe budowle miast polskich, Nieborów, karta o sygnaturze X.-60, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp180
50 PLN
20802

1960 Zabytkowe budowle miast polskich, Warszawa, karta o sygnaturze VI.-60, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp184a
50 PLN
20803

Fi.Cp185
50 PLN
20804

1960 muzeum w Oświęcimiu - Brzezince.

Fi.Cp186
10 PLN
20805

1960 V Międzynarodowe Targi Książki.

Fi.Cp187
10 PLN
20806

1960 Międzynarodowe Targi Książki.

Fi.Cp187
8 PLN
20807

Fi.Cp188-204
200 PLN
20808

Fi.Cp188-204 + 191I
Mi.P214I-II
800 PLN
20809

1960 zabytkowe budowle ziem polskich, całostka z błędem "Żóraw".

Fi.Cp191I
350 PLN
20810

1960 Zabytkowe budowle miast polskich, Warszawa, karta o sygnaturze I.-62, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp184a
50 PLN
20811

1961 koperty czyste, rocznik - 3 sztuki.

Fi.Ck33-35
40 PLN
20812

Fi.Ck34-35
30 PLN
20813

Fi.Cp205
350 PLN
20814

Fi.Cp205as
20 PLN
20815

Fi.Cp205cs
20 PLN
20816

Fi.Cp205a-d B1
100 PLN
20817

1961 1000-lecie Przemyśla i 40-lecie wydawnictwa Książka i Wiedza.

Fi.Cp206-7
10 PLN
20818

Fi.Cp210
270 PLN
20819

Fi.Cp210b, c
30 PLN
20820

1962 75-lecie języka Esperanto, komplet 2 kart.

Fi.Cp219-20
35 PLN
20821

Fi.Cp223I-III
40 PLN
20822

Fi.Ck36
30 PLN
20823

Fi.Ck38-40, 38I
40 PLN
20824

1964 koperta 600-lecie Księgarstwa Polskiego, czysta.

Fi.Ck38I
20 PLN
20825

1964 karty pocztowe czyste, rocznik - 21 sztuk (Fi.163.-).

Fi.Ck.38-40, Cp243 - 62b
110 PLN
20826

1964 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego, komplet 3 kart.

Fi.Cp244-46
15 PLN
20827

1964 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego, komplet 8 kart.

Fi.Cp248-55
50 PLN
20828

1964 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego, komplet 9 kart ilustrowanych, w tym 251 z dodatkowym napisem, czyste.

Fi.Cp248-55 + 251I
70 PLN
20829

1965 koperta na listy lotnicze z sygnaturą VIII-1964.

Fi.Ck41
10 PLN
20830

1965 koperty czyste, rocznik - 2 sztuki.

Fi.Ck41-42
20 PLN
20831

1965 700-lecie Warszawy komplet 8 kart ilustrowanych, czyste (Fi.64.-).

Fi.Cp264-271
50 PLN
20832

1965 200-lecie Teatru Narodowego w Warszawie, komplet 9 czystych kart; bardzo dobry stan zachowania (Fi.70.-).

Fi.Cp283-91
50 PLN
20833

1965 karty pocztowe czyste, rocznik - 31 sztuk (Fi.209.-).

Fi.Ck41-2, Cp263-93
140 PLN
20834

1966 karty pocztowe czyste, rocznik - 22 sztuki (Fi.74.-).

Fi.Cp294-314
60 PLN
20835

1967 karty pocztowe czyste, rocznik - 50 sztuk + 316III (Fi.169.-).

Fi.Ck43-46, Cp315-364
110 PLN
20836

1968 75-lecie ruchu filatelistycznego w Polsce, karta z dodatkowym napisem "X OGÓLNOPOLSKA WYSTAWA FILATELISTYCZNA "KRAKÓW 68" 5-19 X 1968 R.", bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp395I
12 PLN
20837

1968 karty pocztowe czyste, rocznik - 42 sztuki + dodatkowo 395I (Fi.146.-).

Fi.Cp365-402
80 PLN