20797 |
1960 1800-lecie Kalisza. | Fi.Cp176 |
| 10 PLN | |
20798 |
1960 90. rocznica urodzin Lenina. | Fi.Cp177 |
| 10 PLN | |
20799 |
1960 Zabytkowe budowle miast polskich, Kraków, karta o sygnaturze IV.-61, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp179a |
| 50 PLN | |
20800 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich - Kraków - karty oliwkowe, komplet 16 sztuk z hasłami propagandowymi 29 - 44 (Fi.64.-). | Fi.Cp179b |
| 50 PLN | |
20801 |
1960 Zabytkowe budowle miast polskich, Nieborów, karta o sygnaturze X.-60, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp180 |
| 50 PLN | |
20802 |
1960 Zabytkowe budowle miast polskich, Warszawa, karta o sygnaturze VI.-60, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp184a |
| 50 PLN | |
20803 |
1960 Zabytkowe budowle miast polskich, Wrocław, karta o sygnaturze V.-62, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp185 |
| 50 PLN | |
20804 |
1960 muzeum w Oświęcimiu - Brzezince. | Fi.Cp186 |
| 10 PLN | |
20805 |
1960 V Międzynarodowe Targi Książki. | Fi.Cp187 |
| 10 PLN | |
20806 |
1960 Międzynarodowe Targi Książki. | Fi.Cp187 |
| 8 PLN | |
20807 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich (II) - komplet 17 ilustrowanych kart, w tym karta Gdańsk z prawidłowym napisem - "ŻURAW"; bardzo dobry stan zachowania (Fi.240.-). | Fi.Cp188-204 |
| 200 PLN | |
20808 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich (II) - komplet 18 ilustrowanych kart, w tym dwie odmiany karty Gdańsk: z prawidłowym napisem - "ŻURAW" i bardzo rzadkiej z napisem błędnym - "ŻÓRAW"; idealny stan zachowania. | Fi.Cp188-204 + 191I Mi.P214I-II |
| 800 PLN | |
20809 |
1960 zabytkowe budowle ziem polskich, całostka z błędem "Żóraw". | Fi.Cp191I |
| 350 PLN | |
20810 |
1960 Zabytkowe budowle miast polskich, Warszawa, karta o sygnaturze I.-62, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp184a |
| 50 PLN | |
20811 |
1961 koperty czyste, rocznik - 3 sztuki. | Fi.Ck33-35 |
| 40 PLN | |
20812 |
| 30 PLN | |
20813 |
1961 1000-lecie Państwa Polskiego - karty ilustrowane - komplet 40 sztuk, czyste (Fi.480.-). | Fi.Cp205 |
| 350 PLN | |
20814 |
1961 1000-lecie Państwa Polskiego, całostka z ilustracją VI z chmurką w lewym górnym rogu. | Fi.Cp205as |
| 20 PLN | |
20815 |
1961 1000-lecie Państwa Polskiego, całostka z ilustracją VI z chmurką w lewym górnym rogu, gwarancja. | Fi.Cp205cs |
| 20 PLN | |
20816 |
1961 1000-lecie Państwa Polskiego, błąd "chmurka" w lewym górnym rogu ilustracji - komplet 4 kart. | Fi.Cp205a-d B1 |
| 100 PLN | |
20817 |
1961 1000-lecie Przemyśla i 40-lecie wydawnictwa Książka i Wiedza. | Fi.Cp206-7 |
| 10 PLN | |
20818 |
1962 Warszawa - Stare Miasto - karty ilustrowane - komplet 30 sztuk, czyste (Fi.336.-). | Fi.Cp210 |
| 270 PLN | |
20819 |
| 30 PLN | |
20820 |
1962 75-lecie języka Esperanto, komplet 2 kart. | Fi.Cp219-20 |
| 35 PLN | |
20821 |
1962 50-lecie śmierci Bolesława Prusa, komplet 3 kart z kolorowymi ilustracjami Antoniego Uniechowskiego. | Fi.Cp223I-III |
| 40 PLN | |
20822 |
1963 koperta z prywatnym dodrukiem - "100-lecie Czerwonego Krzyża Pokaz Filatelistyczny Warszawa 27 IX-3 X 1963", dekoracyjna koperta ostemplowana okolicznościowo 29.09 w Warszawie; temat - CZERWONY KRZYŻ. | Fi.Ck36 |
| 30 PLN | |
20823 |
1964 koperty - 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego, komplet - 4 sztuki, czyste. | Fi.Ck38-40, 38I |
| 40 PLN | |
20824 |
1964 koperta 600-lecie Księgarstwa Polskiego, czysta. | Fi.Ck38I |
| 20 PLN | |
20825 |
1964 karty pocztowe czyste, rocznik - 21 sztuk (Fi.163.-). | Fi.Ck.38-40, Cp243 - 62b |
| 110 PLN | |
20826 |
1964 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego, komplet 3 kart. | Fi.Cp244-46 |
| 15 PLN | |
20827 |
1964 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego, komplet 8 kart. | Fi.Cp248-55 |
| 50 PLN | |
20828 |
1964 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego, komplet 9 kart ilustrowanych, w tym 251 z dodatkowym napisem, czyste. | Fi.Cp248-55 + 251I |
| 70 PLN | |
20829 |
1965 koperta na listy lotnicze z sygnaturą VIII-1964. | Fi.Ck41 |
| 10 PLN | |
20830 |
1965 koperty czyste, rocznik - 2 sztuki. | Fi.Ck41-42 |
| 20 PLN | |
20831 |
1965 700-lecie Warszawy komplet 8 kart ilustrowanych, czyste (Fi.64.-). | Fi.Cp264-271 |
| 50 PLN | |
20832 |
1965 200-lecie Teatru Narodowego w Warszawie, komplet 9 czystych kart; bardzo dobry stan zachowania (Fi.70.-). | Fi.Cp283-91 |
| 50 PLN | |
20833 |
1965 karty pocztowe czyste, rocznik - 31 sztuk (Fi.209.-). | Fi.Ck41-2, Cp263-93 |
| 140 PLN | |
20834 |
1966 karty pocztowe czyste, rocznik - 22 sztuki (Fi.74.-). | Fi.Cp294-314 |
| 60 PLN | |
20835 |
1967 karty pocztowe czyste, rocznik - 50 sztuk + 316III (Fi.169.-). | Fi.Ck43-46, Cp315-364 |
| 110 PLN | |
20836 |
1968 75-lecie ruchu filatelistycznego w Polsce, karta z dodatkowym napisem "X OGÓLNOPOLSKA WYSTAWA FILATELISTYCZNA "KRAKÓW 68" 5-19 X 1968 R.", bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp395I |
| 12 PLN | |