Auction 64. Postal stationery

20758

1953 całostka z sygnaturą II.53 i hasłem propagandowym 22.

Fi.Cp135
10 PLN
20759

Fi.Cp135-137
260 PLN
20760

1953 całostka z hasłem propagandowym 22 i sygnaturą VII.53.

Fi.Cp136
15 PLN
20761

1954 koperta lotnicza "Samolot nad Paczkowem", sygnatura VI-1954, czysta.

Fi.Ck19
40 PLN
20762

Fi.Cp132A
60 PLN
20763

1954 wydanie prowizoryczne "cena 40 gr.", stempelek typu 3 (Gdańsk) na części karty z opłaconą odpowiedzią z sygnaturą IX-52 i hasłem propagandowym 19, wysłanej 17.8.54 z Gdańska do Krakowa; dobry stan zachowania.

Fi.Cp132A
60 PLN
20764

Fi.Cp132B
60 PLN
20765

1954 wydanie prowizoryczne "Cena 40 gr.", czerwony stempelek typu 15 (Warszawa okręgowa) na karcie z sygnaturą III-53 i hasłem propagandowym 18b, wysłanej 10.11.54 z Warszawy do Radomia; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp136
40 PLN
20766

1955 Pomnik Kopernika w Warszawie, karta o sygnaturze III.55.

Fi.Cp.138a
20 PLN
20767

Fi.Cp132
40 PLN
20768

1955 całostka z sygnaturą III.57.

Fi.Cp138
10 PLN
20769

1956 Gmach WRN w Szczecinie.

Fi.Cp141
10 PLN
20770

1956 karty pocztowe czyste, rocznik - 6 sztuk.

Fi.Cp141-144
90 PLN
20771

1956 Festiwal Sztuki - Dni Krakowa, komplet dwóch czystych kart.

Fi.Cp143I-II
30 PLN
20772

1956 Festiwal Sztuki Dni Krakowa.

Fi.Cp143b
10 PLN
20773

1956 pomnik Mikołaja Kopernika, całostka z opłacona odpowiedzią z sygnaturą VI.56.

Fi.Cp144
10 PLN
20774

1956 pomnik Mikołaja Kopernika, całostka cześć na odpowiedź z sygnaturą IX.56.

Fi.Cp144b
10 PLN
20775

Fi.Ck21
30 PLN
20776

1957 50-lecie narciarstwa polskiego.

Fi.Cp145
10 PLN
20777

1957 rocznik obejmujący 5 całostek.

Fi.Cp145-9
50 PLN
20778

1957 XXVI Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Fi.Cp147
10 PLN
20779

1957 Międzynarodowy Tydzień Pisania Listów, karta czysta.

Fi.Cp149
10 PLN
20780

1957 karty pocztowe czyste, rocznik - 5 sztuk (Fi.72.-), na odwrocie przebarwienia od światła "pasy" - dobry stan zachowania.

Fi.Cp145-49
90 PLN
20781

1958 400-lecie Poczty Polskiej, komplet dwóch kopert.

Fi.Ck26-27
30 PLN
20782

1958 pomnik Mikołaja Kopernika, całostka z opłacona odpowiedzią z sygnaturą I.58.

Fi.Cp144
10 PLN
20783

1958 Karty pocztowe - kompletny rocznik 12 sztuk, czyste.

Fi.Cp150-161
100 PLN
20784

1958 Tydzień Archiwów, karta czysta.

Fi.Cp154
15 PLN
20785

1958 400-lecie Poczty Polskiej, komplet 6 czystych kart.

Fi.Cp155-60
70 PLN
20786

1958 karty pocztowe czyste, rocznik - 12 sztuk (Fi.137.-), w tym droższe odmiany kart Cp150-151 z sygn. I.58, na odwrocie przebarwienia od światła "pasy" - dobry stan zachowania.

Fi.Cp150-61
130 PLN
20787

1959 XII Wyścig Pokoju; temat - KOLARSTWO.

Fi.Cp165
20 PLN
20788

Fi.Cp168-69a, b
60 PLN
20789

1959 Wystawa Filatelistyczna "Balpex"; temat - PTAKI, ŻAGLOWCE.

Fi.Cp170
15 PLN
20790

Fi.Cp172
20 PLN
20791

1959 15-lecie radiofonii w Polsce Ludowej, komplet 2 czystych kart.

Fi.Cp173a-b
25 PLN
20792

1960 150 rocznica urodzin Fryderyka Chopina, karta czysta.

Fi.Cp174
10 PLN
20793

1960 150. rocznica urodzin Fryderyka Chopina.

Fi.Cp174
10 PLN
20794

1960 50-lecie Międzynarodowego Dnia Kobiet.

Fi.Cp175
10 PLN
20795

Fi.Cp175
10 PLN
20796

1960 1800-lecie Kalisza, karta czysta.

Fi.Cp176
10 PLN
20797

1960 1800-lecie Kalisza.

Fi.Cp176
10 PLN